Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Black Sabbath


Muzika


Veiklos pradžia: 1968
Veiklos pabaiga: 2017
Valstybė: Didžioji Britanija
Pagrindinis stilius: Sunkioji muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Pridėti prie mėgstamiausių Heavy metal

Pridėti prie mėgstamiausių Hard rock
Informacija

 

Black Sabbath” - britų sunkiojo roko grupė, vadinama ir heavy metal pioneriais. Ją sukūrė Ozzy Osbourne (vokalas), Tony Iommi (gitara), Geezer Butler (bosinė gitara) ir Bill Ward (būgnai). Veiklą ji pradėjo 1968-ais Birmingeme (Anglija) ir pradžioje vadinosi “Polka Tulk”, vėliau - “Earth”. “Black Sabbath” [ang. black juodas, sabbath: šabas, šeštadienis ‘šventadienis žydų religijoje’; sekmadienis ‘šventadienis krikščionių religijoje’] pavadinimas kilo nuo jų pirmosios dainos ”Black Sabbath”.


Nors iš pradžių jie grojo bliuzą, dabar yra žinomi kaip viena geriausių sunkiojo roko grupių ir užima garbingą vietą muzikos istorijoje šalia kitų roko grupių kaip Led Zeppelin, Deep Purple ar Judas Priest. Pats Tony Iommi nelaiko BS heavy metal grupe - jo manymu, jie yra hard roko grupė. “Jie - hard roko tėvai” - teigia Brian May ("Queen").

Kilę iš neturtingų darbininkų šeimų, jie staiga tampa labai populiaria grupe. Jų albumus JAV degino prie bažnyčių, bet žmonių minios plūdo į jų koncertus šventai įsitikinę, kad Ozzy – šėtono įsikūnijimas. Nors jų muzikoje tik keletas dainų yra apie juodąja magiją. Neskaitant to, juos prakeikė satanistų vadovas. Prakeikimui, kaip jiems aiškino vyriausioji Anglijos ragana, galima sutrukdyti tik nešiojant kryžius, dėl to, grupės nariai visą laiką juos nešioja.

Pasikeitęs muzikos atlikimo stilius: muzika pagreitėja, paegresyvėja, Ozzy darkymaisi scenoje pritraukia daug žmonių. Grupė greitai išpopuliarėja. Kas atsitiko, kad bliuzo grupė tampa tokia agresyvi? “Vieną rytą Tony man pasakė "Ar nejuokinga, žmonės moka pinigus, kad pamatytų baisius filmus kino teatre, kodėl mes negalime kurti gąsdinančios muzikos" tai buvo idėjos pradžia kodėl mes pradėjom groti tokią muziką" - sakė Ozzy Osbourne. 

Iššaukiantys jų koncertai greitai patraukė įrašų studijų dėmesį – 1970 m. išleistas debiutinis jų singlas “Evil Woman”, vėliau, tais pačiais metais, išėjo ir pirmasis jų albumas “Black Sabbath”, kurį jie įrašė per dvyliką valandų. Po akustinių “The Beatles” baladžių su roko elementais ši naujoji grupė atrodė tikras iššūkis vyresniajai kartai, kuriai net ir “The Beatles” muzika buvo per arši. 1970 metais išėjo pats geriausias “Black Sabbath” albumas “Paranoid”. Jis tapo auksiniu ir keturis kartus platininiu albumu, bei pateko į geriausią visų laikų sunkiojo roko albumų dešimtuką. Pačią populiariausią savo dainą “Paranoid” jie parašė pačioje studijoje, nes buvo likę laisvo laiko plokštelėje ir jį reikėjo užpildyti. Taip pat iš albumo “Pranoid” yra nepamirštamos dainos kaip “Iron Man”, “War Pigs “, “Electric Funeral”, “Fairies Wear Boots”. Po to sekė albumas “Master of Reality”(1971 m.), kuris abipus Atlanto vandenyno buvo išparduotas milijoniniu tiražu.


Vėliau išleisti albumai “Vol. 4”(1972 m.), “Sabbath Bloody Sabbath” (1973 m.). Pasisekimas buvo didžiulis, tačiau 1975 m. šeštasis albumas “Sabotage” nesusilaukė tolio didelio dėmesio, todėl grupėje kilo idėja keisti muzikinį stilių. Prasidėjo nesutarimai, nes gitaristas Tony Iommi`s norėjo pridėti daugiau pučiamųjų instrumentų, įtraukdamas ir pučiamuosius ragus, o Ozzy Osbourne priešinosi bet kokioms permainoms, siekdamas išsaugoti pirminį įvaizdį. Albumas “Technical Ecstasy”(1976 m.), kuriame vis dėl to buvo Iommi troškimų inovacijos, nebuvo itin sėkmingas. Paskutiniais Ozzy Osbourne metais grupėje jis pasigerdavo ir rūkydavo narkotikus iki sąmonės netekimo. Porą metų ankščiau jis su grupės būgnininku (Ward) kiekvieną dieną vartojo LSD. Tai ilgai netruko - narkotikai tapo grupės iširimo priežastimi.

1978 metais Ozzy ir Black Sabbath įrašė paskutinį albumą kartu “Never Say Die”. Paskutinė Ozzy Osbourne atlikta daina su grupe buvo “A Hard Road”. Neužilgo Ozzy paliko grupę. Ir keletui mėnesių užsidarė viešbučio kambaryje kur vartojo narkotikus ir alkoholį. Pasikvietę į grupę dainininką Ronnie James Dio ir įrašė albumą “Heaven & Hell”(1980 m.), kuris buvo labai sėkmingas, parduotas milijoniniu tiražu ir susilaukęs naujų klausytojų antplūdžio.

Visą dešimtmetį grupę lydėjo sėkmė: jie ne kartą buvo JAV Top 50, Anglijos Top 40. Su Ronnie James Dio Black Sabbath įrašė “Mob Rules” (1981 m.), “Live Evil” (1982 m.), “Dehumanizer” (1992 m.), “The Sabbath Stones” (1996 m.). Geezer Butler grupę paliko 1984 metų viduryje, Bill Ward - 1980 metų rugpjūtį. Abu buvo ne kartą grįžę atgal į grupę prieš atsikuriant jai su pirmaisiais muzikantais.

Grupėje dažnai keitėsi muzikantai. Su Ian Gillan ("Deep Purple") buvo įrašyta “Born Again” (1983 m.), “The Sabbath Stones” (1996). Be išvardintų muzikantų, grupėje grojo dar 23 muzikantai skirtingu metu ir skirtinguose albumuose. Neskaitant visų buvusių nesutarimų, tikroji “Black Sabbath” buvo susijungusi labai trumpiems laiko tarpams: vienai dienai - 1985 metų liepos 13, 1992 metų Ozzy Osbourne turnė (šis turnė turėjo būti paskutinis Ozzy karjeroje, bet taip nebuvo), nuo 1997 kovo iki 1997 m. birželio 29 d. (be būgnininko Bill Ward), buvo dar keletas neilgų susijungimų 1997-1998 m., bet kur kas svarbesnis įvyko 1998 metų pabaigoje. Kartu įrašę pirmą oficialų “gyvą” albumą “Reunion” (1998 m.) bei DVD “The Last Supper”. Nors senosios grupės nariai vėl buvo kartu, jų teigimu, tai turėjo būti paskutiniai jų koncertai kartu. Bet taip nebuvo. Grupė pradėjo kurti albumą, bet jis nebuvo išleistas, nes Ozzy prodiuseriai liepė jam baigti darbus, susijusius su solo karjera.

Galutinai originalioji "Black Sabbath" sudėtis atsikūrė 2011 metais, tačiau kitų metų vasarį grupę paliko būgnininkas Bill Ward, kuris nesusitarė dėl kontrakto. Surengę koncertus (be Tony Iommi, kuriam buvo diagnozuota limfoma) su Tommy Clufetos, o vėliau - Brad Wilk (iš "Rage Against the Machine"), metalo pionieriai pažadėjo naują albumą. Šis jau devynioliktas jų diskografijoje diskas vadinsis "13" ir bus išleistas 2013 m. birželio 11d., po ko seks koncertinis turas. Po chemoterapijos besigydantis T. Iommy irgi pažadėjo dalyvauti.

Už dainą “Iron Man” (Paranoid) gavo pirmąjį “Grammy” apdovanojimą – kaip už geriausią heavy metal įrašą.

2002 m. grupės nariai Ozzy Osbourne`as ir Tony Iommi`s grojo Anglijos karalienės Elizabeth II gimtadienio koncerte.

Ozzy sako: “Sabbath yra agresyvi muzika piktiems žmonėms”.

Nepaminėti buvę grupės nariai:

1. Don Airey - klavišiniai (kviestinis muzikantas)
2. Vinny Appice - būgnai
3. Bev Bevan - būgnai
4. Jo Burt - bosinė gitara (nėra įrašų)
5. Terry Chimes - būgnai (nėra įrašų)
6. Gordon Copley - bosinė gitara
7. Laurence Cottle - bosinė gitara
8. Bob Daisley - bosinė gitara
9. Dave Donato - vokalas (nėra įrašų)
10. Ray Gillen - vokalas
11. Rob Halford - vokalas (nėra įrašų)
12. Glenn Hughes - vokalas
13. Tony Martin - vokalas
14. Neil Murray - bosinė gitara
15. Geoff Nichols - klavišiniai
16. Cozy Powell - būgnai
17. Bobby Rondinelli - būgnai
18. Eric Singer - būgnai
19. Dave Spitz - bosinė gitara
20. Dave Walker - vokalas (nėra įrašų)
21. Michael Bordin - būgnai (nėra įrašų)
22. Ron Keel - vokalas (nėra įrašų)
23. Jezz Woodroffe - klavišiniai
Esamas tekstas

“Black Sabbath” - britų sunkiojo roko grupė, vadinama ir heavy metal pioneriais. Ją sukūrė Ozzy Osbourne (vokalas), Tony Iommi (gitara), Geezer Butler (bosinė gitara) ir Bill Ward (būgnai). Veiklą ji pradėjo 1968-ais Birmingeme (Anglija) ir pradžioje vadinosi “Polka Tulk”, vėliau - “Earth”. “Black Sabbath” [ang. black juodas, sabbath: šabas, šeštadienis ‘šventadienis žydų religijoje’; sekmadienis ‘šventadienis krikščionių religijoje’] pavadinimas kilo nuo jų pirmosios dainos ”Black Sabbath”. Nors iš pradžių jie grojo bliuzą, dabar yra žinomi kaip viena geriausių sunkiojo roko grupių ir užima garbingą vietą muzikos istorijoje šalia kitų roko grupių kaip Led Zeppelin, Deep Purple ar Judas Priest. Pats Tony Iommi nelaiko BS heavy metal grupe - jo manymu, jie yra hard roko grupė. “Jie - hard roko tėvai” - teigia Brian May ("Queen").Kilę iš neturtingų darbininkų šeimų, jie staiga tampa labai populiaria grupe. Jų albumus JAV degino prie bažnyčių, bet žmonių minios plūdo į jų koncertus šventai įsitikinę, kad Ozzy – šėtono įsikūnijimas. Nors jų muzikoje tik keletas dainų yra apie juodąja magiją. Neskaitant to, juos prakeikė satanistų vadovas. Prakeikimui, kaip jiems aiškino vyriausioji Anglijos ragana, galima sutrukdyti tik nešiojant kryžius, dėl to, grupės nariai visą laiką juos nešioja. Pasikeitęs muzikos atlikimo stilius: muzika pagreitėja, paegresyvėja, Ozzy darkymaisi scenoje pritraukia daug žmonių. Grupė greitai išpopuliarėja. Kas atsitiko, kad bliuzo grupė tampa tokia agresyvi? “Vieną rytą Tony man pasakė "Ar nejuokinga, žmonės moka pinigus, kad pamatytų baisius filmus kino teatre, kodėl mes negalime kurti gąsdinančios muzikos" tai buvo idėjos pradžia kodėl mes pradėjom groti tokią muziką" - sakė Ozzy Osbourne.  Iššaukiantys jų koncertai greitai patraukė įrašų studijų dėmesį – 1970 m. išleistas debiutinis jų singlas “Evil Woman”, vėliau, tais pačiais metais, išėjo ir pirmasis jų albumas “Black Sabbath”, kurį jie įrašė per dvyliką valandų. Po akustinių “The Beatles” baladžių su roko elementais ši naujoji grupė atrodė tikras iššūkis vyresniajai kartai, kuriai net ir “The Beatles” muzika buvo per arši. 1970 metais išėjo pats geriausias “Black Sabbath” albumas “Paranoid”. Jis tapo auksiniu ir keturis kartus platininiu albumu, bei pateko į geriausią visų laikų sunkiojo roko albumų dešimtuką. Pačią populiariausią savo dainą “Paranoid” jie parašė pačioje studijoje, nes buvo likę laisvo laiko plokštelėje ir jį reikėjo užpildyti. Taip pat iš albumo “Pranoid” yra nepamirštamos dainos kaip “Iron Man”, “War Pigs “, “Electric Funeral”, “Fairies Wear Boots”. Po to sekė albumas “Master of Reality”(1971 m.), kuris abipus Atlanto vandenyno buvo išparduotas milijoniniu tiražu. Vėliau išleisti albumai “Vol. 4”(1972 m.), “Sabbath Bloody Sabbath” (1973 m.). Pasisekimas buvo didžiulis, tačiau 1975 m. šeštasis albumas “Sabotage” nesusilaukė tolio didelio dėmesio, todėl grupėje kilo idėja keisti muzikinį stilių. Prasidėjo nesutarimai, nes gitaristas Tony Iommi`s norėjo pridėti daugiau pučiamųjų instrumentų, įtraukdamas ir pučiamuosius ragus, o Ozzy Osbourne priešinosi bet kokioms permainoms, siekdamas išsaugoti pirminį įvaizdį. Albumas “Technical Ecstasy”(1976 m.), kuriame vis dėl to buvo Iommi troškimų inovacijos, nebuvo itin sėkmingas. Paskutiniais Ozzy Osbourne metais grupėje jis pasigerdavo ir rūkydavo narkotikus iki sąmonės netekimo. Porą metų ankščiau jis su grupės būgnininku (Ward) kiekvieną dieną vartojo LSD. Tai ilgai netruko - narkotikai tapo grupės iširimo priežastimi. 1978 metais Ozzy ir Black Sabbath įrašė paskutinį albumą kartu “Never Say Die”. Paskutinė Ozzy Osbourne atlikta daina su grupe buvo “A Hard Road”. Neužilgo Ozzy paliko grupę. Ir keletui mėnesių užsidarė viešbučio kambaryje kur vartojo narkotikus ir alkoholį. Pasikvietę į grupę dainininką Ronnie James Dio ir įrašė albumą “Heaven & Hell”(1980 m.), kuris buvo labai sėkmingas, parduotas milijoniniu tiražu ir susilaukęs naujų klausytojų antplūdžio. Visą dešimtmetį grupę lydėjo sėkmė: jie ne kartą buvo JAV Top 50, Anglijos Top 40. Su Ronnie James Dio Black Sabbath įrašė “Mob Rules” (1981 m.), “Live Evil” (1982 m.), “Dehumanizer” (1992 m.), “The Sabbath Stones” (1996 m.). Geezer Butler grupę paliko 1984 metų viduryje, Bill Ward - 1980 metų rugpjūtį. Abu buvo ne kartą grįžę atgal į grupę prieš atsikuriant jai su pirmaisiais muzikantais. Grupėje dažnai keitėsi muzikantai. Su Ian Gillan ("Deep Purple") buvo įrašyta “Born Again” (1983 m.), “The Sabbath Stones” (1996). Be išvardintų muzikantų, grupėje grojo dar 23 muzikantai skirtingu metu ir skirtinguose albumuose. Neskaitant visų buvusių nesutarimų, tikroji “Black Sabbath” buvo susijungusi labai trumpiems laiko tarpams: vienai dienai - 1985 metų liepos 13, 1992 metų Ozzy Osbourne turnė (šis turnė turėjo būti paskutinis Ozzy karjeroje, bet taip nebuvo), nuo 1997 kovo iki 1997 m. birželio 29 d. (be būgnininko Bill Ward), buvo dar keletas neilgų susijungimų 1997-1998 m., bet kur kas svarbesnis įvyko 1998 metų pabaigoje. Kartu įrašę pirmą oficialų “gyvą” albumą “Reunion” (1998 m.) bei DVD “The Last Supper”. Nors senosios grupės nariai vėl buvo kartu, jų teigimu, tai turėjo būti paskutiniai jų koncertai kartu. Bet taip nebuvo. Grupė pradėjo kurti albumą, bet jis nebuvo išleistas, nes Ozzy prodiuseriai liepė jam baigti darbus, susijusius su solo karjera. Galutinai originalioji "Black Sabbath" sudėtis atsikūrė 2011 metais, tačiau kitų metų vasarį grupę paliko būgnininkas Bill Ward, kuris nesusitarė dėl kontrakto. Surengę koncertus (be Tony Iommi, kuriam buvo diagnozuota limfoma) su Tommy Clufetos, o vėliau - Brad Wilk (iš "Rage Against the Machine"), metalo pionieriai pažadėjo naują albumą. Šis jau devynioliktas jų diskografijoje diskas vadinsis "13" ir bus išleistas 2013 m. birželio 11d., po ko seks koncertinis turas. Po chemoterapijos besigydantis T. Iommy irgi pažadėjo dalyvauti.Už dainą “Iron Man” (Paranoid) gavo pirmąjį “Grammy” apdovanojimą – kaip už geriausią heavy metal įrašą. 2002 m. grupės nariai Ozzy Osbourne`as ir Tony Iommi`s grojo Anglijos karalienės Elizabeth II gimtadienio koncerte. Ozzy sako: “Sabbath yra agresyvi muzika piktiems žmonėms”. Nepaminėti buvę grupės nariai: 1. Don Airey - klavišiniai (kviestinis muzikantas) 2. Vinny Appice - būgnai 3. Bev Bevan - būgnai 4. Jo Burt - bosinė gitara (nėra įrašų) 5. Terry Chimes - būgnai (nėra įrašų) 6. Gordon Copley - bosinė gitara 7. Laurence Cottle - bosinė gitara 8. Bob Daisley - bosinė gitara 9. Dave Donato - vokalas (nėra įrašų) 10. Ray Gillen - vokalas 11. Rob Halford - vokalas (nėra įrašų) 12. Glenn Hughes - vokalas 13. Tony Martin - vokalas 14. Neil Murray - bosinė gitara 15. Geoff Nichols - klavišiniai 16. Cozy Powell - būgnai 17. Bobby Rondinelli - būgnai 18. Eric Singer - būgnai 19. Dave Spitz - bosinė gitara 20. Dave Walker - vokalas (nėra įrašų) 21. Michael Bordin - būgnai (nėra įrašų) 22. Ron Keel - vokalas (nėra įrašų) 23. Jezz Woodroffe - klavišiniai

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Paranoid

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Iron Man

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

God Is Dead?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Changes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

War Pigs

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Heaven & Hell

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sabbath Bloody Sabbath

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Black Sabbath

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

End of the Beginning

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Planet Caravan

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Electric Funeral

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Children Of The Grave

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sweet Leaf

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

N I B

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A National Acrobat

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Die Young

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Wizard

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Loner

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never Say Die

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sabbra Cadabra

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Zeitgeist

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dying for Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hand Of Doom

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Hard Road

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Into The Void

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Neon Knights

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fairies Wear Boots

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Megalomania

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Symptom Of The Universe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

After Forever

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rock N Roll Doctor

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Solitude

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sleeping Village

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Live Forever

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Evil Woman

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Killing Yourself To Live

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Born Again

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spiral Architect

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Supernaut

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Children of the Sea

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Falling off the Edge of the World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hole In The Sky

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fluff

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Age of Reason

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Snowblind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wicked World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dear Father

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Junior's Eyes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Sign of the Southern Cross

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Looking For Today

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Orchid

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Embryo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Damaged Soul

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lady Evil

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lonely is the Word

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Witness

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Air Dance

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pariah

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hot Line

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's All Right

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty Women

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Are You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lord Of This World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Johnny Blade

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Mob Rules

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Sabbath Stones

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She's Gone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Warning

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Methademic

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Thrill Of It All

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Over To You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Eternal Idol

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Headless Cross

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Won't Change Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shock Wave

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rat Salad

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Black Moon

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Supertzar

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Swinging The Chain

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Psycho Man

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tomorrow's Dream

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Shining

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Won't Cry For You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Under The Sun

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

TV Crimes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Forbidden

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wishing Well

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Behind The Wall Of Sleep

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Walk Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Am I Going Insane (Radio)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Over & Over

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When Death Calls

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Disturbing the Priest

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Trashed

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Buried Alive

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Back to Eden

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Digital Bitch

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laguna Sunrise

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Glory Ride

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Psychophobia

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cornucopia

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stonehenge

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gypsy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Back Street Kids

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Writ

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

FX

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Selling My Soul

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cardinal Sin

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Anno Mundi (the vision)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Too Late

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

St. Vitus Dance

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kill in the Spirit World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Voodoo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Keep it Warm

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

After All (The Dead)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Valhalla

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ancient Warrior

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Scarlet Pimpernel

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Feels Good to Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Peace of Mind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sins of the Father

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wheels Of Confussion

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Slipping Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Call of the Wild

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Danger Zone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rusty Angels

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kiss Of Death

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nightmare

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Immaculate Deception

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Stranger to Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cloak & Dagger

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Heart Like a Wheel

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hard Life to Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sick And Tired

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Seventh Star

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All Moving Parts (Stand Still)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Illusion of Power

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get A Grip

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Virtual Death

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Breakout

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Turn to Stone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cross of Thorns

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Angry Heart

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Evil Eye

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Master of Insanity

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Odin's Court

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In Memory ...

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Zero the Hero

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Turn Up the Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In for the Kill

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Guilty As Hell

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can't Get Close Enough

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Heaven in Black

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Start (Too Late)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Law Maker

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Devil & Daughter

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Time Machine

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Born to Lose

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shaking Off The Chains

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Computer God

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Orchid/Lord Of This World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Gates of Hell

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Dark

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Country Girl

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What's the Use

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

E5150

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Loser Gets It All

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lost Forever

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sphinx (The Guardian)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nightwing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Letters From Earth

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Battle of Tyr

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Hand that Rocks the Cradle

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jerusalem

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blow on a Jug

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ear in the Wall

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shadow of the Wind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty Women (gyvai Australijoje, 2013 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Devil Cried

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai

Komentarai (68)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Teras
2013 m. lapkričio 21 d. 22:16:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Esu perklausęs visą Black Sabbath, su visais vokalistais :) . Nėra ši grupė iš tų labiausiai atitinkančių mano skonį, tačiau jų era su Dio tikrai manęs nenuvylė. Taip, kryptis pasikeitė, į Dio "muzikos suvokimą" , bet man tai nebuvo skaudus minusas. Dio davė savo, savo įdėjas ir požiūrį į muziką, kuriuos asmeniškai man patiko. Ir Dio tikrai buvo talentingas ir nuostabus vokalistas. Tokių reta :) .

 


____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
Atsakyti
Shrie
2013 m. gegužės 29 d. 22:10:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ozzis - gyva legenda. Savo žanre jie karaliai, o karalius aš klausau visų žanrų. Naujo albumo girdėjau tik tą vieną singlą Is god dead?, bet sprendžiant iš jo, manau tikrai stiprus albumas niekuo ne prastesnis už senus gerus. Šiaip mėgstamiausia jų daina Iron Man ir Ozzio solinė Mister Crowley.


____________________
请问艺术的一天。电影艺术
Atsakyti
einaras13
2012 m. rugpjūčio 3 d. 10:48:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O Black Sabbath su Gillanu priesaki isties ispudingi (kalbant apie Born Again albuma)


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2012 m. rugpjūčio 3 d. 10:42:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dio laikotarpiu dingo ju tempas. O jiems buti letapedziais netinka 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2012 m. vasario 6 d. 20:23:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Viena iš mėgstamiausių heavy metal grupių. Muzika nuostabi, ypač pakerėjo Iron Man ir War pigs, dar dievinu Hot Line, tik ji be Osbourne'o buvo atlikta, o su Ian Gillan'u (iš Deep Purple). 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
pharazyt
2012 m. vasario 6 d. 19:49:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O ka cia manyti.. Tai grupe inesusi milziniska indeli , i roko , metalo muzikos istorija.. Na man labiausiai patinka kai buvo su Dio. Megstamiausi albumai: "Heaven and hell" (1980) , "Mob rules" (1981) , na is velesniu albumu "Cross purposes" (1994). Na o su Ozzy tai "Paranoid" (1970).

Ozzy (1970) : https://www.youtube.com/watch?v=_aIhh9nFYv4


Atsakyti
bittox
2012 m. vasario 3 d. 12:08:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

roarrrr


____________________
i don't give a fuck
Atsakyti
Hardkoras
2011 m. balandžio 16 d. 18:58:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dinozaurai.

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2023 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:56 - Silentist
83ju mirė Astrud Gilberto (Girl From iIpanema) Rest in peace
13:56 - Silentist
RIP George Winston, new age pianist
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
22:38 - Rutonė
O bliamba... Tai netekčių metas... RIP Zita Kelmickaitė. Nepėsčia moteriškė buvo, kiek teko gyvai matyt.
21:20 - Silentist
Mirė Vilius Stankevičius & Rimantas Rokas Jonaitis
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
13:48 - Silentist
+arkikatedros kunigas ir prokuratūros Kunigelis panašių metu prievartavo 2 skirtingus berniukus
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 106
  Iš viso užsiregistravę: 73193
  Naujausias narys: jQO8eryJfYRlWyHc9Q
  Šiandien apsilankė: 53048