Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

NAUJA: Asmeninis grotuvas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taigi, startavo kiekvienam vartotojui skirtas grotuvas, priklausantis nuo jo pasirinkimų. Jį galite rasti puslapio dešinėje ir turbūt jau pastebėjote.

Mintys, nuomonės, kritika, idėjos?


 2011 m. lapkričio 6 d.

 2015 m. rugsėjo 24 d.
 2015 m. rugsėjo 17 d.
 2015 m. rugpjūčio 26 d.

Komentarai (6)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Rutonė
2011 m. lapkričio 6 d. 15:56:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aha, va dar kas... Su tais pasiūlymais. Nors gal nebūtinai ir siūlymais. Kadangi šis radijas vis tiek kažkuo panašus į lasst.fm'o, tai gal galima būtų nepatinkančius/žiauriai nekenčiamus atlikėjus tiesiog blokuot? Ir tuo pačiu kad jie nepasirodytų ir siūlymuose? Dar klausimas dėl tų rekomendacijų. Siūlomi atlikėjai/stiliai atsižvelgiant į mano skonį ar viskas be atrankos, ko nėra mano mėgstamų sąraše? Nes visa tai galima vertint dvejopai - siūlyt tai, kas man galbūt galėtų patikt ir siūlyt tiesiog visišką priešingybę mano skoniui, kad galbūt atrasčiau kažką naujo?

Kitas klausimas. Tai bus tik asmeninis radijas ar kiti vartotojai irgi galės jį paklausyt? AR jiems šiuo atveju teks tenkintis tik tų vartotojų sudarytais grojaraščiais?

Atsakyti
backspace
2011 m. lapkričio 6 d. 15:10:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Esu labai išranki muzikai ir dėl to labai retai klausau radijo - neduok dieve pagros, ko aš negaliu pakęst... Jūsų naujiena - puiki išeitis, nes galiu viską PATI kontroliuot.

____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
MusicLt
2011 m. lapkričio 6 d. 14:49:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dėl siūlymų panaikinus tam tikrą įrašą - jie vėliau nebus siūlomi, atnaujinus pasiūlymus. Čia tuo atveju, jeigu netyčia ištrinamas norimas įrašas ir norima vėl sugrąžinti.

Rutone, dėl žymų, kol kas jos nėra taip plačiai sužymėtos ir naudojamos, kad būtų tai įtraukti kaip kriterijų... Dėl kelių sekcijų ir tampymo. Tai sukurta tam, kad būtų galimas geresnis grotuvo valdymas, o ryšio tarp atlikėjų ir stilių nėra. t.y. kaip vartotojas nori, taip ir susidėlioja: gali padaryti, kad pirma sekcija sudarytų 60 procentų jo muzikos, antra 30, o trečia - 10. Pirmojoje gali būti vieni atlikėjai ir atitinkami stiliai, kitose - kiti. O panorus, galima sumažinti tos sekcijos procentą iki nulio ir tie atlikėjai / stiliai nebepasirodys Neregistruotiems vartotojams pateikiama supaprastinta versija, kur tėra dvi sekcijos, bet registruotiems norėjome palikti daugiau laisvės ir galimybių.

be_inis, matai, neturint nei vieno įrašo, nelabai yra kuo remiantis kažką pasiūlyti. bet pagalvosim apie tai.

Atsakyti
velniux
2011 m. lapkričio 6 d. 14:17:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Puiki naujovė, kaip tik kažko panašaus norėjau. Dabar daug lengviau atrasti gerą dar negirdėtą muziką. Dėl pastabų pritarsiu Rutonei : tikrai su tais tampymais sudėtinga suprasti kaip ten viskas vyksta . Lygiai tas pats dėl pasiūlymų šone - jei atmečiau, kad man Muse nebesiūlytų, tai vietoj to, kad panaikintų siūlymą, tai Muse pačiam siūlymų viršuje atsirado. Tikrai reikėtų tokio dalyko, kad jei jau atmeti vieną ar kitą grupę, tai jų ir nebesiūlytų.

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Rutonė
2011 m. lapkričio 6 d. 13:51:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man būtų visai įdomu pasiklausyt radijuko pagal žymas. Na, tarkim, vien koverių, vien koverių ir originalų, kad nereikėtų ieškot, kur kas kam priklauso. Kaip jau minėjau, man kiek neaišku, kam reikia sutampyt atlikėjus ir stilius ir kaip išvis tą tampymą suprast. Galėtų paprastai būt dviem stulpeliais išrikiuota atlikėjai ir stiliai, jei dar, kaip minėjau, būtų įvesta žymų skiltis, galėtų būt trečias stulpelis - žymoms. Ir dar. Pasiūlymai. Gal būsiu kiek kategoriška, bet gal į pasiūlymus nebereikėtų įtraukt tų atlikėjų, kuriuos bent kartą atmečiau (mano atveju - Gaga, Katy Perry ir t.t.).

Atsakyti
be_inis
2011 m. lapkričio 6 d. 13:01:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pastebėjimas:
Jeigu ištuštini viską iš grupių ir žanro/stiliaus sekcijų, pasiūlymai nėra generuojami. Norėtųsi kitaip .

O šiaip, tikrai geras darbas. Dabar atrasti naują muziką ar labiau pažinti vieną kitą grupę/žanrą yra daug lengviau.

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Taake Taake
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
10:13 - Silentist
Trump happy b-day. Dont fuck up the world
01:16 - einaras13
O prieš porą dienų netekom Sly Stone... legendos dabar 9-ajame dešimtmetyje, pradės kristi kaip lapai, deja
20:43 - Silentist
Mire beach boys vokalistas Brian Wilson (82) RIP
21:08 - Silentist
Silentistovoviene. Silentistinaite. Silentistova Silentistik ir Silentistyte.
20:46 - Silentist
Kristina Messenger, Karolina Mesechina ir Viktorija Seagull kur jus mergaites? Bluemenzonaites
20:31 - Silentist
Priminei sena daina. Liudnieji slibinai - karWeeTis
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 388
  Iš viso užsiregistravę: 73640
  Naujausias narys: senxdwfgji
  Šiandien apsilankė: 121069