Nedos “Sena nauja pasaka” maloniai kutens klausytojų ausis
![Neda. [Pauliaus Gasiūno nuotr.]](images/naujienos/8/7282/neda.jpg) |
Neda. [Pauliaus Gasiūno nuotr.] |
Kol Lietuvos politikai “kabina makaronus” rinkėjams ir seka pasakas vaikams, jau kitoje savaitėje, gegužės 9 d. Neda pasiūlys pasisvečiuoti nuoširdžios muzikos kupinoje pasakoje. Atlikėjos albumas “Sena nauja pasaka” – tai naujas žvilgsnis į senus gerus dalykus. Būtent iš prieš ketverius metus didžiulio populiarumo sulaukusio albumo “Atvirukas” atsineštas nuoširdumas sintezėje su naujomis muzikinėmis idėjomis padiktavo ir naujo albumo pavadinimą – “Sena nauja pasaka”. Tai lyg ir praeitų albumų tęsinys, tačiau neįpareigojantis, kaip seriale dažnai būna, peržiūrėti-perklausyti prieš tai buvusias serijas.
„Tai išties ypatingas darbas, skirtas geros ir kokybiškos muzikos mylėtojams. Albume iš viso dešimt visiškai naujų dainų bei dvi šokinės versijos. Įdomu tai, kad pusė visų kūrinių sukurta ne Lietuvoje, o Kanadoje. Taip jau susiklostė, kad vienas šio albumo kūrėjų Audrius Balsevičius prieš keletą metų su šeima buvo išvykęs gyventi į Vankuverį. Iš ten parsivežė daug gerų idėjų, kurias mes puikiai panaudojom naujajame mano albume, todėl jis išėjo labai įdomus ir įvairus savo muzikine stilistine kalba. Daug kas klausia, kodėl naujo albumo reikėjo laukti beveik dvejus metus. Labai daug koncertavau ir tiesiog fiziškai nelabai turėjau laiko užsidaryti garso įrašų studijoje, be to, abu mano dainų prodiuseriai sulaukė šeimos pagausėjimo. Andriui gimė sūnus, o Audriui dukra, todėl tie pora metų buvo tiesiog labai natūralūs kūrybinio poilsio prasme. “Sena nauja pasaka“ ypatinga tuo, kad visos dainos labai išpuoselėtos ir išgyventos. Tarsi išlaikytas vynas – kuo toliau, tuo geresnis“, – pasakojo Neda.
Beto albume rasite dokumentinį videofilmą apie tai, kaip buvo kuriamas šis darbas. Tai ypač turėtų nudžiuginti didelį būrį Nedos gerbėjų, kurie savo iniciatyva subūrė fanklubą ir žada aktyviai plėsti savo veiklą.
Su naujomis dainomis visą gegužės mėnesį Neda intensyviai koncertuos įvairiuose Lietuvos miestuose. Pirmasis oficialus „Senos naujos pasakos‘‘ pristatymas įvyks gegužės 12-ą dieną „ forum palace ‘‘ rūmuose.
Susijusi informacija
- Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
- Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
- Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.
Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
2006 m. gegužės 7 d. 22:48:16
____________________
<<t R.I.P t>>>
2006 m. gegužės 5 d. 14:36:01
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. gegužės 5 d. 04:26:50
____________________
~*~