Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Paskelbk naujieną
| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2012 m. gegužės 8 d. 13:34:13
As irgi ne i Megadeth'us, ne i Mansona, bet i Black Label Society. Jau turiu bilietus. o Forum palace labai gera vieta tokiems koncertams. Va pries pora savaiciu Michael schenker koncerte buvau. ir dabar jau zinau, kad matomumas super, akustika ne ypatinga, bet klausyt galima. O Kadangi turiu stovima bilieta tai Zakk'as ne taip jau toli smezuos su savo gitarom.
Taigi, kas dar neapsisprende patarciau nusipirkti bilieta ir pirmyn.
Fire it Up.
____________________
i'm not like them, but i can pretend
2012 m. balandžio 2 d. 19:30:58
kai čia dabar suprast, niekas į jų koncertą neis ?
Aš jau matau kad ne į Megadeth ar Marilyn Manson varysysiu, o būtent į BLACK LABEL SOCIETY
____________________
\"The best is yet to come..\"
2012 m. balandžio 2 d. 13:51:43
nu blyn koncertas pirmadienį vakare
https://www.bilietai.lt/lt/event/12279