Aš tai sakau ne "užkabinantys", o "vežantys", nors protingi dėdės - muzikologai liepia sakyti "pagaulūs"
P.S. Pritariu, kad čia - vienas iš nedaugelio padoresnių topų. O kai dar Ozzy ir pirmoj vietoj, tai my faith in humanity has been officially restored! (bent jau laikinai)
Taip pat pritariu visam topui, bet ar galima būtų tęsti? Tarkimi iki 20? Accept - Balls to the Wall, WASP - I Wanna be Somebody arba Wild Child arba Love Machine, Warlock (arba tiesiog Doro) - All We Are... Tęsiam?
Ai, va, dar prisiminiau - System of a Down - Chop Suey \m/ . . \m/
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Taip pat pritariu visam topui, bet ar galima būtų tęsti? Tarkimi iki 20? Accept - Balls to the Wall, WASP - I Wanna be Somebody arba Wild Child arba Love Machine, Warlock (arba tiesiog Doro) - All We Are... Tęsiam?
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2012 m. lapkričio 16 d. 18:10:08
NU, man ugly kid joe - everything about you visada stogą nuraus
____________________
Apie pradžią ir pabaigą pasakyta tik tiek, kad nėra nei pradžios, nei pabaigos...............
2012 m. lapkričio 16 d. 18:09:43
Aš tai sakau ne "užkabinantys", o "vežantys", nors protingi dėdės - muzikologai liepia sakyti "pagaulūs"
P.S. Pritariu, kad čia - vienas iš nedaugelio padoresnių topų. O kai dar Ozzy ir pirmoj vietoj, tai my faith in humanity has been officially restored! (bent jau laikinai)
2012 m. lapkričio 16 d. 15:26:52
Black Sabbath - Iron Man, anyone?
2012 m. lapkričio 15 d. 17:33:17
AC/DC visiškai visos dainos tiktų šiam topui.. :))
2012 m. lapkričio 15 d. 08:31:04
Ai, va, dar prisiminiau - System of a Down - Chop Suey \m/ . . \m/
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
2012 m. lapkričio 15 d. 08:20:00
Taip pat pritariu visam topui, bet ar galima būtų tęsti? Tarkimi iki 20? Accept - Balls to the Wall, WASP - I Wanna be Somebody arba Wild Child arba Love Machine, Warlock (arba tiesiog Doro) - All We Are... Tęsiam?
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
2012 m. lapkričio 14 d. 23:55:37
Pirma karta sutinku visiskai su topu..Super...
2012 m. lapkričio 14 d. 23:50:18
Nors ir ne metalas, o jo subžanras, užkabina belekaip.
____________________
...for a better day.