Metalas - geriau nevardinsiu, nes labai daug mano klausomų metalo grupių yra būtent iš Suomijos. Jeigu pagrindinė ir mėgstamiausia, tai tada sakykim Children Of Bodom. Aplamai man Suomijos metalo scena geriausia :P
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. vasario 5 d. 15:14:38
Folk Metalo gero ten yra, kaip kad Ensiferum, Korpiklaani, Finntroll, Turisas.
KYPCK dar patinka, bet čia jau Doom'as.
____________________
man trūksta nežinia ko, kas sudarytas iš kažko, kas neturi vardo.
2012 m. vasario 5 d. 13:44:21
Suomija!!
____________________
Kai dingsta žodžiai, prasideda muzika.
2012 m. vasario 5 d. 13:40:27
Swallow The Sun prisidėjau vien todėl, kad jie iš Suomijos. O šiaip nelabai patinka...
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2012 m. vasario 5 d. 13:36:10
Pritariu. Kaip kažkas sakė, Suomijoje popsas miręs ;) Tai roko ir metalo šalis.
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2012 m. vasario 5 d. 13:33:57
Jei iš rock'o - The Rasmus
Metalas - geriau nevardinsiu, nes labai daug mano klausomų metalo grupių yra būtent iš Suomijos. Jeigu pagrindinė ir mėgstamiausia, tai tada sakykim Children Of Bodom. Aplamai man Suomijos metalo scena geriausia :P
\m/
2012 m. vasario 5 d. 13:22:33
Be jokios suknistos abejonės geriausia iš geriausių visada buvo ir bus (kad ir kaip keistusi) HIM.
Na, o visos kitos irgi labai patinka. Nightwish, Lordi, The Rasmus, Apocalyptica... Čia tos žinomiausios :)
Žinoma, yra daugiau, reikia laiko skirti, kad atrasti :)
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2012 m. vasario 5 d. 12:16:29
Man tai žiauriai patinka Lordi bei Rasmus.Bet tikrai negalvojau kad Nigtwish yra iš Suomijos. :)
____________________
Nespėsi vienam leisti atsisėsti tau ant sprando, o pasižiūrėk - jau ir eilė susidarė. ~Ve~
2010 m. liepos 24 d. 10:24:28
Jei minėti tik vieną, pačiaį pačiausią, tai būtų Nightwish. Nemo stabdo kvapą, kaž ar kada nors besukurs kažką panašaus.
Negaliu nepritarti
2010 m. liepos 16 d. 20:59:12
____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
2010 m. liepos 14 d. 12:30:53
2010 m. liepos 13 d. 23:49:18
eiiiikit jus su savo apokaliptarkom. tik ta ir tezinot.
Finntroll, Korpiklaani, Ensiferum, Swallow the Sun ir Wintersun visai nieko. va.
2010 m. liepos 10 d. 17:05:20
Finntroll, Korpiklaani, Ensiferum, Swallow the Sun ir Wintersun visai nieko. va.
2010 m. liepos 10 d. 11:13:07
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2010 m. liepos 10 d. 10:50:25
____________________
Sakyk, kas pavogė mano šešėlį?
2010 m. liepos 10 d. 10:50:13
____________________
Sakyk, kas pavogė mano šešėlį?
2010 m. liepos 9 d. 21:43:09
heavy metal - His Infernal Majesty,
hard rock - Rasmus,
daugiau nepamenu iš šių stilių, bet šokių muzikos vieną dar menu iš senų laikų (BomFunk MC's, teisingai?kur Freestyler hitas buvo)
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2010 m. liepos 9 d. 21:17:27
2010 m. liepos 9 d. 19:05:04
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2010 m. liepos 9 d. 00:13:47
____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
2010 m. liepos 8 d. 23:28:36
____________________
Kol dešimt kartų pamatuosi, kiti nupjaus :)