Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ilgai tylėję „Legato“ reperiai pavasarį išleis antrąjį savo albumą

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Legato". [u-sound.lt nuotr.]

"Legato". [u-sound.lt nuotr.]

Apie muziką galima kalbėti labai ilgai ir visai nesvarbu, kokį muzikinį stilių turėsime omenyje. Tiesa ta, jog norint paruošti gerą bei profesionalų albumą, tenka praleisti mėnesius, o kartais net metus studijoje.

Būtent tokiomis mintimis jau kelerius metus gyvena kultinės repo grupės „Legato“ nariai Deiwuzas ir Yga. Anot pačių vaikinų, esą nebuvo reikalo lįsti į dienos šviesą, kol visi darbai dar nebaigti. „Mes tiesiog ramiai, nesiblaškydami dirbome, nes norime Lietuvos klausytojui pristatyti tikrai gerą muzikinį albumą ir deramai atstovauti lietuviškojo hiphopo kultūrą. Juk ne žodžiais, o darbais Tėvynę mylim!“, - juokavo Deiwuzas.

Kaip teigia patys reperiai, naujajame jų darbe iš viso bus 14 dainų. Be 12 visiškai negirdėtų kūrinių bus ir anksčiau radijo stotyse girdėti „Kai tu skaitai“ bei bendras darbas su Pushu - „Profesija MC“. „Antrasis mūsų albumas bus visai kitoks nei debiutinis „Po viena saule“ – įvairesnis, spalvingesnis ir tikrai geresnis nei pirmasis mūsų bendras darbas, kuris taip pat buvo palankiai įvertintas klausytojų“, - sutaria reperiai.

Kol praėjusių metų Radiocentro apdovanojimų nominantai už „geriausią metų alternatyvą“ nugaras lenkia studijoje, mėgindami išgauti kuo geresnį albumo skambesį bei galų gale sugalvoti albumo pavadinimą, gerbėjams siūloma apsiginkluoti geležine kantrybe ir laukti pavasario. O jo laukti tikrai verta.


Paskelbk naujieną

Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Šaltinis: U-Sound   Peržiūrėta kartų: 1468   Data: 2008-01-30
Esamas tekstas

"Legato". [u-sound.lt nuotr.]Apie muziką galima kalbėti labai ilgai ir visai nesvarbu, kokį muzikinį stilių turėsime omenyje. Tiesa ta, jog norint paruošti gerą bei profesionalų albumą, tenka praleisti mėnesius, o kartais net metus studijoje.

Būtent tokiomis mintimis jau kelerius metus gyvena kultinės repo grupės „Legato“ nariai Deiwuzas ir Yga. Anot pačių vaikinų, esą nebuvo reikalo lįsti į dienos šviesą, kol visi darbai dar nebaigti. „Mes tiesiog ramiai, nesiblaškydami dirbome, nes norime Lietuvos klausytojui pristatyti tikrai gerą muzikinį albumą ir deramai atstovauti lietuviškojo hiphopo kultūrą. Juk ne žodžiais, o darbais Tėvynę mylim!“, - juokavo Deiwuzas.

Kaip teigia patys reperiai, naujajame jų darbe iš viso bus 14 dainų. Be 12 visiškai negirdėtų kūrinių bus ir anksčiau radijo stotyse girdėti „Kai tu skaitai“ bei bendras darbas su Pushu - „Profesija MC“. „Antrasis mūsų albumas bus visai kitoks nei debiutinis „Po viena saule“ – įvairesnis, spalvingesnis ir tikrai geresnis nei pirmasis mūsų bendras darbas, kuris taip pat buvo palankiai įvertintas klausytojų“, - sutaria reperiai.

Kol praėjusių metų Radiocentro apdovanojimų nominantai už „geriausią metų alternatyvą“ nugaras lenkia studijoje, mėgindami išgauti kuo geresnį albumo skambesį bei galų gale sugalvoti albumo pavadinimą, gerbėjams siūloma apsiginkluoti geležine kantrybe ir laukti pavasario. O jo laukti tikrai verta.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (3)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
PeeGey
2008 m. kovo 22 d. 16:00:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
balandzio menuo jau visai arti

Atsakyti
PeeGey
2008 m. vasario 4 d. 22:00:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikrai kad laukiam

Atsakyti
shmeklaa
2008 m. vasario 1 d. 16:13:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
oj laukiam laukiam mes albumo laukiam

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

0
0

Neseniai pasirodė antrasis grupės „Legato“ albumas „Eteris“. Po ilgai brandinto įrašo pasirodymo – interviu su šia grupe, o tiksliau, vienu jų nariu – Yga. Atviras pokalbis prie arbatėlės apie muzikinę pradžią su kasetiniais magnetofonais, nemeilę „Yv...
Antrą studijinį albumą išleido hip-hop'o atstovai
0
3

Vasario 17-ąją dieną Lietuvos muzikos prekių parduotuves pasiekė naujas hip-hop‘o dueto „Legato“ albumas „Eteris“. Tai jau antrasis atlikėjų albumas, pasirodantis po trejų metų pertraukos. Debiutinis „Legato“ diskas vadinosi „Po viena saule“ ir buvo iš...
„Legato“ albumas „Eteris“: nuo repuojančio V. Baumilos iki „Muzikinių skerdynių“
0
3

Vėlų balandžio 5d. dienos vakarą drebėjo Vilniaus klubo „Galaxy“ sienos. Tai nebuvo įprastas šeštadienio vakaras su įprastu klubo lankytojų kontingentu. Baltus marškinius stačia apykakle pakeitė XXXL dydžio marškinėliai, o madingai pabalintus džinsiukus ...
0
1

Didžioji dalis mūsų šalies gyventojų turbūt yra pamišę dėl antrąja Lietuvos religija pripažinto krepšinio. Kiek mažesnė dalis pasiryžusi paaukot šeimos gerovę dėl atrodytų eilinės futbolo transliacijos. Abi šios populiarios Lietuvoje sporto šakos jau kaip...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


ba. ba.
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2351
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 249977