Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Petras pankas (ištrauka iš laiško)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Žiūriu dabar į Petrą. Guli parazitas ant mano lovos kiaušius išvertę ir knarkia garsiau nei mano muzika groja. Tik tegu nebando susiperst. Įdomu jis bent įsivaizduoja kaip jam pasisekė ir kuo jam galėjo baigtis, jei nebūtume jo paėmę pas save? Turbūt nelabai, nes kitaip nerodytų savo bjauraus neišauklėto šuns charakterio. Pragyveno pas mus vos 5 mėn, o jau jaučiasi nežinia kuo. Darto rišti nereikia, jis prie žmonių nelenda. O šitas, kol buvo visų spardomas valkata - glaustėsi prie kiekvieno pasiruošęs iš kailio išsinert, kad tik jį paglostytų ar paėst duotų (šiaip jam paglostymas labiau rūpėjo nei maistas). O dabar baisu su juo eiti. Nors ir pririštas – raunasi ant kas trečio praeivio ir ant kiekvieno šuns. Ko nesusitik visi stebisi: „Ar čia tas pats šuo? Anksčiau juk toks draugiškas buvo...“ Tai vat kad anksčiau. Dabar tai išpindėjęs naminis šuo – kitaip nepavadinsi. Blin toks išrankus maistui pasidarė, kad jau nebesugalvoju kuo ir šerti tokį gurmaną. Kur tu matei šunį, kuris ėstų žuvį su visais kaulais? Buvo vienu metu visai padoriai atsipenėjęs, dabar vėl perkaro.
Velnias, visgi susiperdė... einu parūkyt, kol išsivėdins...
Nu va grįžau. Žiūri parazitas uodegą vizgindamas. Nu blin nokautuoja jis mane tuo savo žvilgsniu. Savo bomžavimo laikais buvo pusę rajono pavergęs tuo žvilgsniu – visiems jo gaila buvo, visi jį mylėjo, tik nė vienas jo nepasiėmė. Pas vieną matot butas mažas, pas kitą jau yra šuo. Bull shit. Pas mane ir butas mažas ir šuo išlepintas buvo... pasiėmėm ir nenumirėm. O dabar jau bloga nuo tų žmonių, kurie laiks nuo laiko mus sutikę pasako: „ak, kaip gerai, kad jūs jį priglaudėt. Aš būčiau paėmę, bet...“ tie betsėjimai tiesiog į pasiutimą varo. Pas mane tų „bet“ buvo daugiau nei pas kai kuriuos... ai net nežinau ko aš čia dabar įsivažiavau apie jį taip.
O žinai, kas man labiausiai jame patinka? Jis turi tokią pankišką skiauterę. Būna suglostau plaukus, o po valandos žiūrėk ir vėl pankuoja. Galvoju reiks kada pataupius tą skiauterę kokia rožine spalva nudažyt. Ir bus Petras pankas

Jei dar yra nesupratusių, kas tas Petras, tai aiškinu: Petras yra šuo
 
 2005 m. liepos 26 d.

 2005 m. rugpjūčio 18 d.
 2005 m. liepos 22 d.
 2005 m. liepos 19 d.

Komentarai (7)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
xjuodax
2005 m. liepos 26 d. 11:13:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
war_girl rašė:
suo su skiautere.. jegaaa

jo, o jeigu dar bus su nudazyta skaiutere...

____________________
I hate Britney Spears!!! I love the rasmus,him and the 69eyes!!!
Atsakyti
war_girl
2005 m. liepos 26 d. 10:42:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
suo su skiautere.. jegaaa

____________________
birbt.
Atsakyti
bona_sforca
2005 m. liepos 26 d. 10:37:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Va iš kur sužinome apie Lietuvos upių užterštumą...

Atsakyti
Evanescence (Užblokuotas)
2005 m. liepos 26 d. 10:35:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano šuniui (Dartui) irgi buvo kažkoks bėrimas užėjęs... po to kai Nery išsimaudė. Vargšas kokias 3 sav. kasėsi.

____________________
Criminally Insane
Atsakyti
bona_sforca
2005 m. liepos 26 d. 10:15:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Teko...jai kažkokia alergija buvo prasidėjusi, tai visą ją kažkokiais spuogeliais išmėtė. Po to užgijo viskas. Bet jėgovai atrodė...

Atsakyti
Evanescence (Užblokuotas)
2005 m. liepos 26 d. 10:04:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Su zelionke išterliojai?

____________________
Criminally Insane
Atsakyti
bona_sforca
2005 m. liepos 26 d. 09:51:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
heh, tikrai smagi idėja šuneliui skiauterę nudažyt Turėtum originalų ir stilingą šunelį... o ką? Mano žiurkė vienu momentu buvo su žalia uodega ir ausytėmis žaliomis... Ir visai nieko.

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Alvydas1 Jethro Tull Elegy
 Jethro Tull
 Ilsėkis ramybėje David (Dee) Palmer
4Blackberry Riverside Artificial Smile
 Riverside
 
einaras13 Ulver One Last Dance
 Ulver
 Vienas mano go-to atmosferinių gabalų.
DjVaids 16 Hz Būsiu tau (su Helada)
 16 Hz
 
Very_crazy_enough Marijonas Mikutavičius Nebetyli sirgaliai
 Marijonas Mikutavičius
 
Sahja Nu Virgos (VIA Gra) Produser
 Nu Virgos (VIA Gra)
 

Šiuo metu vertiname


John McLaughlin John McLaughlin
9,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

06:08 - Very_crazy_enough
https://www.delfi.lt/veidai/zm ones/ieva-voveris-pranese-apie -skyrybas-su-vyru-120264595
06:03 - Very_crazy_enough
Girdejau, kad Voveris paliko Voveris,
19:43 - Very_crazy_enough
Matytumet, Silentistas online. Viskas regis tvarkoj. Tik metus ne zodzio puslapyj nesurezga, children of bodom ir bury tomorrow 10-ais vertina kasdien.
19:39 - Very_crazy_enough
Jei man taip kirstu kamuolys kaip belgui Lukakui ir as jam, tai iskart analphabetas patapciau, ir grafofobas dar : D
19:27 - Very_crazy_enough
uolys lekia į vartus, Nors kartais kojos, smūgiai – trankūs,
Įvartį, kai muša žvaigždė, Kamuolys galvą paliečia! Lookakoo
19:26 - Very_crazy_enough
2 sportai, kur kartais reikia galvos.
Balti, juodi laukeliai. Karalius, bokštas, pėstininkas...
Čia šachmatų žaidėjai Mintis į priekį gena tinka.
Čia galvą naudot privaloma, Strategija – apgalvota.
O futbolo aikštėje, žiūrėk. Kova verda beprotiška!
Kamu
17:07 - Very_crazy_enough
Bet jeigu is 48 saliu kur LT reitingu lentelej yra140ieji pasaulyje, ateityje turesim gera komanda, to pasekoje - ir stadijona, as nebetylesiu kaip sirgalis. Reksiu, spardysiu kamuoli, losiu totalizatoriu ir nesirgsiu uz kokia yiponcu komanda kaip snd
16:41 - Very_crazy_enough
Ka reik daryti kad nemiegotu ant zemes kamuoliai? Reik juos spardyt metyt ar kitaip gniauzyt, nes apkerpejes daiktas sukiuza, sudziuna, nebestangrus - ypac vasara! Kick de bol ;7]
03:13 - Very_crazy_enough
R,I,P Dee Palmer// David Palmer. July 2, 1937 (vargoneliai Jethro Tull 1968-79)
23:20 - Very_crazy_enough
Keisti futb komentatoriai. Tai jie abu palaiko belgus, paskui abu iskart - egiptiecius! Hipokritikai!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 1987
  Iš viso užsiregistravę: 73772
  Naujausias narys: zuokula
  Šiandien apsilankė: 161329