Alvydai, aš nespėju visų jūsų komentarų apie albumus skaityti, o daug dominančių atlikėjų komentuojat. Bet aš tikriausiai ir po naujų metų toliau nagrinėsiu 2025 leidimus.
Mano tempai kaip tik kritę - pasibaigus kovidui gerokai sumažinau naujos muzikos absorbciją. Fokusas nukrypo labiau į atskirų atlikėjų diskografijų totalinius tyrinėjimus.
Aš savo topo kortų atskleist nenoriu (tuo labiau, kad dar laukiu Ulver albumo poryt išeisiančio), bet su Deftones albumu šiemet nemažai laiko praleista, rimtas kandidatas į topą.
2017 m. rugsėjo 29 d. 15:30:25
Šiuolaikiniai Pink Floy man nebeturi vertės. Lengva surengt dabar modernius kocertus. Va kas buvo prieš 40 metų tai kitas reikalas.
____________________
muzika\\\\\\\\\\\\\\\'
2017 m. rugsėjo 29 d. 06:43:48
nežinau, nežinau
kažkaip prie visos pagarbos, po jo pašnekesių per "Russia Today" pradėjo vėsti jausmai šitam dėdei 
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.