Na paskutinieji albumai geri, bet kaip kazkas jau minejo kad per daug jau mass...per daug lyricos per daug nuslifuoti...
asmeniskai man geriausias ju albumas yra Nimrod
Ariel_Cancer_Dies rašė: Albumo pavadinimas velgi masinis, kaip ir paskutinysis buvo. Vel muzika bus taikoma visiems is eiles. Taigi viena didziausiu metu vilciu mano akyse jau ima bliuksti. Na pvz kodel Offpsringai sugebejo muzika grazinti i senoviskesni hardcore, o sitie negali? Kas juos laiko uz atvarslu?
Ju paciu ideologijos juos laiko,jug net siame straipsnyje rasoma ko jie siekia muzikine prasme. O siaip manau kad kas buvo green day gerbejai tie nenusivils...Kiti ir toliau rinksis rimtesne muzika arba kita krastutinuma
____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
Albumo pavadinimas velgi masinis, kaip ir paskutinysis buvo. Vel muzika bus taikoma visiems is eiles. Taigi viena didziausiu metu vilciu mano akyse jau ima bliuksti. Na pvz kodel Offpsringai sugebejo muzika grazinti i senoviskesni hardcore, o sitie negali? Kas juos laiko uz atvarslu?
____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas
Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen
Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. vasario 12 d. 12:40:03
____________________
in a land of make believe, that don't believe in me
2009 m. vasario 11 d. 21:48:22
asmeniskai man geriausias ju albumas yra Nimrod
2009 m. vasario 10 d. 18:56:34
2009 m. vasario 10 d. 17:19:56
Albumo pavadinimas velgi masinis, kaip ir paskutinysis buvo. Vel muzika bus taikoma visiems is eiles. Taigi viena didziausiu metu vilciu mano akyse jau ima bliuksti. Na pvz kodel Offpsringai sugebejo muzika grazinti i senoviskesni hardcore, o sitie negali? Kas juos laiko uz atvarslu?
Ju paciu ideologijos juos laiko,jug net siame straipsnyje rasoma ko jie siekia muzikine prasme. O siaip manau kad kas buvo green day gerbejai tie nenusivils...Kiti ir toliau rinksis rimtesne muzika arba kita krastutinuma
____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
2009 m. vasario 10 d. 15:59:50
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. vasario 10 d. 13:42:07
____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
2009 m. vasario 10 d. 11:10:24
2009 m. vasario 9 d. 21:04:59
2009 m. vasario 9 d. 20:04:28
____________________
ei, teve, jei jusu pasakojimai apie pragara netiesa, mes visi apsikakosim!
2009 m. vasario 9 d. 19:57:31
____________________
http://www.last.fm/user/jonas-PJ
2009 m. vasario 9 d. 19:24:04
____________________
\"The best is yet to come..\"