Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Dilema: fotikas prieš video kamerą

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Niekaip negaliu apsispręsti, net galvą sopa. Ką išsirinkti? Veidrodinį fotoaparatą ar filmavimo kamerą? Mano tikslas vieną ar kitą priemonę naudoti muzikiniams reikalams, klipų statymams. Turiu išsirinkęs du variantus. Išsakykite savo nuomones ir padėkit man apsispręsti. 

Fotikas:

Canon 600D https://www.canon.lt/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_SLR/EOS_600D/

Video kamera:

Panasaonic HC x800 https://www.panasonic.lt/html/lt_LT/Gaminiai/Vaizdo+kameros/HD+vaizdo+kameros/HC-X800/overview/8588515/index.html

Pliusai ir minusai?

 
 2012 m. gegužės 29 d.

 2013 m. gegužės 15 d.
 2013 m. vasario 3 d.
 2012 m. gruodžio 22 d.

Komentarai (4)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Ariel_Cancer_Dies
2012 m. gegužės 29 d. 18:54:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mano didesnis siekis yra imtis video užsiėmimų, tačiau net ir dėl to iš kitų sulaukiau patarimų, kad geriau rinkčiaus fotiką. 

Tačiau fotikas: turi ribotą kadrų skaičių, o filmuojant jie dar mažėja, todėl nežinau net kuriam laikui jo užtektų 2 metams ar trims. O juk už kelis metus 2,5 tūkst. pakloti, manau, neverta. 

Fotikas neva filmavimui mandresnis dėl tų efektų kaipo pirmas-antras planas, sutinku, geras dalykas. Tačiau fotikams kaip šis pavyzdžiui duodama standartinis objektyvas, kuris, kaip domėjausi, gali netenkinti mano poreikių dideliems formatams ar fotografavime tamsoj. 

O ta kamera, kurią čia nurodau yra naujos laidos su ypatingai gerais rodiklais muzikiniams reikalams: garsas ir vaizdo kokybė. 

Galbūt galėčiau pirkt video kamerą, o paskui pasitaupęs ir skaitmeninį fotiką. Vis tiek fotikus daug kas turi, o gerų video tai trūkumas (muzikoje). 

Aš vis dar neapsisprenęs. 


____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti
Stripped
2012 m. gegužės 29 d. 17:56:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Manau,čia svarbiausias kriterijus -  konkretūs kiekvieno poreikiai.Aš šiuo metu ketinu pirkti DSLR (veidrodinį) fotoaparatą su HD filmavimu.Man svarbiausia turėti gerą fotoaparatą,o priedo HD filmavimo galimybė puikiai patenkina mano dabartinius poreikius.Tačiau jeigu nuspręsčiau užsiimti profesionaliu filmavimu arba tiesiog mano pagrindinis poreikis būtų kokybiškas filmavimas,tai ko gero pasirinkčiau video kamerą.

Aš asmeniškai manau,kad kiekvienas daiktas pirmiausiai turi nepriekaištingai atlikti savo pirminę funkciją.Nors šiuo požiūriu galiu pasirodyti kiek senamadiškas, bet savo nusenusios mobilkos nemetu lauk jau kokius 4 metus,kol pati savaime neužges, tuo gąsdindamas aplinkinius {#} suprantu,kitiems svarbiau technologiniais žaisliukais pasipuikuoti prieš draugus ar kolegas ,arba kai kam tai svarbiausias domėjimosi obejektas, nes domėtis kažkuo prasmingesniu jiems nėra įgimta savybė.Priešingai nei man. Atsiprašau,kad nukrypau nuo temos {#}


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
MrEko
2012 m. gegužės 29 d. 17:05:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ziurint ka tu daugiau daryt noret ar fotografuot ar filmuot. Aš kiek esu naudojesis HD kameromis tai foto jos nelabai kokias gamina. Tai jos tinkamos tik filmuot. Fotoaparatas visalaik fotkina gerai, HD video irgi pakankamai geras. Iš šitų tavo dvejų svarstomų variantų rinkčiausi fotiką, priedo dar ir pigesnis.


____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
Atsakyti
Pazistu_Mykola
2012 m. gegužės 29 d. 16:39:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, aš kaip optinis beraštis, nelabai galiu svariai kažką pasakyt, bet jeigu galvoji daryti kažką panašaus į Take away shows/Vilnius Temperature/Kaunas Acoustics/Mažeikiai live su daug depth fieldo, out of focuso ir shaky kamera, priimk eilinio muzikos vartotojo nuomonę - nebeįdomu. Rimtai.

O šiaip sėkmės. Imčiau (o gal ir imsiu) fotiką, kaip tai universalesnis atrodo. Nežinau kodėl. Gali būti tuoj ateis koks video žmogus ir tėkštels faktų.


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Silent Circle Silent Circle
8,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:23 - 4Blackberry
Daug geros muzikos jau sausio mėnesį išleista. Gal neblogi metai nusimato.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
16:23 - Rutonė
Bus, jei daina bus Spotify. Kol kas nieko panašaus nerandu.
16:15 - Rutonė
Tai siūlyt ir pats gali. Dainos turbūt dar nėra? Bus
18:29 - DjVaids
Blue System - Endless night top40 pasiūlikit
00:52 - einaras13
Nu jo, man, 15 metų lankančiam music'ą, niekas apie šį portalą nedaeina. Sunkus raketų mokslas čia.
23:35 - 4Blackberry
Gręžtis atgal ir neturi, todėl ir reikia ieškoti naujų sprendimų... Kaip tai nedaeina. Dėl ko dar vyksta diskusijos iki šiol.
23:22 - einaras13
Neatsigauna dėl tos pačios priežasties, dėl kurios ir nubloškė Laikas neapsisuko atgal ir vartotojų įpročiai nepradėjo retrospektyviai gręžtis atgal
22:49 - 4Blackberry
Klausimas net ne kas nubloškė, nes ir taip aišku kas, ir jau yra pabodę kalbėti apie tą patį. O klausimas yra kodėl neatsigauna ir ką reikėtų daryti kitaip pagal esamą situaciją. Tame esmė.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 442
  Iš viso užsiregistravę: 73719
  Naujausias narys: Vidmantaszb
  Šiandien apsilankė: 18063