
Vaikučiai, užrakinkite savo duris vos tik į butą įėję/išėję. Nesvarbu yra ten žmonių, ar ne. Nes nutiks kaip man. 7.00 - 7.20 ryte pas mus yra įprastas migracijos metas. Ir tuo metu dažniausiai durų nerakinam. Užrakina paskutinis išėjęs/likęs. Tai štai buvo įprastas mums rytas. Mes su G išėjom kaip visada 7. Nusibaladojom laiptais žemyn, išlindom lauk ir pamatėm, kad vistik vėsoka ir G reikia pirštinių (na čia buvo daugiau jo pageidavimas). Palikau G laukti lauke ir grįžau namo. Kaip tik spėjau į sceną, kai mano mama grūda lauk kažkokią apspangusią mergšę iš mūsų buto. Nesupratau. Paaiškino. Pasirodo, vos tik mes išėjom, atsidarė durys ir tyliai (net Petras nespėjo sureaguoti) įslinko į butą apsiblausiusi žmogysta. Mama, buvusi virutvėj, pagalvojo, kad aš grįžau, bet dėl viso pikto, iškišo snapą. Ten buvo kažkokia mergiotė, aiškiai apsinarkašinusi, nes absoliučiai neisusigaudė nei kas ji, nei kur ji. Tiesiog blaškėsi po koridorių ir taikėsi į mūsų su G kambarį. Mama bergždžiai bandė su ja šnekėti, galiausiai išstūmė lauk. Vat gyveni ir mokaisi |
![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
2014 m. kovo 28 d. 22:36:03
Užtenka irvieno vaiko, kuris turi draugų :)
____________________
Oooooo... what does this button do?
2014 m. kovo 28 d. 22:32:00
pas mus vaiku ribotas skaicius buvo :)
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2014 m. kovo 28 d. 22:25:42
Name, kuriame yra begalė vaikų, spynos, atsirakinačios su tam tikra mygtukų kombinacija, yra tas pats kas jokių spynų.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2014 m. kovo 28 d. 22:21:50
kai gyvenau vileikoj tai reguliariai pataikidavau pas savo kaimina kuris gyveno 4 aukste, o karta uzsisvajojes net iki 5 auksto pakilau :D
na o is lauko ne kiekvienas patekdavo pas mus, nes spyna su mygtukais buvo.
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2014 m. kovo 28 d. 21:51:51
Tai galėjo būti žvalgyba-repeticija. Na sutik, jei neturi jokių piktų kėslų ir nesi apsinešęs, sunku "ne ten pataikyti". Normalus žmogus, jei abejoja, paprasčiausiai pasibeldžia.
Dar buvo prieš daug metų atvejis, kai mama iš darbo grįžinėjo. Laiptinėj kaip visada lemputės išvogtos ir tamsu. Prie pašto dėžučių ji sutiko žmogystą, kuris kažkokius ne į temą klausimus uždavinėjo ir turbūt atsitiktinai pradėjo kilti laiptais paskui ją. Bet tada dar buvo gyvas mano Dartas, kuris nevaldė savo emocijų ir buvo pagatavas iš laimės sulaužyti nosį kiekvienam namo grįžusiam.
Tą kartą, kai mama rakino duris, ji matė, kad ta žmogysta tyko. Bet Dartas tada išgelbėjo, nes savo programą vykdydamas, paleido gerklę, o balsą turėjo tikrai įspūdingą. Žmogysta tyliai nuplaukė žemyn. O galėjo ir kitaip baigtis.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2014 m. kovo 28 d. 21:43:02
Vaiką į darželį pristatyti ir laiku nueiti į darbą buvo svarbiau.
Aš ne Motina Teresė, kad rūpinčiausi kiekviena pablūdusia dūšia :)
____________________
Oooooo... what does this button do?
2014 m. kovo 28 d. 21:42:25
Man irgi yra panašiai buvę. Buvau bute su tėvu ir jo drauge, jie šnekėjo virtuvėj, o aš buvau tolimiausiame kambaryje nuo lauko durų, žiūrėjau filmą. Ir išgirdau kažką krebždant. Gerai, kad nepatingėjau patikrinti, nes, pasirodo, buvom pamiršę užsirakinti duris (ką aš visą laiką padarau, bet tą kartą, jei gerai pamenu, uždarinėjau jas ne aš). Ir į vidų jau buvo įkišus nosį kažkokia moteriškė. Tik ji neatrodė nuo kažko apsvaigusi, bet labai gudriai "įjungė durnių" ir bandė apsimesti, kad ne ten pataikė, nors man atrodė, kad ji norėjo ką nors nugvelbt, nes tikrai buvo ne vietinė (savo kaimynų visų asmeniškai nepažįstu, bet iš matymo - tikrai visus). Bet aš buvau gal net šiek tiek šokiruotas ir supanikavau, tiesiog išstūmiau ją iš namų ir prieš nosį užtrenkiau ir užrakinau duris.
Nebuvo smagiausias epizodas, bet bent jau nieko nespėjo pavogt ar šiaip pridirbt.
____________________
bacon
2014 m. kovo 28 d. 21:20:51
Tai taip ir palikai mergička toliau blaškytis po laiptinę?
____________________
'kol saulė suduš, Ir nebus mirties karalijos'
2014 m. kovo 28 d. 21:05:38
Na bent jau lengvai atsipirkai.
Iš kitos pusės, jei žmogus tik maistą išvogė, tai galbūt tikrai jo situacija prasta buvo, ir jis buvo per daug sąžiningas, kad vogtų ką daugiau.
Tik tai ko reikia.
Bet vis tiek, tokie atvejai - creepy. Aš nežinau kaip pavadinti tai, bet man bloga nuo minties, kad po mano namus be mano žinios kažkas slankioja.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2014 m. kovo 28 d. 20:46:55
Situacija iššaukė prisiminimą. Nusileidau į rūsį kažko tai, ko čia rakinti dūris- užtruksiu minutę, dvi. Grįždamas laiptinėj sutinku žmogystą su maximos maišeliu, vos nešoliuojantį laiptais. Su nerimu peržvelgiu būtą, lyg ir nieko netrūksta. Tada dedu ką atsinešęs į šaldytuvą, o jis tuščias, kaip iššluotas. Badas daro žmogų išradingą.
____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
2014 m. kovo 28 d. 20:28:51
Aš nepažįstu tų draugų...
____________________
Oooooo... what does this button do?
2014 m. kovo 28 d. 20:26:34
... With a little help from your friends :)