Hokšilos gerbėjai ir vaikai, ir krepšininkai
![Hokšila su Linu Adomaičiu. [<i>Zet Records</i> nuotr.]](images/naujienos/6/5500/hoksila.jpg) |
Hokšila su Linu Adomaičiu. [Zet Records nuotr.] |
Neseniai paskelbti TV3 projekto „Vaikų balsas 2005“ rezultatai tik dar kartą patvirtino tai, ką dainininkas Hokšila pastebi jau kelis mėnesius – vaikai yra aktyviausi ir ištikimiausi jo gerbėjai.
Iš 6000 projekte dalyvavusių vaikų dauguma debiutinę Hokšilos ir jo grupės „B.J.Fighters“ dainą „Pasaulis gražus“ įvardijo kaip vieną iš trijų labiausiai patinkančių kūrinių.
Vos vieną dainą išleidęs atlikėjas į vieną gretą atsistojo su ilgamečiais scenos lyderiais „Mango“ ir „Delfinais“.
„Kad vaikams patinka „Pasaulis gražus“, įsitikinu kasdien. Jei tik mieste susiduriu su iš mokyklos einančiais vaikais, jie išsyk puola dainuoti „Pasaulis gražus“ priedainį. Vaikai mane „persekioja“ ir viešajame transporte, ir parduotuvėse. Jie ne tik prašo autografų, bet ir apipila netikėčiausiais klausimais“, - juokėsi Hokšila.
Vis dėlto „Pasaulis gražus“ patinka ne tik vaikams ir paaugliams - po laimėtos ULEB taurės rūbinėje ją visa gerkle plyšdavo ir „Lietuvos ryto“ krepšininkai.
Radijo stotys jau gavo ir naują Hokšilos radijo singlą „Rastaman“.
Šis naujas kūrinys rizikuoja tapti dar didesniu visuotiniu hitu nei jau laurus nuskynęs „Pasaulis gražus“.
Šiuo metu kuriamas ir dainos „Rastaman“ vaizdo klipas.
Susijusi informacija
- Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
- Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
- Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.
Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
2005 m. gegužės 17 d. 20:08:18
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2005 m. gegužės 6 d. 14:58:21
____________________
I like The WAY u MOve :)
2005 m. gegužės 5 d. 17:38:26
____________________
Show me ya lighter Dat's brighter I R buffaalo jamaican fighter Real dreadlocks no joker Admiral rasta ganja smoker:-S ~eGleetia~
2005 m. gegužės 5 d. 11:28:36
2005 m. gegužės 5 d. 11:15:27
2005 m. gegužės 5 d. 09:27:37
2005 m. gegužės 5 d. 08:53:28
____________________
www.goodcharlotte.visiems.lt
2005 m. gegužės 5 d. 07:40:42
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
2005 m. gegužės 4 d. 20:26:43
2005 m. gegužės 4 d. 17:57:05
joms patinka pingvinai, ir ju prasegti klynai
jas aplanko kaimynai, kai joms priswyla blynai
ismano matematika bachuro kisenej
daznai jas suwilioja stori turtingi seniai...
____________________
birbt.
2005 m. gegužės 4 d. 17:22:23
jas aplanko kaimynai, kai joms priswyla blynai
ismano matematika bachuro kisenej
daznai jas suwilioja stori turtingi seniai...
____________________
"Džiazas –-tai tam tikri dalykai,kurie gyvena žmogaus viduje,kai jis gali valdyti ne tik natas ar instrumentą,bet ir dvasią."
2005 m. gegužės 4 d. 15:08:00
____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
2005 m. gegužės 4 d. 14:53:20
____________________
[img]http://www.gffn.com/web_assets/blink182/downloads/blink-icon-3.gif[/img]
2005 m. gegužės 4 d. 11:45:52
2005 m. gegužės 4 d. 10:45:39
____________________
Show me ya lighter Dat's brighter I R buffaalo jamaican fighter Real dreadlocks no joker Admiral rasta ganja smoker:-S ~eGleetia~
2005 m. gegužės 4 d. 07:09:00
2005 m. gegužės 4 d. 05:34:31
____________________
Genesis.