Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Kinklee
2008 m. rugsėjo 29 d. 18:55:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl, matau, jog nesupratai mano komentaro esmes, leisk tau padeti! Turiu omeny, tai, jog temos autorius pradejo sia diskusija visai kitu klausimu, ir atsakymas-Stevie Wonder buvo visai nev temu.

Atsakyti
Kinklee
2008 m. rugsėjo 29 d. 18:51:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na aisku, cia yra kiekvieno asmenine nuomone, kokia muzika yra s...., o kokia ne. Beabejo muzika siais laikais yra be galo sukomerciskejusi.Tiesiog piktina kalbos, apie anksciau paminetus atlikejus, kad jie neatlieka R&B. Siuo metu pasaulyje R&B yra butent tai ka atlieka visokios rihannos ir nepaisant to , jog daugeli jusu tai piktina daugelis zmoniu ju klauso ir laiko juos R&B atstovais.

Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 28 d. 18:31:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai tiksliai pasakyta, tie stevie wonderiai yra gera kokybiska sena pop muzika. sena pop muzika ne sudas, o siuolaikine, tai jus zinot

Atsakyti
metalistaz (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 28 d. 18:30:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hip-hop/rap + pop = RnB

Atsakyti
LedZep
2008 m. rugsėjo 28 d. 17:43:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kinklee rašė:
Rihanna, Beyonce, Justin Timberlake, Chris Brown, Ne-yo neatlieka R&B? Kas cia per nesamone? Klausot radio, skaitot spauda?Galu gale paziurekit per vikipedija visi sie atlikejai atlieka R&B!!! Juokinga, kai proto guzai aiskina, kas yra R&B, kai patys nieko apie tai nenutuokia. Taip, sutinku Stevie Wonder, James Brown taip pat yra R&B atstovai, bet db juk 2008 ir ju era jau praejo, atejo laikas naujiems atlikejams. Zmones domisi tuo kas vyksta dabar, ka rodo per mtv, todel nemanau, kad turetu buti geda nezinoti kokio Stevie Wonder. Is tiesu muzika kuo toliau tuo labiau darosi komerciska. Taciau taip jau yra! Visokios Rihannos ir Timberleikai siuo metu yra R&B ateitis, taip kad nesigreziokite i praeiti. Shame!

ar tu tik daba pastebejei kad siais laikais muzikoj pilna nesamoniu? tokiu kaip fall out boys grojama muzika priskirti rockui ir panasei

Atsakyti
The_Wicked_One
2008 m. rugsėjo 28 d. 17:40:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
Nu iš tikrūjų aš tokių komentarų šiaip nerašau.Tik va dabar kažkoks durnumas užėjo.Aš šiaip ne iš tokių, kurie rašo komentarus,su tikslu papiktint žmones.

if this is true, my name is Archibald. and it's not.

o jei į temą, iš dabartinių atlikėjų masės išskirčiau nebent Alicia Keys ir Mary j Blige. o visi kiti vienodai nuobodūs ir nepasižymi niekuo orginaliu.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 28 d. 16:18:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip, kas zino senus gerus daininikus yra intelektualus, nes jie daug geresne ir kokybiskesne muzika kure

Atsakyti
Kinklee
2008 m. rugsėjo 28 d. 15:56:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Beto, temos autorius prase surasyti SIUO METU popiliariausius R&B atstovus!Tai prie ko cia visokie Stevie Vonder? Tipo intelektualus, kad zinot tokius?DD

Atsakyti
Kinklee
2008 m. rugsėjo 28 d. 15:52:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rihanna, Beyonce, Justin Timberlake, Chris Brown, Ne-yo neatlieka R&B? Kas cia per nesamone? Klausot radio, skaitot spauda?Galu gale paziurekit per vikipedija visi sie atlikejai atlieka R&B!!! Juokinga, kai proto guzai aiskina, kas yra R&B, kai patys nieko apie tai nenutuokia. Taip, sutinku Stevie Wonder, James Brown taip pat yra R&B atstovai, bet db juk 2008 ir ju era jau praejo, atejo laikas naujiems atlikejams. Zmones domisi tuo kas vyksta dabar, ka rodo per mtv, todel nemanau, kad turetu buti geda nezinoti kokio Stevie Wonder. Is tiesu muzika kuo toliau tuo labiau darosi komerciska. Taciau taip jau yra! Visokios Rihannos ir Timberleikai siuo metu yra R&B ateitis, taip kad nesigreziokite i praeiti. Shame!

Atsakyti
Fantasy
2008 m. rugsėjo 28 d. 09:04:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano asmenine nuomone, tiek r'n'b, tiek hip hop labai nuvažiuoja į komerciją ir kartais tampa tiesiog pigia popso atmaina. Tačiau iš esmės muzika visada buvo glaudžiai susijusi su komercija.

Anyway, man r'n'b - vienas iš mėgstamiausių ir labiausiai mano klausomu muzikos stilių. Tie atlikėjai, kurie šiandien atseit groja r'n'b, kartais irgi sukuria visai gerų dainų, todėl man pvz., visai patinka Alicia Keys, ta pati Beyonce, kartais ir Ne-Yo ar Chris Brown. Nemanau, kad galima teigti, kad šiandien visa kuriama muzika, ar r'n'b, ar kito stiliaus - totalus š.
Dar iš r'n'b atlikėjų man patinka Boyz II Men, Jill Scott, D'Angelo (nors šitie du labiau neo soul groja ), John Legend, Eric Benet, Maxwell, Luther Vandross, James Brown (ne visai grynas r'n'b, bet netruko jo Brown'o muzikoj), Tweet ...

____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
Atsakyti
LedZep
2008 m. rugsėjo 27 d. 17:44:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
lietusryte rašė:
LedZep rašė:
ka cia jus nusisnekat su visokiom beyoncem ryhanom ir panasei jeigu nieko neismanot apie sia muzika tai kam is vis cia rasot ar jus bent zinot kas ta R&B muzika ir ar jums teko girdeti apie Stevie Wonder, James Brown, Temptations, Barry White tad nerasykit nesamoniu

Nei Stevie Wonder,nei James Brown - nėra RnB....

Nu gerai...-wa Dabar pasižiūrėjau wikipedijoj - Gal ir yra,gal yra..bet aš vistiek su tuo nesutinku...

kur tau sutiksi kai visokes beyonces laikot r&b

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 27 d. 17:38:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
LedZep rašė:
ka cia jus nusisnekat su visokiom beyoncem ryhanom ir panasei jeigu nieko neismanot apie sia muzika tai kam is vis cia rasot ar jus bent zinot kas ta R&B muzika ir ar jums teko girdeti apie Stevie Wonder, James Brown, Temptations, Barry White tad nerasykit nesamoniu

Nei Stevie Wonder,nei James Brown - nėra RnB....

Nu gerai...-wa Dabar pasižiūrėjau wikipedijoj - Gal ir yra,gal yra..bet aš vistiek su tuo nesutinku...

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 27 d. 17:31:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LedZep rašė:
ka cia jus nusisnekat su visokiom beyoncem ryhanom ir panasei jeigu nieko neismanot apie sia muzika tai kam is vis cia rasot ar jus bent zinot kas ta R&B muzika ir ar jums teko girdeti apie Stevie Wonder, James Brown, Temptations, Barry White tad nerasykit nesamoniu

Nei Stevie Wonder,nei James Brown - nėra RnB....

Atsakyti
LedZep
2008 m. rugsėjo 27 d. 13:43:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ka cia jus nusisnekat su visokiom beyoncem ryhanom ir panasei jeigu nieko neismanot apie sia muzika tai kam is vis cia rasot ar jus bent zinot kas ta R&B muzika ir ar jums teko girdeti apie Stevie Wonder, James Brown, Temptations, Barry White tad nerasykit nesamoniu

Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 26 d. 22:57:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RnB yra uzmaskuotas popsas

Atsakyti
porno_creep (Užblokuotas)
2008 m. gegužės 1 d. 18:25:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vinipuchas rašė:
Chris Brown, Rihanna, Timbaland, Beyonce, Craig David, Nelly Furtado, Justin Timberlake, Mary J. Blige, Britney Spears, Christina Aguilera, Alicia Keys, Fergie...

Ne nu pzdc vapšče... Tema yra "RnB", o čia bl popsą surašė...

Atsakyti
gaudykpydarasta (Užblokuotas)
2008 m. gegužės 1 d. 00:49:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vinipuchas rašė:
Chris Brown, Rihanna, Timbaland, Beyonce, Craig David, Nelly Furtado, Justin Timberlake, Mary J. Blige, Britney Spears, Christina Aguilera, Alicia Keys, Fergie...

Esi tikras, kad visos tavo parašytos grupės yra R and B???

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. gegužės 1 d. 00:48:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
KingRoach rašė:
lietusryte << as tik prasau, kad nespjaudytum visur kas ne sava.. reikia tureti ir saiko ir sazines. Geriau ta energija nukreipk pozityviems dalykams

Nu iš tikrūjų aš tokių komentarų šiaip nerašau.Tik va dabar kažkoks durnumas užėjo.Aš šiaip ne iš tokių, kurie rašo komentarus,su tikslu papiktint žmones.

Atsakyti
KingRoach
2008 m. gegužės 1 d. 00:26:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte << as tik prasau, kad nespjaudytum visur kas ne sava.. reikia tureti ir saiko ir sazines. Geriau ta energija nukreipk pozityviems dalykams

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. balandžio 30 d. 23:48:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
KingRoach rašė:
lietusryte << jau belekelintas tavo komentaras man uzkliuna.. klausyk jau nebeatlaikau, nustok reikstis kur tau visai nereikia!

Atsirado protinguolis mat.. Gal tau su nervais negerai? Apsilankyk pas gydytoją Man irgi ne visi komentarai patinka,bet nepuolu nervotis.

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Moonsorrow Moonsorrow
6,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 3190
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 256000