
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Mes dažnai ištvermingai elgiamės sunkiais gyvenimo momentais, tačiau mus po truputį palaužia smulkmenos. O juk taip yra todėl, kad mes perdedame jų reikšmę savo gyvenime. Nesijaudink dėl smulkmenų, kurios vertos paniekos ir užmaršties. Prisimink, jog gyvenimas per trumpas, kad jį eikvotume smulkmenoms. D.Karnegis "Kaip įveikti stresą ir pradėti gyventi" Pasinaudojusi šiuo patarimu, manau, kad nužudysiu visas jas, būdama tokia pati kaip jos. Nekęsdama jų elgsenos, išvaizdos, mąstymo.Ir šypsosiuos. Galbūt prieš jų mirtį padainuosiu dainą esančią žemiau, kad praskaidrinčiau joms nuotaiką. Ir tada pradėsiu gyventi. Būdama tokia pati kaip ir jos. |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
DjVaids | ![]() 2 Unlimited |
||||
Sahja | ![]() Andra |
||||
Silentist | ![]() Soft Cell |
||||
Prodarv | ![]() Pompa |
||||
malia | ![]() Bon Jovi |
2012 m. vasario 26 d. 22:41:14
Nesvarbu.
Kiekvienas/kiekviena turi savo vertinimą. Ir savo vertinimo kriterijus!
____________________
36 years of tears.
2012 m. vasario 26 d. 17:46:28
tai jau tikrai, kad labai nenormalus Sailentist'o komentaras į klausimą kaip pradėt gyvent.
2012 m. vasario 26 d. 14:59:29
jei labai nenormaliai pakomentuot į antrą diario klausimą: kaip pradėti gyventi?
tai melsti dievą, kol nesi užmegztas vaisius, kad tėtis su mama nenaudotų prezikų/kontraceptikų ir nenutrauktų nėštumo su tavim viduje (kitaip negaliu patart, kaip pradėti/pasirinkti gyventi ar negyventi šiame pasaulyje %) )
o klausimas kitas: kaip gyventi?(Čia jau tavo asmeninis reikalas, kaip.)
____________________
36 years of tears.
2012 m. vasario 26 d. 09:18:30
Kaip kraujas vonioje gražiau atrodo.
Metallicos versija geresnė
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2012 m. vasario 26 d. 00:35:00
awesome :)
____________________
Ba Doom Tss
2012 m. vasario 25 d. 20:34:18
Jei iš music'o foto, kiek tavo mačiau tai neikiek. Na nežinau, kaip realybėj atrodai
2012 m. vasario 25 d. 20:10:34
Aš viską perkeltinai. Bet galbūt mano išvaizda yra barbiška. Galbūt.
____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
2012 m. vasario 25 d. 20:07:55
O, ne aš viena barbė iš išvaizdos
Tik va išvaizda nei kiek mano charakterių ir pomėgių neatspindi 
2012 m. vasario 25 d. 20:00:23
Aš visada tokia buvau, kaip ir "barbės". Bet būtent tų "barbių" nekenčiu, bet pažiūrėjus į veidrodį matau "barbę". O bet tačiau, paliksiu 1 "barbę" pasauly t.y. save.
____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
2012 m. vasario 25 d. 19:58:11
Nu , kaip gražu ?)
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
2012 m. vasario 25 d. 19:46:13
Kilo klausimas. Ar teisingai supratau, kad tu jas (a la "barbės") "nužudysi" būdama tokia kaip jos? Na, kad tu ir tapsi "barbė"