Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Skaityti tik pasvirusį tekstą.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

Kur dingo savaitė, aš nežinau, tačiau rytoj į mokyklą neeisiu. Šiandien aš keistai negalvoju apie nieką ir jaučiuosi pakankamai laiminga, o paklausta apie egzaminą, gūžteliu pečiais, nusišypsau ir toliau gyvenu gyvenimą. Keista.

 

 

Bet va.

Šitaip va.

Baigiau šiandien knygą. Nelabai man ji. Keista. Gal kada nors ir suprasiu, kodėl ją parašiau ir apie ką ji buvo.

 

 

O gal tiesiog eisiu tampyti raumenų, nes maudžia kojas po bėgiojimo. Radusi neblogą draugų kompaniją, nusprendžiau taisyti ne suknelę, o save. Tiesa, po bėgiojimo taip užsimaniau zefyrų, jog teko bėgti į parduotuvę, pasistaipyti priešais savo kasininką ir vėl namo virti koldūnų.

 

 

Gal niekad nesapnavau, kad antrokas siūlys man parūkyti, ar kad vaikinas sugalvos mane „kabinti“ užsiundydamas savo šunį, tačiau toks jau tas gyvenimas – įdomiai gražus.

  

Ir, cha, pasiilgau saulės. Tiesiog man šalta, o man patinka šaltis, kai miegu ir kai aplink balta.

 

 

"Petro ar Povilo, galbūt Kazimiero, Teresės, Jonų ar Onos. Skamba balsas – užmirštas, nenaudingas – minčių keliu einantis aidas, vardu Garsas. Kiek daug ištaisytų klaidų. Žavu.

Pilkas pilko plikiaus plikledis.

Atmerkiu akis. Balta. Jau diena ar baltoji naktis? Aš poliarinė meška ar žmogus? Balta suknelė, klostuota. Tą šiltą vakarą jaučiausi tokia laiminga. Dabar mane kamuoja neviltis."

 

"Trečiadieniais ir šeštadieniais" 




 2012 m. gegužės 17 d.

 2015 m. birželio 26 d.
 R7wa / tuna
 2015 m. birželio 13 d.
 R7wa / akcija
 2015 m. birželio 5 d.

Komentarai (4)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
velniux
2012 m. gegužės 17 d. 23:13:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man tai labiausiai patiko apie panas, kurios antakius išsipešioja, po to vėl nusipaišo. Ir su ta suk...ta gyvate {#}


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
R7wa
2012 m. gegužės 17 d. 23:03:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

{#} Nerealus juokelis :)

Ypač apie kontraceptikus {#} 


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
velniux
2012 m. gegužės 17 d. 23:00:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Zefyrų?

Žr. nuo 0:18 {#}

 


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
saaulyytee
2012 m. gegužės 17 d. 22:48:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man patinka užsukti į Tavo palėpę ir ten visuomet rasti kažką savo. {#}


____________________
Griauti visada bus lengviau nei kurti.
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Muse Citizen Erased
 Muse
 Belami su gimtdn
Alvydas1 Anthrax In the End
 Anthrax
 Grupės pagarbos išraiška Dio ir Dimebag Darrel adresu.
4Blackberry Poison the Well Thoroughbreds
 Poison the Well
 
Konditerijus O. Children I Know (You Love Me)
 O. Children
 
Sahja Sovietinė muzika Сергей Минаев - Карнавал
 Sovietinė muzika
 

Šiuo metu vertiname


George Harrison George Harrison
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:54 - edzkaa1
Italai išvis sugebėjo į trečią PČ iš eilės nepatekti.. net padidinus dalyvių skaičių
22:51 - 4Blackberry
Gal Sahja koks rusų šnipas infiltravęsis visą šį laiką... Kas čia su ta sovietine muzika vis.
18:45 - Konditerijus
Siaubas Italai net nedalyvaus...
18:22 - einaras13
Ketvirtadienį prasideda FIFA World Cup. Iki 2018-ųjų music'e žaisdavom totalizatorius (rezultatų spėliones). Ar būtų, kas norėtų totalizatoriuje dalyvauti ir šiemet? Galėčiau sukurti diskusijos temą ir užsiimt rezultatų skaičiavimu.
23:40 - Very_crazy_enough
Pasaulyj tik 2 zmones. Palaikantys visada mano nuomone. Altruistai. Ir dermo kur turi savo nuomone. Egoistai. As esu Altruistas. Pirmoj kategorijoj palaikau
23:35 - Very_crazy_enough
Noriu pagirt visus kurie palaiko mano nuomone kuria vienintele teisinga padariau tik as ir as alone.
23:32 - Very_crazy_enough
Bangarangininkai
23:09 - 4Blackberry
Pagaliau gražesnis vaizdas Top 40. Pagirsiu balsuojančius (įskaitant save)
23:02 - Very_crazy_enough
Ar butina. Ar butina minet VM Putina?
Jei uztenka. Ukr Tarasa Sevcenka!
22:59 - Very_crazy_enough
Visiem smagi naujiena kad mire, bet bloga zinia - prieš 59 metus vis gi. Taigi wrong Putinas.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1625
  Iš viso užsiregistravę: 73768
  Naujausias narys: DaivaReklauri
  Šiandien apsilankė: 7711