Ajajaj, ir pričiom čia David Bowie? Gerai, pasisėmė stiliaus minčių iš Bowie stiliaus, o toliau gal nebereikia? Jei sugalvotų ką nors savo gal nors kiek ir būtų mano pagarbos jai.
RockPrincess rašė: Kažkuri mano dalis net truputi žavisi Gaga. Ne dėl dainų, o mokėjimo visus kvailinti. Ji apsirenge kažkokia nesąmonę ir daugybė žurnalu/laikraščiu/internetiniu portalu puola apie ją rašyti. Ji pasako kažkokia kvailystė ir vėl apie ją visi rašo ir kelia populiarumą. Sakykit ką norit bet tie jos kvaili apdarai ir idiotiškos frazės kala jai pinigus
Tai vadinasi, tu žaviesi beveik visais.
kokia nesamone cia suvemei - try again.
puiki sukuosena, puikus ivaizdis - puiki fame monster
RockPrincess rašė: Kažkuri mano dalis net truputi žavisi Gaga. Ne dėl dainų, o mokėjimo visus kvailinti. Ji apsirenge kažkokia nesąmonę ir daugybė žurnalu/laikraščiu/internetiniu portalu puola apie ją rašyti. Ji pasako kažkokia kvailystė ir vėl apie ją visi rašo ir kelia populiarumą. Sakykit ką norit bet tie jos kvaili apdarai ir idiotiškos frazės kala jai pinigus
Pritariu visomis penkiomis. Gudri bobikė ta Gaga, jai tik dvidešimt keleri, o jau turi savo uždirbtus gana neblogus pinigus, nejau ne?
RockPrincess rašė: Kažkuri mano dalis net truputi žavisi Gaga. Ne dėl dainų, o mokėjimo visus kvailinti. Ji apsirenge kažkokia nesąmonę ir daugybė žurnalu/laikraščiu/internetiniu portalu puola apie ją rašyti. Ji pasako kažkokia kvailystė ir vėl apie ją visi rašo ir kelia populiarumą. Sakykit ką norit bet tie jos kvaili apdarai ir idiotiškos frazės kala jai pinigus
Tai vadinasi, tu žaviesi beveik visais.
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Kažkuri mano dalis net truputi žavisi Gaga. Ne dėl dainų, o mokėjimo visus kvailinti. Ji apsirenge kažkokia nesąmonę ir daugybė žurnalu/laikraščiu/internetiniu portalu puola apie ją rašyti. Ji pasako kažkokia kvailystė ir vėl apie ją visi rašo ir kelia populiarumą. Sakykit ką norit bet tie jos kvaili apdarai ir idiotiškos frazės kala jai pinigus
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2009 m. lapkričio 20 d. 18:24:35
2009 m. lapkričio 7 d. 19:18:35
2009 m. lapkričio 7 d. 16:42:41
2009 m. lapkričio 6 d. 22:07:35
2009 m. lapkričio 6 d. 15:02:24
2009 m. lapkričio 5 d. 20:39:09
Kažkuri mano dalis net truputi žavisi Gaga. Ne dėl dainų, o mokėjimo visus kvailinti. Ji apsirenge kažkokia nesąmonę ir daugybė žurnalu/laikraščiu/internetiniu portalu puola apie ją rašyti. Ji pasako kažkokia kvailystė ir vėl apie ją visi rašo ir kelia populiarumą. Sakykit ką norit bet tie jos kvaili apdarai ir idiotiškos frazės kala jai pinigus
Tai vadinasi, tu žaviesi beveik visais.
kokia nesamone cia suvemei - try again.
puiki sukuosena, puikus ivaizdis - puiki fame monster
2009 m. lapkričio 5 d. 14:28:40
Tai ji bando kopijuoti ar parodijuoti Bowie?
pirmoji man kilusi mintis perskaičius straipsnį
2009 m. lapkričio 5 d. 14:23:47
Kažkuri mano dalis net truputi žavisi Gaga. Ne dėl dainų, o mokėjimo visus kvailinti. Ji apsirenge kažkokia nesąmonę ir daugybė žurnalu/laikraščiu/internetiniu portalu puola apie ją rašyti. Ji pasako kažkokia kvailystė ir vėl apie ją visi rašo ir kelia populiarumą. Sakykit ką norit bet tie jos kvaili apdarai ir idiotiškos frazės kala jai pinigus
Pritariu visomis penkiomis. Gudri bobikė ta Gaga, jai tik dvidešimt keleri, o jau turi savo uždirbtus gana neblogus pinigus, nejau ne?
2009 m. lapkričio 4 d. 23:21:01
Kažkuri mano dalis net truputi žavisi Gaga. Ne dėl dainų, o mokėjimo visus kvailinti. Ji apsirenge kažkokia nesąmonę ir daugybė žurnalu/laikraščiu/internetiniu portalu puola apie ją rašyti. Ji pasako kažkokia kvailystė ir vėl apie ją visi rašo ir kelia populiarumą. Sakykit ką norit bet tie jos kvaili apdarai ir idiotiškos frazės kala jai pinigus
Tai vadinasi, tu žaviesi beveik visais.
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2009 m. lapkričio 4 d. 20:22:39
Totally idiot.
____________________
Cheap and cheerful.
2009 m. lapkričio 4 d. 19:38:23
2009 m. lapkričio 4 d. 19:31:21
____________________
Every act of creation, is first an act of destruction
2009 m. lapkričio 4 d. 19:23:35
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. lapkričio 4 d. 19:15:45
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. lapkričio 4 d. 19:07:54
2009 m. lapkričio 4 d. 18:38:24
____________________
http://www.last.fm/user/prophetas