Mia džiaugiasi, kad jos nauja daina „Yra kaip yra“ sulaukia labai gerų įvertinimų
![Mia. ["Melodijos" nuotr.]](images/naujienos/8/7951/mia3.jpg) |
Mia. ["Melodijos" nuotr.] |
Atlikėja Mia džiaugėsi, kad jos naujasis radijo singlas „Yra kaip yra“ sulaukia daug gerų įvertinimų.
„Man skambina net labai senai matyti draugai bei pažįstami ir giria šią dainą. Smagu, kai žmonės teigia, kad ji tarsi tyro vėjo gūsis į plaučius ir jaučia jos skleidžiamą energiją. Dainos žodžiai sako, kad negalima nukabinti nosies, nes gyvenimas tęsiasi, reikia iškelti galvą aukštyn ir džiaugtis kiekviena akimirka. Vaikinai, susimąstykit, nes ne visos mergaitės verkia, kai kažkas jas palieka,“ – šypsodamasi sakė Mia.
Šį savaitgalį atlikėja kartu su Egiu iš Sel pasirodys ir Radiocentro apdovanojimuose.
„Intensyviai repetuojame, nes scenografija tikrai turėtų atrodyti įspūdingai. Labai atsakingai ruošiuosiamės šiam renginiui, nes Sel albumas, prie kurio įrašų nemažai prisidėjau ir aš, pretenduoja gauti geriausio albumo apdovanojimą,“ – sakė Mia.
Mia koncertuoja:
2 d. Vilniuje, „Radiocentro apdovanojimai“ (Siemens arena), 10 d. Kaune, klube „Amerika pirty“.
Susijusi informacija
- Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
- Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
- Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.
Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
2007 m. vasario 5 d. 19:54:34
____________________
Rembo
2007 m. vasario 1 d. 17:27:21
____________________
"Džiazas –-tai tam tikri dalykai,kurie gyvena žmogaus viduje,kai jis gali valdyti ne tik natas ar instrumentą,bet ir dvasią."