"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2007 m. birželio 12 d. 22:54:58
____________________
Ne viskas kas skaidru yra degtinė
2007 m. birželio 12 d. 21:45:21
____________________
touch my.. garden
2007 m. birželio 12 d. 20:55:40
____________________
I have woken now to find myself I'm lost in shadows of my own I'm longing to be lost in you Away from me.
2007 m. gegužės 19 d. 21:03:58
____________________
Dirty little monsters.
2007 m. balandžio 10 d. 11:21:53
____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
2007 m. balandžio 4 d. 16:49:53
2007 m. kovo 15 d. 20:51:21
____________________
black celebration.
2007 m. kovo 8 d. 22:15:29
2007 m. vasario 25 d. 10:51:56
____________________
Gyvenimas - kalėjimas iki gyvos galvos.
2007 m. vasario 9 d. 22:53:17
____________________
Too young to care.
2006 m. gruodžio 31 d. 16:47:38
2006 m. gruodžio 29 d. 19:37:54
[daina irgj nebloga]
2006 m. gruodžio 29 d. 16:24:04
____________________
Mes kartu miegotume sia nakti, Jai tik tu mane suspetum rasti. Mes kartu ismoktumem myleti, As ir tu,jai tik tu noretum ....
2006 m. spalio 31 d. 17:40:28
nukopijuota nuo dani.bet ka padarysi.siaip atpazinau tik nirvana,jakcona ir red hot'us.pastarieji buvo pavaizduoti labai netikroviskai
na taip, siek tiek nukopinta nuo dani california, bet nevisiskai, dar tiek atleistina ;]
o man labiausiai patiko kaip timberlake'a parodijuoja
____________________
http://www.last.fm/user/_dodo_/
2006 m. spalio 31 d. 17:35:36
____________________
Šypsokitės. Tai nervina lietuvius Perspėjimas: fypfodamiefi jūf paliekate favo dantif neapfaugotuf
2006 m. spalio 31 d. 16:35:01
____________________
noriu buti barbe, nes ta kale turi viska :D http://public.fotki.com/MusicLt/musiclt_vartotojai/caramelline
2006 m. spalio 29 d. 21:30:16
2006 m. spalio 29 d. 21:28:51
2006 m. spalio 25 d. 19:58:30
2006 m. spalio 23 d. 19:36:43
Offtopic: kodėl kablelis ir taškas atrodo lygiai taip pat?
____________________
Pop muzika yra tarsi opendiksas muzikos organizme, ji neturi paskirties, ją reikia papraščiausiai pašalinti... ;)