Užsienyje pripažintas prodiuseris Edvard Viber debiutuoja Lietuvoje (+ audio)
Edvard Viber. [Asmeninio archyvo nuotr.]
Elektroninės muzikos profesionalų pripažinimo svetur sulaukęs lietuvių kilmės prodiuseris Edvard Viber, pirmą kartą Lietuvos klausytojams pristato naujausią savo kūrinį „Come Back“.
Dirbęs su tokiais pasaulyje žinomais vardais kaip atlikėja Tiff Lacey, išleidusia ne vieną pasaulinį hitą kartu su elektroninės muzikos prodiuseriu ATB, remiksavęs savo kūrinius su pasaulyje pripažintais atlikėjais Juventa ir Maor Levi, dirbęs kartu su prodiuseriais Mike Koglin ir Mark Pledger, Edvard Viber sukūrė ir pristatė jau ne vieną elektroninės muzikos singlą, o dabar plečia savo diskografijos sąrašą ir pristato naujausią kūrinį „Come Back“.
„Muziką intensyviai prodiusuoju jau daugelį metų, tačiau pirmą kartą pristatau savo kūrybą ir Lietuvoje. Visada ieškau kuo įdomesnių idėjų ir siekiu geriausios įrašų kokybės. Daina „Come Back” - šiek tiek švelnesnė ir lengvesnė, nei kiti, mano klubinio formato kūriniai, todėl, manau, kad ji bus priimtina ir Lietuvos klausytojams,“ – apie sprendimą pirmą kartą pristatyti savo darbo vaisius ir Lietuvoje pasakoja Edvard Viber.
Debiutavęs Olandijos muzikos įrašų kompanijoje „Black Hole Recordings“, su kuria dirba tokie vardai kaip Tiesto, Deadmau5, Ferry Corsten, Cosmic gate, BT ir kt., šiuo metu kūrėjas bendradarbiauja su „Zert Music“ įrašų kompanija. „Pradėjęs dirbti su „Zert Music“ nusimečiau nuo savo pečių leidybinę naštą. Dabar, kai mano muzikos leidyba ir platinimu rūpinasi „Zert Music“, galiu visą savo laiką skirti muzikos kūrimui ir prodiusavimui. Todėl greitu metu pristatysiu vis įdomesnių ir vakarietiškai skambančių įrašų,“ – pažada Edvard Viber.
Žiūriu, Internet Archive turi donations langą viršuje tokį neblogą. Gal ir čia toks praverstų... O jei ką nors nervina jį matyti gali tiesiog išjungti.
O dėl paieškos.. sudėtinga ten ir ilgam, reikia žiūrėti ir kombinuoti. Galiu tik pasakyti, kad pagrindinė ir dienos dainos paieškos yra visiškai atskiros ir skirtingai įgyvendintos su skirtingom problemom ir tikslais.
Tai nėr už ką, Einarai, senai jau tai buvo planuose, tik vis rankos nedaeidavo. Tik taip ir nepavyko per vakar padaryti, kad tas užrašas nenušoktų į šoną, nemoku front-end.
O Estijai nieko nesiseka geriausiai. Va Skype pagaliau visiškai užsilenkė, tai estai nežinau ar dar turi kuo pasigirti O mums dabar geriausiai kol kas sekasi per visus amžius turbūt. Jei gera valdžia būtų, galbūt jau seniai būtume pavyzdinė valstybė.
Na čia ta konkurencija jau... Ji atsiranda iš to vyriško ego manau (nenorint generalizuoti ar apsiriboti tik viena lytimi, bet yra tendencija), ir dar nuolatinis žmonių lyginimasis su kitais.