Vat su Country tekstais man sunku būtų irgi . Bet jei nesat labai išrankūs vienam stiliui, tai jei kada artimiausiom dienom netingėsiu, gal pabandysiu ką parašyt, maždaug, kad idėją turėtumėt .
Daugiausiai Country rock... Bet šiap tai visokias mėgstam... :D Problemu daugiau su teksto kūryba.
Vat su Country tekstais man sunku būtų irgi . Bet jei nesat labai išrankūs vienam stiliui, tai jei kada artimiausiom dienom netingėsiu, gal pabandysiu ką parašyt, maždaug, kad idėją turėtumėt .
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Hello, pats turiu band'ą, kuriu, groju. Manau, kad norint sukurt dainą, reikia turėti kelis žmones grojančius skirtingais instrumentais savo grupėj ir idėjų, kaip sukurti gabalą :D
Taip... Mano grupės nariai groja skirtingais instrumentais... 2 akustinės gitaros, 1 elektrinė gitara, būgnai ir vokalistė... Idėju kyla visokiu, bet... niekaip negalim sukurt tos dainos... nutarem kreiptis pagalbos... :D
Hello, pats turiu band'ą, kuriu, groju. Manau, kad norint sukurt dainą, reikia turėti kelis žmones grojančius skirtingais instrumentais savo grupėj ir idėjų, kaip sukurti gabalą :D
Sveiki... :) Aš su savo bendraamžiais draugais nusprendėme sukurti savo muzikos grupę... Tad norime sukurti savo dainą...Net nežinau nuo ko pradėti... Prašau padėkite... Gal čia atsiras žmogus kuris yra sukūręs ne vieną kūrinį... :)))
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2015 m. birželio 11 d. 20:36:52
Ilgai neieškojom variantų, per porą dienų gimė pavadinimas mūsų frontman'o galvoj ir prilipo :)
2015 m. birželio 11 d. 19:18:46
Yra toks filmas: Frank (2014) https://www.imdb.com/title/tt1605717/?ref_=nv_sr_4
ir apie tai, kai nesikuria
2015 m. birželio 11 d. 19:15:05
Dėkui labai būtų
2015 m. birželio 11 d. 19:00:23
Vat su Country tekstais man sunku būtų irgi
. Bet jei nesat labai išrankūs vienam stiliui, tai jei kada artimiausiom dienom netingėsiu, gal pabandysiu ką parašyt, maždaug, kad idėją turėtumėt
.
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2015 m. birželio 11 d. 18:55:13
Daugiausiai Country rock... Bet šiap tai visokias mėgstam... :D Problemu daugiau su teksto kūryba.
2015 m. birželio 11 d. 18:26:43
Kokį stilių grot norit? Problemų daugiau su teksto ar su muzikos kūryba?
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2015 m. birželio 11 d. 18:20:37
Soulstealer, o kaip savo grupės pavadinima sugalvojot? :)
2015 m. birželio 11 d. 18:19:20
2015 m. birželio 11 d. 18:18:30
Taip... Mano grupės nariai groja skirtingais instrumentais... 2 akustinės gitaros, 1 elektrinė gitara, būgnai ir vokalistė... Idėju kyla visokiu, bet... niekaip negalim sukurt tos dainos... nutarem kreiptis pagalbos... :D
2015 m. birželio 11 d. 17:11:17
ir dainoj turi būt žodžiai - kamon beiby ai lav jū
2015 m. birželio 11 d. 17:06:41
Hello, pats turiu band'ą, kuriu, groju. Manau, kad norint sukurt dainą, reikia turėti kelis žmones grojančius skirtingais instrumentais savo grupėj ir idėjų, kaip sukurti gabalą :D
2015 m. birželio 11 d. 16:30:59
Pavyzdžiui daina apie kiekvieno grupes nario gyvenima tinka? :) Nelabai aš dainas sutvertas kurt... :D
2015 m. birželio 11 d. 16:06:52
Manau vienas iš pagrindinių dalykų, kuriant muziką tai yra atvirumas. Reikia save atskleisti, kaip kitokį asmenį šiuo atveju grupę.
____________________
muzika\\\\\\\\\\\\\\\'
2015 m. birželio 11 d. 15:45:17
kaip ir visi genialūs muzikantai, pradėkit nuo įvaizdžio
2015 m. birželio 11 d. 15:23:35
Sveiki... :) Aš su savo bendraamžiais draugais nusprendėme sukurti savo muzikos grupę... Tad norime sukurti savo dainą...Net nežinau nuo ko pradėti... Prašau padėkite... Gal čia atsiras žmogus kuris yra sukūręs ne vieną kūrinį... :)))