Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Penktadienis ir tryikta? Mano skaičius!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Buvo labai labai labai gerai!! Salantuose, keliaujant prie gaidžio šventyklos, užklupus lietui mus pasivijo mėlynas autobusiukas- jame Razauskas su grupe! Sustojo, pametė iki koplyčios. Ten pagrojo "Sargas Antanas aplanko Afriką" ir "Tu voras" tik pakeistą į "Tu gaidys". Supyko gaidžio koplyčią saugojantys dievai ir apipylė mus lietumi. Vėl. !

Vėliau vėl visi susėdom į autobusiuką ir keliavom į mano kaimą. Ten parodžiau savo mėgstamiausią vietą ir tėtė su mama visus pavaišino žuvimi.

Iš mano kaimo keliavom į Karteną. Ten jie ant piliakalnio sugrojo "Trys tūkstančiai metų" ir begrojant "Vėjų namus" užklupo lietus. Buvo įspūdinga, kai DR pasičiupęs gitarą bėgo į furgoną(vėl apipylus stipriu lietumi) ir  rėkė "Toooooliau be manęęęęęs, nė lašo manęęęęs" ..

Iš Kartenos besišnekučiuodami nuvažiavom į Klaipėdą iš kur su traukiniu grįžau namo.(O Simas turi daug ką papasakoti!)

Tiesa, keista grupėje buvo sutikti žmogų, kalbantį žemaitikškai, su kuriuo ir bendravau tarmiškai Bet tai irgi buvo kietai. 

 

Įspūdžiai nepakartojami. Daug daugiau ir nuostabiau nei tikėjaus!

 

 




 
 2012 m. liepos 13 d.

 2016 m. sausio 25 d.
 2015 m. birželio 16 d.
 2014 m. spalio 25 d.

Komentarai (2)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
DeathLetter
2012 m. liepos 13 d. 17:22:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jma galėjo siųlyti vietas, kur grot turui. Pasiūliau Salantus. Ans vakar man pasakė kada gros ir kurioj vietoj tiksliai ,mes su draugu atvažiavom. Tada jis klausinėt pradėjo ur vietų gražių yra, nuvažiam į mano kaimą. Ten pabuvom šiek tiek, jam pradėjo skambint iš Kartenos pasiūlė kartu važiuot. O kadangi draugas iš Klaipėdos, tai pasisiųlė jį namo parvežt(nes jie šiandien ten turėjo atsidurti irgi) tai aš kartu važiavau. :)


____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
Atsakyti
RockPrincess
2012 m. liepos 13 d. 17:15:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tu jį asmeniškai pažįsti ar šiaip tranzavai ir sustojo?


____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Evelyn Evelyn Evelyn Evelyn
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:25 - Gulbin
Sveiki gal kas galėtu išversti daina Алла Пугачёва - Позови меня с собой i lietuviu kalba teksta?
23:55 - PLIKASS
Matomai nemenkam skaičiui Music'o senolių atsivėrė ITALO-DISCO eros lobių skrynelė ... :-D
23:53 - PLIKASS
Mažytis pa'stebėjimas :

7-dienio DIENOS DAINOS rinkimuose tiesiogine to žodžio prasme tikrus Fejerverkus paleido 80-ųjų diskotekų karalaitis SAVAGE su savuoju gabalioku "RADIO" ;-)

Ir pelnyti netgi's 7 patiktukai !

Matomai nemenkam skaičiui Music'o
20:13 - 4Blackberry
Ech... melagis
19:54 - einaras13
Vis tik turbūt būsiu apsimelavęs. Galimai užmečiau akį į nerefresh'intą music.lt langą vakar. Nes dabar tai gavau 20+ taškų už savo ekstensyvią Godflesh ir Rygos apžvalgą.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
23:16 - 4Blackberry
Aš kažkaip neatkreipiu dėmesio kiek taškų gaunu, bet anksčiau tikrai neatrodė, kad būtų tik 3 taškai. Galbūt jie dabar už visus dienoraščius nepriklausomai nuo ilgio būna (daugiau mažiau) vienodi. Galbūt vienas iš sistemos išsiderinimų.
22:33 - einaras13
Tik dabar tą pastebėjau (o sistema tokia jau dviženklį skaičių metų turbūt). Nežinau, kodėl kai kurie music'o nariai vis tiek elgiasi lyg medžiotų reitingo taškus.
22:32 - einaras13
Tai, kad reitingo sistema bevertė, įrodo faktas, kad už ilgą komentarą tu gauni belekiek taškų, o už ilgą dienoraštį, į kurį įdėjai nemažai darbo ir laiko – tuos pačius 3 taškus, kaip ir už visus dienoraščius.
19:18 - einaras13
O, mūsuose Chuck Berry dar gyvas. Bėgu pataisyt
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1620
  Iš viso užsiregistravę: 73694
  Naujausias narys: Gulbin
  Šiandien apsilankė: 71365