Pirmas užkabinęs buvo tam tikrą laiko tarpą ;> pažiūrėsim kaip bus su antruoju.
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Nors dėl jų daug kas alpo, man asmeniškai tokie razorlight stovi kur kas aukščiau, manau su antru albumu bus galima tuo įsitikinti. Nors niekada negali žinot..
Man tai vienas dalykas su dabartiniais emoji, tai kad jie gerokai didesni nei tekstas ir kartais dėl to negražiai atrodo. Nors nauji atrodo per maži, bent iš mano ekrano žiūrint, todėl net nežinau, koks sprendimas būtų geriausias.
Šiaip, at the end of all this, man emoji nėra svarbus reikalas. Jei jų nebūtų, aš nelabai ir pasigesčiau. Galėčiau parašyti dvitaškį ir D didžiąją arba skliaustą ir to užtektų visiems suprasti šiais laikais
Ten kažkokių elaborate emoji, kur ten visokių profesijų žmogeliukai būna ir pan. komplikuotos nesąmonės nenaudoju. Vėliavėlių ir tų turbūt nėra tekę gyvenime panaudoti.
Nu aš emoji prisijaukinau ir kartais komentaruose vartoju, tiesa, aš naudoju dažniausiai visokius generic smile'us ar kažkokius simbolius (kaip būna visokios varnelės, up-arrow, šauktukai facebook'e arba discord'e).
2007 m. balandžio 23 d. 18:32:59
____________________
http://www.arcticmonkeys.ten.lt
2007 m. vasario 15 d. 16:18:31
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
2007 m. vasario 14 d. 20:26:38
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2007 m. vasario 14 d. 16:27:27
Iš dainų nesu girdėjęs nei vienos ir taip dar net įdomiau.
2007 m. vasario 14 d. 16:17:10
2007 m. vasario 14 d. 15:56:41
____________________
www.jukebox.lt