NOKIA - su jais visa amzeli atgyvenau (dabar tik perejau prie mandresniu technologiju). O mano mamos noske jau 6 metus traukia - veikia nepriekaistingai.
mArLb0r0 (Užblokuotas)
2008 m. gegužės 13 d. 21:17:59
Aš nei už tą, nei už tą...
____________________
Kur bėga degtinė, kur spiritas teka ten mūsų tėvynė - skurdi Lietuva, ten broliai pijokai rusiškai šneka, ten skamba po kaimus minedo daina:D
Turiu siemensiuką. Penkti metai, bet dar laikosi. Dėl valdymo patogumo nesiskundžiu - visai nieko - prie ko pripranti, tas ir gerai. Ruošiuosi pirkt naują. Dairausi tik į noškytes.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. spalio 3 d. 01:18:22
Čia kalbų net nėra. Aišku kad NOKIA. Labiausiai patikusi nokia 3310. Nesunaikinamas telefonas, ir futbola galima žaisti.
2012 m. rugpjūčio 11 d. 11:10:36
NOKIA - su jais visa amzeli atgyvenau (dabar tik perejau prie mandresniu technologiju). O mano mamos noske jau 6 metus traukia - veikia nepriekaistingai.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2008 m. birželio 4 d. 17:00:14
____________________
http://www.blogas.lt/popularmusic/
2008 m. birželio 3 d. 17:40:49
2008 m. birželio 3 d. 17:26:03
2008 m. birželio 3 d. 17:17:49
____________________
Tiek.
2008 m. gegužės 31 d. 20:22:53
2008 m. gegužės 31 d. 20:19:52
2008 m. gegužės 31 d. 19:59:29
2008 m. gegužės 31 d. 19:10:35
2008 m. gegužės 13 d. 21:17:59
____________________
Kur bėga degtinė, kur spiritas teka ten mūsų tėvynė - skurdi Lietuva, ten broliai pijokai rusiškai šneka, ten skamba po kaimus minedo daina:D
2007 m. kovo 21 d. 18:56:28
____________________
smx
2007 m. vasario 25 d. 19:24:12
____________________
beviltiškais laikais reikia beviltiškų priemonių.
2007 m. vasario 15 d. 18:27:46
2007 m. vasario 15 d. 18:08:28
kaip galima rinktis tarp ''nemirtingos'' nokijos ir dekoratyvinio siemenso??
____________________
kak govorit nach liubimij shef : ''Esli ti idiot - to eto na dolgo''
2007 m. vasario 15 d. 14:50:00
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2007 m. vasario 15 d. 14:44:07
is tu dvieju nokia ir tik nokia,siemensai leti,o nokijos niekad nemirsta... ;>
____________________
jamam taika!! =P
2007 m. vasario 15 d. 12:08:04
____________________
Parašas.
2007 m. vasario 15 d. 10:25:41
2006 m. gruodžio 14 d. 14:29:44
____________________
Nevenk iš savęs pasijuokti, bet niekad nedrįsk savimi abejoti!