Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Apie amerikos lietuves Danutes {Dani} istorija ir bloga nuot

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taigi, ka cia pasakius... Liudnos nuotaikos apeme. Bandziau jas taisyti Red hot'u klipais, bet nepadejo.

Sedziu anglijoj jau antras menesis, tad noriu namo. Pas draugus, pas seima. I SAVO gyvenima. I savo REALYBE. Noriu kad atostogos BAIGTUSI!!!!!
Cia dabar taip rasau, bet zinau, kad grizus namo noresiu atgal i anglija, o prasidejus mokslo metams - dar kokio vieno menesio atostogu Toks jau tas kiaulystes dessnis.

PArasiau viena, platu smaila ir pralinksmejau. Ir kam reikejo sugaisti valanda bandant pasitaisyti nuotaika?////!!!!!!!!!!!!!!!

Taciau manau, kad gerai, jog paziurejau tuos klipus - visai fajna buvo

O dabar kadangi rasau dienorrasti i MUSIC.LT tai gal reikia ka nors apie muzika, ar ne?

Vakar pasiklausiau RHCP ,,By the way". Zinau, kad uzkieteje red hotu fanai dabar kvatos net nukrite nuo kedziu, bet kadangi dometis rhcp pradejau ne taip jau ir seniai tai nezinau, kad cia ta daina. Daug kartu ja girdejau per radija, bet nezinojau, kad ja dainauoja JIE. dievinu ta daina. Taciau klipas, kaip visada, nors ir geras, bet nesusijes su daina. kAd ir kaip ten butu, paziurejus ji nelabai pasakytum, kad ten pasakojama apie mergina, kurios istorija pasakojama trijose puikiose dainose, kurios man labai patinka - ,,By the way", ,,Californication" ir ,,Dani California".
aR ZIUREJOTE rhcp diskusijas apie ,,Dani california"?

Ten Anthonis kalbejo apie tai, kaip jis nuusprende papasakoti tipiskai idomia istroija apie begle grazuole, kuria po to nusove . Zodziu, jis kalbejo, kad kartais, geriau palikti istorija iki galo neissakyta. Taip jis galvojo ir padarytti, bet po to pratese ja ,,Californication", o po to - dar ir ,,Dani california" dainose. Mane labai nustebino, kaip Flea po to pasake, kad nezinojo, kad ta istorija ir ,,Californication"! (Kaip anthonis dar pacitavo: ,,a teenage bright with a baby inside")

Siaip nuotaika labai gadino ir kiti gandai: kazkas red hotu lietuviskame intiko psl. paskelbe, kad ,,Radiocentras" norejo pakviest arba red hotus arba ricki martina, tad padare apklausa, kurios rezultatai manes vos nepriplojo ant stalo: 99% pasisake uz ricki martina. Noriu tiketi kad tai netiesa.

Bet yra ir kita versija, kuri man kattik sove i galva: gali buti, kad RC paskelbe toius rezultatus, kad pigiau apsieitu. BET KAM TADA SUTEIKTI TUSCIA VILTI???????!!!!!!!!!!!!!
 
 2006 m. rugpjūčio 3 d.

 2007 m. liepos 11 d.
 2007 m. liepos 3 d.
 2006 m. rugpjūčio 26 d.

Komentarai (5)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
julijasmuikas
2006 m. rugpjūčio 3 d. 23:11:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zmogauMEME, as cia biski susimaisiau

____________________
<knock the wold> <mano nickas BUKAS!!!>
Atsakyti
zmogusMEME
2006 m. rugpjūčio 3 d. 22:17:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sakiau rhcp.lt pakartosiu ir cia tikrai tokios apklausos nebuvo garantuoju 99%, bet tik todel kad neiko negarantuoju 100%

____________________
no time for suckers!
Atsakyti
Madam
2006 m. rugpjūčio 3 d. 20:30:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Siaip nuotaika labai gadino ir kiti gandai: kazkas red hotu lietuviskame intiko psl. paskelbe, kad ,,Radiocentras" norejo pakviest arba red hotus arba ricki martina, tad padare apklausa, kurios rezultatai manes vos nepriplojo ant stalo: 99% pasisake uz ricki martina. Noriu tiketi kad tai netiesa. "

DD cia jau butu visai absurdas, tikrai negalejo but TOKS skirtumas didelis.

kalbant apie dani istorija, tai prasidejo ji Californication, tik tada By the way, ir jau po to Dani California. nes man pasirode, kad tu supratai, kad viskas nuo by the way prasidejo. gal klystu..

____________________
taram
Atsakyti
samsung
2006 m. rugpjūčio 3 d. 17:32:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Cia nebutina rasyti apie muzika, juk cia tavo dienorastis. Toks linksmas sakyciau O del to, kad zmones labaiu noretu Ricky Martin, tai netikiu ir as. Ir tokios apklausos niekur neregejau, niekur negirdejau

Atsakyti
julijasmuikas
2006 m. rugpjūčio 3 d. 15:15:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!


____________________
<knock the wold> <mano nickas BUKAS!!!>
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


One Direction One Direction
6,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

03:41 - einaras13
ooooo, štai ir paviešintas naujasis redaktorius. Reikės išbandyt, atrodo įdomiai, kokybiškiau nei senasis.
21:45 - 4Blackberry
Na kol Alvydas įkėlinėja Scarlett Johansson į mūsų duombazę, aš gal įkelsiu dar nesukeltus Black Sabbath dainų video besiklausant.
20:03 - einaras13
Be to, pirmą kartą po 4 metų pertraukos įsijungiau My Dark Reflections of Life And Death. Beveik nepamiršau šio didelio šmoto, vis dar puikiai atsimenu tas įdomias muzikines temas.
20:02 - einaras13
Man patinka Alvydo awareness apie įdomias muzikinio pasaulio naujienas. Va nežinojau, kad Green Carnation turi parengę naują leidinį, labai įdomu, labai laukiu.
19:56 - einaras13
Aš tai gal jau kokį ketvirtadienį pastebėjau. Bet tada dar tebuvo kas kažkelintam embed'ui. Šiandien atrodo niekas neužsikrauna.
19:55 - 4Blackberry
Yup. Bet tik šiandien atsirado.
19:53 - einaras13
Nors ne tik music'e, pasirodo apskritai. Mano wordpress blog'e irgi Spotify neužkrauna.
19:49 - einaras13
Ar jūs irgi gaunat Spotify embed'ams music'e upstream request timeout / no healthy upstream error'us pastarosiomis dienomis? Nesuprantu, ar problema on my end, ar globali. Lygtais internetas stabilus ir su naršykle viskas tvarkoj, tai nežinau.
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
13:25 - Silentist
ranka ištiesk
krentančiam paukščiui
veidą atsuk
gęstančiai saulei
mano daina
numirusiai meilei
nesuprantama
nemylinči ai sielai
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2029
  Iš viso užsiregistravę: 73662
  Naujausias narys: noeliadrak
  Šiandien apsilankė: 83497