Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Red Hot Chili Peppers


2012 m. liepos 28 d. 20 val.
Bilietų kaina: Nuo 150 Lt

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kelias savaites sklandę gandai pagaliau oficialiai patvirtinti. Koncertų agentūra „BDG Music” kitų metų liepos 28 dieną į Lietuvą atveš vieną sėkmingiausių visų laikų roko grupių muzikos istorijoje – „Red Hot Chili Peppers“.

Tai bus pirmasis amerikiečių grupės koncertas mūsų šalyje. Istorinis šou įvyks Kaune, „Žalgirio" arenoje. Iš viso į koncertą bus parduota 14 tūkst. bilietų, jų prekyba prasidės jau kitą pirmadienį, gruodžio 12-ąją, nuo 10 val. ryto „Ticketpro” kasose bei internete. Pigiausi bilietai kainuos 150 litų. Renginio organizatoriai mano, kad į vienos populiariausių pasaulyje grupės koncertą visi bilietai bus išgraibstyti per pirmąsias dienas.

Plataus pristatymo nereikia nei pačiai grupei, nei charizmatiškajam jos lyderiui ir vokalistui Anthony Kiedžiui, kurio gyslomis teka lietuviškas kraujas. Tai grupė, kuri į koncertą Raudonojoje Aikštėje, Maskvoje, pritraukė net 200 tūkstančių žmonių.

Dar 1983-aisiais susikūręs ketvertukas iki šiandien priklauso aukščiausiai muzikos pasaulio lygai. Jau tris dešimtmečius „Red Hot Chili Peppers“ yra žvaigždės, kurias mėgsta skirtingo amžiaus roko gerbėjai. Jų dainos „Under The Bridge“, „Give It Away“, „Californication“, „By The Way“ bei „Scar Tissue“ buvo ne tik pasauliniai hitai, bet ir tapo įkvėpimo šaltiniu daugybei grupių.

„Red Hot Chili Peppers“ jau yra pardavę daugiau nei 70 milijonų albumų, penki diskai tapo platininiais. Iš viso grupė laimėjo septynis prestižinius „Grammy“ apdovanojimus, tarp kurių – statulėlės už geriausią roko albumą, grupės pasirodymą, roko dainą ir hard roko pasirodymą su vokalu. Amerikiečiams priklauso rekordinė vieta radijuje „Alternative radio“ – ten jų singlai pirmoje topo vietoje laikėsi net 81 savaitę.

2012-aisiais „Red Hot Chili Peppers“ pratęs įspūdingo dydžio turą po pasaulį, kuris baigsis tik 2013 metais. Turo metu roko grandai pristato savo naująjį albumą „I'm With You“. Po penkerių metų išleistas dešimtasis grupės diskas debiutavo antruoju numeriu „Billboard“ tope ir išsiveržė į pirmąją vietą „Billboard“ roko ir alternatyviosios muzikos albumų tope. Neseniai jis buvo nominuotas “Grammy” kaip geriausias roko albumas.

Pirmąkart į mūsų šalį atvykstantį grupės vokalistą A.Kiedį gerbėjai Lietuvoje drąsiai gali vadinti savu. Meilės romanus su dainininkėmis Sinead O’Connor, Madonna, modeliu Heidi Klum ir kitomis garsiomis moterimis mezgęs Anthony turi lietuviško kraujo. Dainininko proseneliai Antanas ir Julija Kiedžiai dar XX a. pradžioje emigravo iš Lietuvos į JAV.

Vienas populiariausių pasaulyje vokalistų didžiuojasi savo kilme. 49 metų atlikėjas apie savo lietuviškas šaknis rašė autobiografinėje knygoje „Scar Tissue“ ir net minėjęs šalį dainos „Especially In Michigan“ tekste.

Tad jau liepos 28-ąją Kauno „Žalgirio” arenos scenoje išvysime ne tik Anthony Kiedį, bet ir „Red Hot Chili Peppers“ bosistą Flea, būgnininką Chadą Smithą ir naujausią grupės narį gitaristą Joshą Klinghofferį.

Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Ievaa
2011 m. gruodžio 11 d. 22:30:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu tai laukiam laukiam

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
05:56 - Very_crazy_enough
O tai kaip vyksta sviesos+tamsos kamasutra is ryto? Sviesa padaro tamsa per rytus ne visada isejimo i darbus metu??
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
14:49 - 4Blackberry
Saulės ir šviesos tema dainose ir saulėta ir šviesi diena (bent jau čia).
13:00 - Very_crazy_enough
Truksta tik pabaigos. In the name of Satan!
10:46 - Konditerijus
Life is love, i can't explain... You are the sunshine of my life, showroom dummies and brain damage - i'm a lucky guy. The promise you made...
09:27 - 4Blackberry
Bet atsakymas nelabai logiškas...
09:15 - Very_crazy_enough
and wait for further instructions!"
"Alright everybody, tie your shoes!"
"Fire!"
"The chase is better than the catch!"
"I can smell the sun"
"Move your ass Hyper Hyper"
09:14 - Very_crazy_enough
Jei kas clube sokinejot per mileniumo laikus tai buvo tokia vokieciu grupe apie samakata.
"How much is the fish?"
"It's nice to be important, but it's more important to be nice!"
"Always Hardcore!"
"Open your mind and your trousers!"
"Get off your shirts
08:54 - Very_crazy_enough
JOKE:
Kai silentist isgeres soka leta su vce pagal scooter balade break it up. Piktas neadekvatus silentisto balsas surinka spirdamas virtuven zmonai: uz kiek zuvi pirkai, visu garsu kaip scooter dainikas
08:53 - Very_crazy_enough
As, vce, myliu
Moody Blues
Suzanne Ciani
Frank Zappa
Kitaro
East 17
Julio Iglesias
Solitudes
Tangerine Dream
Silentist megstamiausi:
Kendrick Lamar
Duran Duran
Bryan Adams
Keith Jarrett
Bernward Koch
Steve Hackett
Jim Brickman
Joe Satriani
The orb
Elton
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1783
  Iš viso užsiregistravę: 73706
  Naujausias narys: Kandy96U57
  Šiandien apsilankė: 57511