Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Sunkioji muzika
Išleidimo data: 1991 m. lapkričio mėn.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2020 m. balandžio 13 d. 15:27:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai albumas, nuo kurio prasidėjo mano pažintis su Fates Warning prieš maždaug 5 metus, ir tikriausiai išlieka mano mėgstamiausiu (Perfect Symmetry visada buvo artimas konkurentas, bet Perfect Symmetry kitais aspektais yra mano asmeninis lyderis, subjektyviai vis tik labiau linkstu prie Parallels). Šitame albume Fates Warning pasiekia kūrybinį piką — nei viena iš albume esančių aštuonių dainų nėra silpna, jos visos skamba puikiai. Zonder'is būgnais gal šiek tiek mažiau draskosi nei Perfect Symmetry albume (dėl ko aš pastarąjį laikau techniškesniu, progresyvesniu), tačiau jo ritmai vis dar įneša labai daug netradicinės metalui spalvos, kažkokį džiazinį prieskonį. Šiame albume iš visų Fates Warning darbų geriausiai skamba DiBiase bosas — Point of View boso linija yra sprogstamo šaunumo, Don't Follow Me ir The Eleventh Hour stipriojoje dalyje bosas irgi taško. Šiame albume grupei puikiai pavyksta išpildyti ir lėtesnes dainas — The Road Goes On Forever, nors ir nėra mėgstamiausia daina albume, tačiau puikiai suteikia atsvarą aštrokam skambesiui ir svariai užbaigia albumą. Dar geresnė iš mažiau sunkių dainų yra We Only Say Goodbye — neužmirštama melodija. The Eleventh Hour labai smagi sintezė „lėtai ir švelniai - greitai ir stipriai - lėtai ir švelniai“ įvyksta. Pastarąją dainą dar ir norėčiau paminėti kaip geriausią Alder'io vokalinį performansą — jo aukšto tembro klyksmas stipriojoje dalyje mane pakerta. Tokį vokalą metalo muzikoje išgauna nebent Geoff Tate'as. Taip pat Alder'io vokalas puikus Life In Still Water (ten dar priedainyje kala dviguba jėga, nes LaBrie yra pritariantysis vokalas) ir Point of View dainose. Skambesio aštrumu į Perfect Symmetry albumą panašiausia yra turbūt Leave The Past Behind. Eye to Eye — mano mažiausiai mėgstama daina albume, bet tikrai pripažinsiu, labiausiai masėms pritraukti tinkantis hitinis kūrinys. Mano asmeniniai favoritai nuo pat pradžių buvo ir išlieka The Eleventh Hour ir Point of View, tačiau We Only Say Goodbye ir Life In Still Water nedaug atsilieka. Be abejonių rašau tvirtą 10-uką.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
19:00 - 4Blackberry
Vasarą čia atrodo jau įprasta sugrįžti seniems nariams. O duomenys tikrai neturėtų niekur būti prapuolę, būtų keista, tad beveik garantuoju, kad bus sugrąžinti.
18:33 - MemelZY
Jei kas dar pamena Zygas90 ar kaip čia buvau pasivadinęs, pats nepamenu
18:31 - MemelZY
Gal dar 2011 buvau apsilankęs net nebepamenu. Bet maždaug tokiu metu ir baigiau čia muzikos kėlimus? stipriai męs čia bendraudavome✌️
18:27 - MemelZY
Ką tik taip pat radau kontaktus, ačiū labai. ?
18:27 - einaras13
Ir sveikas sugrįžęs. Visada smagu matyti sugrįžtančius žmones. Nors ir su tamsta prasilenkiau (pats prisijungiau 2011-aisiais).
18:25 - einaras13
Sveikas. Turėtų būti viskas išlikę, reikia kreiptis asmenine žinute pas Edą: https://www.music.lt/user/Edas

Gal ir el. laiško parašymas į support@music.lt veikia, nesu tikras. Reikia tik turėt kantrybės, Edas tikrai ne kiekvieną dieną tikrina žinutes.
17:54 - MemelZY
Sveiki visi, nebuvau čia mažiausiai 16 metų apsilankęs , Ar administratoriai yra pasikeitę jau nuo 2010 metų maždaug, man reikia savo senosios anketos informacijos/duomenu, jei apskritai tokia išlikusi.
17:43 - einaras13
Ne man vienam Hawkwind šiomis dienomis baisiai imponuoja. Smagu matyt!
09:05 - Very_crazy_enough
It's better to be a Motorhead for 20 000 days than to be dead
09:00 - Very_crazy_enough
Well, I woke up again this morning. That’s the 17,651st day in a row! That’s my personal best.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 6462
  Iš viso užsiregistravę: 73814
  Naujausias narys: MemelZY
  Šiandien apsilankė: 328381