Stripped rašė: Gal nuskambės banaliai ir perdėm sureikšmintai,tačiau vis dėl to man rokas asocijuojasi su laisvės/demokratijos vertybėmis,su kova prieš melą,propagandą,diktatūrą,tironiją, kičą,paviršutiniškumą,popsą,laisvo žodžio suvaržymą... ir t.t.
Ir ypač tai atsispindi hipių kovoje už taiką Vietnamo karo laikais (1965-1970 m)
Gal tik išmetus žodžius diktatūra ir popsas, tai tikrai būtų tiesa
Gal nuskambės banaliai ir perdėm sureikšmintai,tačiau vis dėl to man rokas asocijuojasi su laisvės/demokratijos vertybėmis,su kova prieš melą,propagandą,diktatūrą,tironiją, kičą,paviršutiniškumą,popsą,laisvo žodžio suvaržymą... ir t.t.
Nežinau, ar čia tik man taip, bet aš jokio kokybinio skirtumo tarp Muse ir Marylin Manson nematau Muse gal šiek tiek įdomesnė grupė dėl Bellamy "gotikinės roko operos" dainavimo stiliaus, kuris man nėra prie širdies, bet vertinu už originalumą. Bet kokiu atveju, nė viena iš šių grupių man asmeniškai su "tikru" roku nesiriša, nors šiaip labai nepakenčiu štampavimo ir klišių a la tas tikras, tas netikras.
Nu bet kadangi čia temos klausimas toks, tai rock man irgi labiau asocijuojasi su AC/DC, o ne iš tokių dinozauriškų tai turbūt su QOTSA ir ypač su jų Better Living Through Chemistry - man ta daina idealiai apibrėžia, kas yra rokas.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. sausio 8 d. 12:16:33
____________________
Like the dust that settles all around me I must find a new home
2012 m. sausio 8 d. 12:13:46
Gal nuskambės banaliai ir perdėm sureikšmintai,tačiau vis dėl to man rokas asocijuojasi su laisvės/demokratijos vertybėmis,su kova prieš melą,propagandą,diktatūrą,tironiją, kičą,paviršutiniškumą,popsą,laisvo žodžio suvaržymą... ir t.t.
Ir ypač tai atsispindi hipių kovoje už taiką Vietnamo karo laikais (1965-1970 m)
Gal tik išmetus žodžius diktatūra ir popsas, tai tikrai būtų tiesa
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. sausio 8 d. 01:35:53
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2012 m. sausio 8 d. 01:04:44
____________________
...for a better day.
2012 m. sausio 7 d. 20:05:48
____________________
One day I will find the right words, and they will be simple , - J.Kerouac
2012 m. sausio 7 d. 12:05:22
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. sausio 6 d. 20:20:49
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2011 m. lapkričio 12 d. 22:15:15
2011 m. lapkričio 11 d. 12:17:10
2011 m. lapkričio 11 d. 12:13:10
2011 m. lapkričio 10 d. 23:13:29
____________________
bacon
2011 m. lapkričio 10 d. 22:33:43
Fuck, yra ne keiksmažodis, o veiksmažodis
____________________
Oooooo... what does this button do?
2011 m. lapkričio 10 d. 22:31:39
____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
2011 m. lapkričio 10 d. 22:19:08
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2011 m. lapkričio 10 d. 22:11:30
____________________
Oooooo... what does this button do?
2011 m. lapkričio 10 d. 22:10:33
2011 m. lapkričio 10 d. 21:34:15
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2010 m. lapkričio 7 d. 18:49:24
Nu bet kadangi čia temos klausimas toks, tai rock man irgi labiau asocijuojasi su AC/DC, o ne iš tokių dinozauriškų tai turbūt su QOTSA ir ypač su jų Better Living Through Chemistry - man ta daina idealiai apibrėžia, kas yra rokas.
2010 m. lapkričio 7 d. 18:34:49
2010 m. lapkričio 7 d. 18:25:41
Ne šeip tai su muzika kuri varo nuo proto.Varo nuo proto gerąja prasme.
____________________
:)