Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Legato": geriau mirsime nuo steroidų, nei perdozavę „hamburgerių“

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Legato". ["U-Sound" nuotr.]

"Legato". ["U-Sound" nuotr.]

Didžioji dalis mūsų šalies gyventojų turbūt yra pamišę dėl antrąja Lietuvos religija pripažinto krepšinio. Kiek mažesnė dalis pasiryžusi paaukot šeimos gerovę dėl atrodytų eilinės futbolo transliacijos. Abi šios populiarios Lietuvoje sporto šakos jau kaip ir turi savo himnus, kuriuos sukūrė mūsų šalies atlikėjai. Atėjo laikas tam – apie ką pagalvoję nebūtume – kultūrizmas...

Ambicingieji Legato vyrukai, kartu su neseniai albumą išleidusiu Kauno reperiu Medonu, įrašė naujausią savo dainą būtent apie šią sporto šaką. Grupės nariai neslepia, kad jau dabar neoficialiai šį kūrinį galima vadinti kultūrizmo, arba kitaip „bodybuilding‘o“, himnu. „Šis sportas jau seniai mūsų kraujyje, o daina – tarsi duoklė šiai sporto šakai. Medonas savo ruožtu dukart yra tapęs Lietuvos jaunių fitneso čempionu“ – pasakojo Legato.

„Žinoma, mes domimės ir krepšiniu, ir futbolu, tačiau praktikuojame būtent sportą „su geležim“, - sakė Legato nariai Deiwuzas ir Yga. Pastovi disciplina, kova su savimi ir tona prakaito, palikta sporto salėje, - štai ką Legato nariai veikia laisvu nuo muzikos metu.

Į klausimą apie kultūrizme paplitusius steroidus reperiai atsako tiesiai šviesiai ir su šypsena: „Geriau mirsim nuo steroidų, nei nuo „hamburgerių“. Tačiau tiek Yga, tiek Deiwuzas ginasi steroidų tikrai nevartojantys.

Beje džiugi žinia visiems Legato gerbėjams bei hip hopo muzikai neabejingiems žmonėms. Beveik baigti naujojo grupės albumo darbai, o visai neseniai pagaliau sugalvotas ir pavadinimas – „Eteris“. Anot grupės narių nereikėtų šio pavadinimo suprasti klaidingai. Esą tai tikrai ne „tas“ eteris, kuriuo mėgsta svaigintis auksinis Lietuvos jaunimas.

Paskelbk naujieną

Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Šaltinis: U-Sound   Peržiūrėta kartų: 1386   Data: 2008-03-07
Esamas tekstas

"Legato". ["U-Sound" nuotr.]Didžioji dalis mūsų šalies gyventojų turbūt yra pamišę dėl antrąja Lietuvos religija pripažinto krepšinio. Kiek mažesnė dalis pasiryžusi paaukot šeimos gerovę dėl atrodytų eilinės futbolo transliacijos. Abi šios populiarios Lietuvoje sporto šakos jau kaip ir turi savo himnus, kuriuos sukūrė mūsų šalies atlikėjai. Atėjo laikas tam – apie ką pagalvoję nebūtume – kultūrizmas...

Ambicingieji Legato vyrukai, kartu su neseniai albumą išleidusiu Kauno reperiu Medonu, įrašė naujausią savo dainą būtent apie šią sporto šaką. Grupės nariai neslepia, kad jau dabar neoficialiai šį kūrinį galima vadinti kultūrizmo, arba kitaip „bodybuilding‘o“, himnu. „Šis sportas jau seniai mūsų kraujyje, o daina – tarsi duoklė šiai sporto šakai. Medonas savo ruožtu dukart yra tapęs Lietuvos jaunių fitneso čempionu“ – pasakojo Legato.

„Žinoma, mes domimės ir krepšiniu, ir futbolu, tačiau praktikuojame būtent sportą „su geležim“, - sakė Legato nariai Deiwuzas ir Yga. Pastovi disciplina, kova su savimi ir tona prakaito, palikta sporto salėje, - štai ką Legato nariai veikia laisvu nuo muzikos metu.

Į klausimą apie kultūrizme paplitusius steroidus reperiai atsako tiesiai šviesiai ir su šypsena: „Geriau mirsim nuo steroidų, nei nuo „hamburgerių“. Tačiau tiek Yga, tiek Deiwuzas ginasi steroidų tikrai nevartojantys.

Beje džiugi žinia visiems Legato gerbėjams bei hip hopo muzikai neabejingiems žmonėms. Beveik baigti naujojo grupės albumo darbai, o visai neseniai pagaliau sugalvotas ir pavadinimas – „Eteris“. Anot grupės narių nereikėtų šio pavadinimo suprasti klaidingai. Esą tai tikrai ne „tas“ eteris, kuriuo mėgsta svaigintis auksinis Lietuvos jaunimas.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
PeeGey
2008 m. kovo 11 d. 20:50:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nekantrauju isgirst ta gabaliuka

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

0
0

Neseniai pasirodė antrasis grupės „Legato“ albumas „Eteris“. Po ilgai brandinto įrašo pasirodymo – interviu su šia grupe, o tiksliau, vienu jų nariu – Yga. Atviras pokalbis prie arbatėlės apie muzikinę pradžią su kasetiniais magnetofonais, nemeilę „Yv...
Antrą studijinį albumą išleido hip-hop'o atstovai
0
3

Vasario 17-ąją dieną Lietuvos muzikos prekių parduotuves pasiekė naujas hip-hop‘o dueto „Legato“ albumas „Eteris“. Tai jau antrasis atlikėjų albumas, pasirodantis po trejų metų pertraukos. Debiutinis „Legato“ diskas vadinosi „Po viena saule“ ir buvo iš...
„Legato“ albumas „Eteris“: nuo repuojančio V. Baumilos iki „Muzikinių skerdynių“
0
3

Vėlų balandžio 5d. dienos vakarą drebėjo Vilniaus klubo „Galaxy“ sienos. Tai nebuvo įprastas šeštadienio vakaras su įprastu klubo lankytojų kontingentu. Baltus marškinius stačia apykakle pakeitė XXXL dydžio marškinėliai, o madingai pabalintus džinsiukus ...
Ilgai tylėję „Legato“ reperiai pavasarį išleis antrąjį savo albumą
0
3

Apie muziką galima kalbėti labai ilgai ir visai nesvarbu, kokį muzikinį stilių turėsime omenyje. Tiesa ta, jog norint paruošti gerą bei profesionalų albumą, tenka praleisti mėnesius, o kartais net metus studijoje. Būtent tokiomis mintimis jau kelerius ...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Europe Europe
8,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2016
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 267978