Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2010 m. lapkričio 21 d. 22:35:36
2008 m. rugsėjo 19 d. 16:24:52
____________________
HALF THE MAN I USED 2 BE
2008 m. rugpjūčio 22 d. 15:03:03
dabar net juokinga kaip ant savo kambario sienos užsirašiau 'YOU CANNOT KILL WHAT YOU DID NOT CREATE'
____________________
last.fm/user/vandenyjee
2008 m. rugpjūčio 4 d. 20:46:20
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2008 m. rugpjūčio 4 d. 20:20:30
Duality man aplomai pirma daina isgirsta is Slipknot'u.
Bet nepadare tokio ispudzio, kad kazkiek rimciau i ju kuryba lisciau.
ne nuo "Duality" reik pradėt klausyt slipknotų.. paklausyk šitas: https://www.youtube.com/watch?v=L...featu re=related
https://www.youtube.com/watch?v=2EHA2KMvW T8 (tik garso kokyb4 nelabai kokybi6ka..)
2008 m. balandžio 26 d. 19:15:49
2008 m. balandžio 23 d. 22:19:27
2008 m. balandžio 16 d. 23:34:30
2008 m. balandžio 14 d. 18:54:59
sudina ir visiskai neverta mano demesio daina[/quote
tawo muzikinis skonis matyt sudinas
2008 m. balandžio 10 d. 15:37:47
Viena normaliausių jų dainų, visai nieko, praeina
beweik wisos slipknotu dainos normalios ishskyrus tatteredand torn abi versijas, virus of life ir popsines vol 3 albumo dainas
2008 m. balandžio 9 d. 19:43:07
2008 m. balandžio 7 d. 17:16:27
sudina ir visiskai neverta mano demesio daina
jej nenusimanaj apie muzona, geriau patylek...
2008 m. balandžio 4 d. 21:01:23
sudina ir visiskai neverta mano demesio daina
eik nx
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. balandžio 4 d. 21:00:07
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. kovo 15 d. 19:07:15
2007 m. liepos 19 d. 00:24:12
____________________
Bleeding_Rose
2007 m. birželio 29 d. 23:11:49
____________________
BBD
2007 m. gegužės 11 d. 23:29:20
____________________
skauto garbes zodis
2007 m. gegužės 11 d. 23:10:54
____________________
greta
2007 m. gegužės 6 d. 21:13:07
____________________
barsuko_letenėlė