Iš normalaus festivalio tai palaipsniu tapo pseaudomuzikine švente girtam jaunimėliui. Jau seniai nieko gero - nesuprantu koks kaifas mokėt tokius pinigus kad palakti su nemažai durnelių?
2011 feste dalyvavo Beyonce. Irgi nelabai is rock srities. 2013 buvo Skrillex'as, kuris is vis is kitos operos... 2014 buvo Lana Del Ray... ir siaip nenuostabu kad atsiranda ir tokiu kviestiniu zvaigzdziu festivalyje, nes ten viskas orientuota labiau i popsini "roka". nors tos mano anksciau isvardintos is vis nieko bendro su roku neturi.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2015 m. birželio 4 d. 03:57:03
Iš normalaus festivalio tai palaipsniu tapo pseaudomuzikine švente girtam jaunimėliui. Jau seniai nieko gero - nesuprantu koks kaifas mokėt tokius pinigus kad palakti su nemažai durnelių?
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2015 m. birželio 4 d. 02:47:38
2011 feste dalyvavo Beyonce. Irgi nelabai is rock srities. 2013 buvo Skrillex'as, kuris is vis is kitos operos... 2014 buvo Lana Del Ray... ir siaip nenuostabu kad atsiranda ir tokiu kviestiniu zvaigzdziu festivalyje, nes ten viskas orientuota labiau i popsini "roka". nors tos mano anksciau isvardintos is vis nieko bendro su roku neturi.