Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!





  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų:    Data:
Esamas tekstas

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (3)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kwell
2010 m. rugpjūčio 27 d. 19:15:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jeigu dabar Robbie surengtu tura, vienas i ji varytu ohoho kiek zmoniu. Kalbant apie Gary, tai jis net Lietuvoje forum palace vargiai surinktu, kaip ir kiti vaikinai. Anksciau TT turejo viena lyderi Gary, dabar pagrindinis akcentas atsikurine yra dedamas ant Robbie ir Gary santykiai. Pasiziurejus vien video apie atsikurima, be Gary ir Robbie kiti vyrukai lyg del fono paimti. Anksciau Robbie buvo tas fonas, tad ir sakau, kad dabar jis pirmam plane. Ir sakyk ka nori, bet TT be Robbie verti per pus maziau nei su Robbie. Be to pasikartosiu, nepamenu istorijoje atvejo, kai boybando narys tapo populiaresnis uz savo banda. O Robbie tapo.

Kas del atsikurimo ir tarpusavio santykiu ir lygumo tarp visu grupes viduje, tai pagyvensim pamatysim. Bet siaip smagu, kad Robbie perlipo per save. I lipt reikejo labai aukstai. Skaiciau jo biografija FEEL, Tai jis tikrįai buvo iskaudintas ir visa jo kuryba tai ir buvo bandymas atkersyti skriaudikams ir iradyti kad jis kazko vertas.jeigu dar Escapeology buvo pilnas pykcio, tai Intensive care buvo jau be to pykcio, todel po jo man buvo idomu ka Robbie darys, nes jis atsikrate to pykcio, beje biografine knyga FEEL buvo rasoma tada kai ejo Escapeology turas ir buvo rasomas Intensive care. Ni ir jis nuejo i Rudebox'us ir panasiai, nepasakysiu kad tai mano stilius, bet turiu pripazinti kad tai buvo idomus dalykai su idomia mintim. Na o dabar Robbie turi tai apie ka svajojo visa gyvenima - seima. Kol kas as labai dziaugiuosi del jo. O kas bus toliau, pagyvensim pamatysim.

Atsakyti
euphorrria
2010 m. rugpjūčio 27 d. 17:48:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nemanau kad dabar pirmoje eileje stovi Robbie williams, ka padare TT per paskutinius metu tai buvo daugiau nei Robbie kuris susigadino karjera su Rudebox albumu. Butent dabar pabreziama, kad grupeje nuo siol visi lygus. Po kiekviena Take That daina parasyta : author Take That, o anksciau budavo Gary Barlow

Atsakyti
kwell
2010 m. rugpjūčio 26 d. 17:37:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stebiu as Robbie gyvenima ir stai koks kuriozas.. Pries daug metu jis buvo vienas is TT berniuku, tarp kuriu i prieki buvo stumiamas Gary, o dabar pirmoje eileje stovi Robbie. Va taip va. Kazkaip nepamenu analogiskos situacijos, kad isirus bandui vienas is j nariu tapo populiaresnis nei kazkada buvo visas bandas. Bet siaip smagu del Robbie, kad pagaliau susitvarke gyvenima.

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Stereophonics Stereophonics
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

23:59 - DjVaids
Inter vs Barcelona 3:3 (I-3:3) dabar 6:6!!!
19:50 - Silentist
I'm your rainbow (Rambo) !!! RMBynas & BMBynas forever
11:33 - Silentist
Howling winds dig in your ears
Steely cold and never getting warm
Hell's bells, you're alive
10:23 - Silentist
07:04 - Sahja
Red Birds Will Fly Out Of The East And Destroy Paris In A Night
Coil
18:29 - Silentist
5-04 13:35 Sahja įvertino Coil albumą Musick To Play In The Dark² - 4 balais

Coil - Musick To Play In The Dark² bent sesis duok come on
18:16 - Silentist
Cia taip kaip Uzkalniui duot pavertint koncervus & lasinius & pashteta ( aisku su uogiene) kur undermenshai valgo jei piggiai randa. Ar nenukentes Sahja morale?
18:13 - Silentist
Iespatie aukstielninkas Sahja klauso/ vertina radikalius industrinius satanistus avangardo genijus COIL per memu diena Ar nesupykins?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
18:43 - edzkaa1
o_O kaip tik vakar norėjau Fall Apart dienos dainoje įdėti, bet taip ir neprisjungiau vakare..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 2749
  Iš viso užsiregistravę: 73580
  Naujausias narys: harrisonst
  Šiandien apsilankė: 89487