Lietuvių kurtas vaizdo klipas. Nors stilistika kiek panaši į BA, tačiau peržvelgus biografiją, šis atlikėjas, gatves muzikantas, atsirado dar anksčiau. Kūrybinė grupė labai jauna, tačiau sugeba nuspėti tendencijas. Praeitais metais dalyvavo KlipVip Lietuvos televizijos organizuotame klipų konkurse. Duočiau 6/10, tikrai yra kur tobulėti.
Lietuviai nedaro vaizdo-klipų,nes brangu,bet šiuolaikiniame pasaulyje,ne bet kokie,o 3D vaizdo-klipai,arba 5D būtini,jei esi aukštumoje....Nors koncertiniai,kuriuos begalo mėgstu....
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus.
(Sahja)
Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Sveiki, kažkaip trūksta informacijos apie lietuviškus muzikinius klipus, ar jų tiesiog nekuriama? Pasidalinkit kokie lietuviški muzikiniai vaizdo klipai jums patinka. Mano mėgstamiausias -šis neseniai pasirodęs grupės
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2015 m. gegužės 17 d. 10:35:48
https://www.youtube.com/watch?v=I_uHux7oCkE
____________________
rimas
2015 m. balandžio 18 d. 14:31:27
https://www.youtube.com/watch?v=SZjMEAR7Osc
____________________
https://www.youtube.com/user/kobixas
2015 m. balandžio 18 d. 14:30:16
https://www.youtube.com/watch?v=BE_gSmQtw2c
____________________
https://www.youtube.com/user/kobixas
2014 m. kovo 9 d. 12:31:53
Lietuvių kurtas vaizdo klipas. Nors stilistika kiek panaši į BA, tačiau peržvelgus biografiją, šis atlikėjas, gatves muzikantas, atsirado dar anksčiau. Kūrybinė grupė labai jauna, tačiau sugeba nuspėti tendencijas. Praeitais metais dalyvavo KlipVip Lietuvos televizijos organizuotame klipų konkurse. Duočiau 6/10, tikrai yra kur tobulėti.
2012 m. spalio 23 d. 23:15:53
Lietuviai nedaro vaizdo-klipų,nes brangu,bet šiuolaikiniame pasaulyje,ne bet kokie,o 3D vaizdo-klipai,arba 5D būtini,jei esi aukštumoje....Nors koncertiniai,kuriuos begalo mėgstu....
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
2012 m. spalio 23 d. 22:18:41
Sveiki, kažkaip trūksta informacijos apie lietuviškus muzikinius klipus, ar jų tiesiog nekuriama? Pasidalinkit kokie lietuviški muzikiniai vaizdo klipai jums patinka. Mano mėgstamiausias -šis neseniai pasirodęs grupės
"Mark fiction" klipas :
https://www.youtube.com/watch?v=9584FE7KWhs