Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!



Paskelbk naujieną

  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų:    Data:
Esamas tekstas

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (8)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Very_crazy_enough
2014 m. rugpjūčio 1 d. 15:37:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ko man nedaryti festivalikų metu:

Manęs neatsegioti;

Nenaudoti panos (neprašinėt nei sigarečių bei prie ko jos veda pokalbį);

Nekalbėt per visą naktį aplink palapinę;

Nešlapinti (arba nieko nedaryt) sausai ant palapinės kampo;

Nesiklausyt blogos muzikos iš savo blogos auto magnetolos;

Duoti ramybės ir neužknisti;

Rasti pertraukos tarp dainų, t.y. nedaryti iš konco filmo, o iš filmo - cirko.

 


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Stripped
2014 m. rugpjūčio 1 d. 15:25:48 2014-08-03 12:34:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šiaip pastebėjimas: jei festivalis labiau teminis muzikos prasme, tai ir ten visada būna tokių kurie atvažiuoja ne dėl muzikos. Tarkim Bliuzo Naktyse jei groja kažką arčau to tikrojo bliuzo tai tokiem jau nepatinka, nuobodu, neįdomu ir t.t... o kai groja Country tai visi patenkinti (beveik). Ką norėt - Lietuviai esam ant plūgo ir arklio vežimo gimę. Tas kaimietiškas mentalitetas...{#}

Visada kreipiu dėmesį į garso kokybę ir į alaus pasirinkimą, ir dažnai dėl pastarojo tenka nusivilti - atsiprašau, jei parduotuvėj Baltijos butelį nusiperku už 3 litus, tai imti 7-8 litus už tą patį yra truputį per daug. Tai Baltijos dažnai būna vienintelis ''tamsus'' alus, nors realiai jis yra nihuja ne tamsus, o toks pusiau raudonas, pusiau rudas. Tai va{#}


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
TheCrow
2014 m. rugpjūčio 1 d. 00:56:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dar pridėčiau- nesinešti milžiniškų plakatų ir neužstoti jais vaizdo kitiems.


Atsakyti
Pazistu_Mykola
2014 m. liepos 31 d. 19:12:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

jo, ir jokiu būdu nepoginkit, nes dar ką užgausit {#}


Atsakyti
Crazyz
2014 m. liepos 31 d. 18:54:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, dėl kuprinių nereiktų gal taip pykt, mane patį nervina panelių rankinukai, bet kai pats atvarai iš kitos šalies ar kito miesto savoje šalyje į kitą, tai neturi galimybių kur palikt reikalingus daiktus. 

Mane patį yra kažkoks turbūt latvis sudrausminęs kinda ar gražiai paprašęs, kad nusiimčiau skrybelę, na, nebuvo sunku nusiimti, bet piktai pažiūrėjau. 

Dar labai erzina, kai fotkina su telefonais, bet su blykste, visiškai jokios pagarbos koncertui ir jo metu vykstančiam šou (projekcijos, vaizdai).

 


Atsakyti
Dainioos
2014 m. liepos 31 d. 16:09:18 2014-08-10 20:23:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taikliai... 

O mane tie visi profesionalūs filmuotojai taip pat erzina. 

Gerti, manau, galima tik po koncerto, negi taip sunku ištverti? Man atrodo, kad būti išgėrus/prisigėrus koncerto metu, reiškia, kad rodai nepagarbą grupei, kuri sunkiai dirba, kad stovėtų ten, kur stovi...

Tik aišku kaip čia būsi blaivus kokiam festivaly, nu kur jau, neįmanoma, nes tada nebus smagu...

Jeigu tu man su kerzu užminsi ant mano 41 dydžio pėdos, nenustebk, kad palydėsiu piktu žvilgsniu. (Nebent esi graži, tada meiliai nusišypsosiu ir pasakysiu :"nieko tokio").

Ir apskritai, geriausia darbo reikalus tvarkyti koncerte, nes tada lengva susikalbėti, be to, pasirodai, kad tau linksma, kad turi draugų ir t.t. žodžiu, kad nesi nevykėlis ir va - pramogauji.

Taip pat, jeigu jau dulkinatės kokiam nors festivaly (tarkim bliuzo naktys), mielieji, užsitraukit palapines, nes vaikšto aplink vaikučiai, kuriems įdomu kaip ten įeina ir kaip išeina.

Na, apskritai paėmus, tai kultūros lygis laikos per viduriuką.  Gal.


Atsakyti
DeLaLiutishkuz
2014 m. liepos 31 d. 11:31:38 2014-07-31 11:32:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

siaip labiausia patiko, kad nefilmuoti su ipadu ar siaip su kokiais ismaniais, man tai pat tikrai juokingai atrodo.

plius, del rubu tikrai taikliai pasakyta. graudu ziureti i graziai apsirengusius zmones festuose. kas liks is jusu drabuzeliu po rimto issitaskymo per koncus ? :) aisku, tokie dazniausia nesitasko, o sedi kazkur uz 100 metru ir gurgsnoja aluti.


____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
Atsakyti
DeLaLiutishkuz
2014 m. liepos 31 d. 11:29:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

8. Neprisigerk pries savo mylimos grupes pasirodyma !


____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


John Lee Hooker John Lee Hooker
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
12:18 - Konditerijus
If It All Comes Down to You, Whataya Want from Me, Pick Yourself Up.
Fortress, Go Down
03:41 - einaras13
ooooo, štai ir paviešintas naujasis redaktorius. Reikės išbandyt, atrodo įdomiai, kokybiškiau nei senasis.
21:45 - 4Blackberry
Na kol Alvydas įkėlinėja Scarlett Johansson į mūsų duombazę, aš gal įkelsiu dar nesukeltus Black Sabbath dainų video besiklausant.
20:03 - einaras13
Be to, pirmą kartą po 4 metų pertraukos įsijungiau My Dark Reflections of Life And Death. Beveik nepamiršau šio didelio šmoto, vis dar puikiai atsimenu tas įdomias muzikines temas.
20:02 - einaras13
Man patinka Alvydo awareness apie įdomias muzikinio pasaulio naujienas. Va nežinojau, kad Green Carnation turi parengę naują leidinį, labai įdomu, labai laukiu.
19:56 - einaras13
Aš tai gal jau kokį ketvirtadienį pastebėjau. Bet tada dar tebuvo kas kažkelintam embed'ui. Šiandien atrodo niekas neužsikrauna.
19:55 - 4Blackberry
Yup. Bet tik šiandien atsirado.
19:53 - einaras13
Nors ne tik music'e, pasirodo apskritai. Mano wordpress blog'e irgi Spotify neužkrauna.
19:49 - einaras13
Ar jūs irgi gaunat Spotify embed'ams music'e upstream request timeout / no healthy upstream error'us pastarosiomis dienomis? Nesuprantu, ar problema on my end, ar globali. Lygtais internetas stabilus ir su naršykle viskas tvarkoj, tai nežinau.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1830
  Iš viso užsiregistravę: 73662
  Naujausias narys: noeliadrak
  Šiandien apsilankė: 86146