maciau, nerealiai patiko, net nesigailiu kad ejau i kino teatra, kiekviename siuzete labai idomu buvo ziet, aisku idomiausi kadrai visi kur buvo su tuo kapitonu dzeku sperou
antra dalis patiko kaip ir pirma..tik tiek kad dabar pabaigos nebuvo,tokia visiskai netiketa..tai dabar laukiu trecios dalies,sake kad 2007 tas filmas bus.
pirmos dalies nemaciau, todel iskilo keletas klausimeliu, bet i filma ejau kaip i pramoga ir ja gavau - nemazai vietu buvo tikrai linksmos, ypac prajuokindavo kapitonas
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind
i had no illusions
Neblogas, nors nieko labai naujo. Bet kuriuo atveju- Depp'as- pralinksmindavo. Išties ėjau tik dėl to, kad prieš 3metus mačiau 1ą dalį, kuri, beje, man pasirodė kur kas įdomesnė.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
da nemaciau antrojo bet labai noriu ziet, kiek zinau kritikai ji vertino visai gerai kaip ir pirmaji filma ir pelningesnis, blt kaip nekantrauju paziet!
:} Pabaigos nebesulaukiau - išėjau. Tiesa,ne norėdama demonstratyviai parodyti,kad šitas filmas man nepatiko (o iš esmės nepatiko - daugiau mažiau nuobodžiavau) bet dėl to,kad ėmiau vėluoti. :} Tikėjausi trumpesnio reikalo.
Ką gi - nieko ypatingo.
____________________
STOP DROP AND ROLL YOU'RE ON FIRE
jega tiek pirmas,tiek antras. Jau gailejausi nuejusi i visokius da vincius ir lemties zenklus ir maniau kad vel nepasiseks su kinu, bet ziauriai patiko tik vat kada bus 3ia dalis,nes labai idomu kaip ten viskas baigsis
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. rugsėjo 6 d. 12:48:02
____________________
for a life without rules
2006 m. rugpjūčio 29 d. 22:39:15
2006 m. liepos 30 d. 19:29:04
prisižvengiau iki gerklės perštėjimo, rimtai.
ten su džeku-šašlyku - tai visai jėė
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
2006 m. liepos 29 d. 11:10:26
____________________
Hard To Concentrate
2006 m. liepos 29 d. 10:52:38
2006 m. liepos 27 d. 23:29:12
2006 m. liepos 27 d. 23:25:01
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind i had no illusions
2006 m. liepos 27 d. 21:20:01
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2006 m. liepos 23 d. 01:51:31
____________________
for a life without rules
2006 m. liepos 18 d. 21:10:17
Ką gi - nieko ypatingo.
____________________
STOP DROP AND ROLL YOU'RE ON FIRE
2006 m. liepos 18 d. 21:00:47
O dieve...Dar ir trecia dalis bus?!.
Kazkoks ispustas burbulas del nieko verto filmo.
jo bus,nes 2 nebuvo pabaigos
____________________
skauto garbes zodis
2006 m. liepos 18 d. 20:55:47
Kazkoks ispustas burbulas del nieko verto filmo.
____________________
Žmogėdros kaip svogūnai.Pagauni,ne?
2006 m. liepos 18 d. 20:40:07
____________________
skauto garbes zodis
2006 m. liepos 18 d. 20:06:16
2006 m. liepos 17 d. 12:37:51
____________________
Kai žmogus neturi ką rodyti, rodo viską, ką turi
2006 m. liepos 16 d. 17:33:24
____________________
for a life without rules