Aha, išties labai norėtųsi ne tik albumo, bet ir pačių depešų sulaukti!
Nes tikrai buvo didelis nusivylimas, kai neįvyko koncertai Baltijos šalyse. Net grąžinti pinigai už bilietus ir 'to pasekoje' pagerėjęs maisto racionas nepaguodė.:}
Aha, išties labai norėtųsi ne tik albumo, bet ir pačių depešų sulaukti!
Nes tikrai buvo didelis nusivylimas, kai neįvyko koncertai Baltijos šalyse. Net grąžinti pinigai už bilietus ir 'to pasekoje' pagerėjęs maisto racionas nepaguodė.:}
Hehe, pletkanešiai šneka, kad tai turėtų nutikti 2013-05-16
Aha, išties labai norėtųsi ne tik albumo, bet ir pačių depešų sulaukti!
Nes tikrai buvo didelis nusivylimas, kai neįvyko koncertai Baltijos šalyse. Net grąžinti pinigai už bilietus ir 'to pasekoje' pagerėjęs maisto racionas nepaguodė.:}
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Sulauksim būtinai.Ir pirmieji koncertai turėtų įvykti Lietuvoje ir Latvijoje,kaip ir kitose šalyse kuriose praėjusio turo koncertai neįvyko.... Tai būtų labai sąžininga.
Pagal galimybes,stengsiuosi aplankyti kuo daugiau koncertų.Būtų smagu jei DM vėl atgaivintų tokius gabalus kaip Master and Servant,Strangelove.Nesupratau,kodėl tada juos taip greitai nutraukė.Man tai skambėjo nerealiai.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2012 m. liepos 18 d. 19:59:35
Whoa, jei pletkanešiai ir Rutonė teisūs, tai čia baisingai gera naujiena! O jei dar Vilniuj, tai išvis...
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
2012 m. liepos 18 d. 00:06:18
Hehe, pletkanešiai šneka, kad tai turėtų nutikti 2013-05-16
2012 m. gegužės 4 d. 16:59:29
Aha, išties labai norėtųsi ne tik albumo, bet ir pačių depešų sulaukti!
Nes tikrai buvo didelis nusivylimas, kai neįvyko koncertai Baltijos šalyse. Net grąžinti pinigai už bilietus ir 'to pasekoje' pagerėjęs maisto racionas nepaguodė.:}
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
2012 m. gegužės 3 d. 22:17:42
Labai laukiam DM lietuvoj :)
____________________
valgyk mano sortus
2012 m. gegužės 3 d. 18:57:57
Sulauksim būtinai.Ir pirmieji koncertai turėtų įvykti Lietuvoje ir Latvijoje,kaip ir kitose šalyse kuriose praėjusio turo koncertai neįvyko.... Tai būtų labai sąžininga.
Pagal galimybes,stengsiuosi aplankyti kuo daugiau koncertų.Būtų smagu jei DM vėl atgaivintų tokius gabalus kaip Master and Servant,Strangelove.Nesupratau,kodėl tada juos taip greitai nutraukė.Man tai skambėjo nerealiai.
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2012 m. gegužės 3 d. 18:03:58
laukiam!!