Neužteko kantrybės peržiūrėt viską - viską, ką slepia paveikslai ant sienų, lempos, vonios, .... kaip supratau, ten sukaišiota klipo kūrmo istorija. Tikrai įdomus darbas
Aš sau galvoju: hm, reikės kažkada man šį mėnesį The Reticent įkelt į music'ą. Paminėjau vakar vakare komentare grupę, šiandien ryte žiūriu, jau yra. Dėkui Alvydai, esat greitis!
Kita vertus, pono retorika prie tam tikrų dainų kaip "Kokie 90% dainos š", "Kažkoks židišks mīžals" ir "Š...klasika...vempt norisi" yra tiesiog nemaloni ir nepagarbi. Kritika - ok, nepagrįstas varymas riebiais žodžiais jau ne ok.
O viešpatie, kokia tragedija, žmogus 9 kartą per TRYLIKĄ METŲ pasiūlė tą pačią dainą. Aš suprantu, kai per trumpą laiką ten tą pačią dainą kiša ir kiša, nervuot gali pradėt, bet čia tai labai normalu. Aš pats greičiausiai taip elgiuos.
2012 m. vasario 18 d. 17:05:38
Liuks !!! Kaip nori, taip žiūri :)
2012 m. vasario 13 d. 15:45:39
labai faina idėja. nustebino :)
____________________
Tobulumo pasiekti neįmanoma, Tačiau siekti - privaloma. C.o.D
2012 m. vasario 7 d. 21:39:06
Neužteko kantrybės peržiūrėt viską - viską, ką slepia paveikslai ant sienų, lempos, vonios, .... kaip supratau, ten sukaišiota klipo kūrmo istorija. Tikrai įdomus darbas
2012 m. vasario 7 d. 20:21:08
Labai gera idėja
Patinka
2012 m. vasario 7 d. 19:40:18
Dar tokio klipo neesu maciusi. Ta prasme, kad gali pats pasidairyti po kambari. Tiesiog neitiketina. Labai patiko bei nustebino. :)