Got money, I got fame
Fast cars and everything, yeah, oh
I wanna dance, I gotta sing
Rock, soul, blues, sing anything to ya, hey
I got a woman, she fine too
Let me do anything that I wanna do, oh
Got it all, still want more
Come on, baby, show me what I'm lookin' for
yeah
yay-yeah
Don't forget to bring your rockin' shoes
Grab a toothbrush, soap and a comb
And you can pick up a little taste, get your favorite buzz on
And you can leave the rest at home, woah
Uh
Yeah
Hah
Yow
Hey
Get yer soap up
And get your buzz on
Oh, get it
On a bus, on a plane
In a car, subterranean freight train, uh
I'm in a room, I got funk talkin'
Hot damn, P-Funk, yeah
The movie's on and uh, I got sound
And lord have mercy, my baby's about to get down, ha ha ha
Comin' down on one knee
And lord have mercy, my baby's 'bout to kill me, woah
Woah, don't forget to bring your rockin' shoes
Grab a toothbrush, soap and a comb
And pick up a little taste, get your favorite buzz on
And you can leave the rest at home, woah yeah
Pick it up
Get it, get it, get it
Yeah, yeah, yeah
Yow
Oh, get yo buzz on, oh yeah
Get yo buzz on, oh yeah
Get yo buzz on, oh yeah
Yeah, come on
Kontrastas, bet gal ne toks baisus kaip gali pasirodyti. Aš irgi po savo stogu randu kai kurioms LT pop žvaigždėms vietos. Pvz, turbūt visi čia žino, kad aš esu visai nemenkas Aistės Pilvelytės mėgėjas.
Mano smegenys neregistruoja kai pamatau tokį vaizdą kaip "DjVaids mėgsta Pink Floyd dainą Time", o po apačia "DjVaids mėgsta YVA dainą Vasaros mergaitės" Bet imu pratintis jau.
Parašiau. Prašau, pakvieskit kas nors Pazistu_Mykola pasigrožėt tuo dienoraščiu... bus kaip laiko mašina 10 metų atgal, kai aš bombinau music'ą exceliniais grafikais ir Pazistu_Mykola tik ateidavo pasijuokt iš mano polinkio viskas "užstatistikinti"
Apskritai, senesniais laikais beveik visi kūrėjai pradėdavo su intencija tiesiog dalintis, be jokių monetizacijų. Tik vėliau už tai gavo atlygį. Dabar, deja, viskas korporatyvizuota (jei yra toks žodis), ir sunku pradėti be gero plano nuo pradžių.
Na, skaitoma medija visai kitą auditoriją turi, bet ir palyginti gerokai mažesnė. Tokia jau tinklaraštininkų dalia. Na bet galiausiai, svarbiausia, kad veikla patiktų ir duotų kažko gero bent keliems žmonėms. Ko daugiau ir reikia.
Nebent tai darai kaip saviraiškos būdą neturėdamas noro gauti jokios grąžos. Bet man blog'o formatas mielesnis, aš kai noriu rašau tekstus savo tinkluose ir viskas. Skaitoma medija man visuomet bus pirmiau žiūrimos medijos.