|
Šiandien pakalbėsime apie metų laiką, einantį po žiemos. Kas žino, kaip jis vadinasi?
TAIP, tai PAVASARIS! O kodėl būtent apie jį? Na, šis klausimas turbūt nekils tiems, kurie per pastarąsias 2 dienas buvo iškišę nosytes į lauką. O tiems kurie nebuvo, primygtinai liepiu - IŠKIŠKIT. Taigi, pakelkit rankas tie, kuriem širdin jau beldžiasi pavasaris.
ŠAUNUOLIAI! O dabar visi, kurie nepakėlė rankos, įdėmiai skaitykite toliau, kad pavasaris į širdį pasibelstų. Galvon suaugę baras profesoriai, Kad vietoms gabus bet nerimtas. O man - kur pažiūriu - visur pavasariai, Kiekvienoje kišenėj pavasarių šimtas. (Kazys Binkis)
Dabar visi, kurių šis dienoraštis dar galutinai neužpjovė, prašome išklausyti 3 dainas, skelbiamas žemiau. O dabar visiems, kuriems į širdį VIS DAR nepasibeldė pavasaris: TAMSTOS ESATE BEVILTIŠKI. |
2012 m. kovo 2 d. |
2012 m. birželio 17 d. 2012 m. vasario 1 d. 2012 m. sausio 30 d. |
| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| DjVaids | Nothin's Gonna Stop Us NowChicago |
||||
| Very_crazy_enough | FirefliesOwl City |
||||
| Alvydas1 | ShallowLifelover Šios dienos atradimas |
||||
| Sahja | Diena ir naktisMango |
2012 m. kovo 2 d. 20:32:45
Užjaučiu.
2012 m. kovo 2 d. 20:31:51
Yes! Aš beviltiškas!
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates