Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Žvilgsnis pro rožinius akinius

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!



Optimizmas…. Ar mes dar žinome ką reiškia šitas žodis? Aišku, kad žinot. O ar esat optimistai? Greičiausiai kaip ir daugelis nugalėti rutinos tampate realistais.. ilgainiui netgi pesimistais… ir galų gale puolate į nevltį, kurią užbaigia depresija.
Moksliškai tariant optimizmas tai pažiūra, kuriai būdinga pozityvus santykis su realybe, pasitikejimas ateitimi; polinkis įžvelgti gera. Paprastai tariant tai gyvenimas su posakiu: ”nėra to blogo kas neišeitų i gera”. O tai labai sunku.... ypač, kai dabar baisiausiai išgyvenama net dėl nulūžusio nago (ačiū Dievui aš jų negaliu augint, tai ir nera dėl ko pergyvent), dėl pasileidėlio vaikino (tokio neturiu ir kol nesutikau – džiaugiuos), dėl dietu, figūros, naujausių džinsų, karjeros, darbo, pagirių, pinigų, giminaičių kiaulysčių, nulūžusio kulniuko, pamesto žiedo, sudaužyto automobilio, prasto oro.... ir dar dėl daug daug ko.... o ar pastebejote, kad visame šitame, liaudiškai tariant, mėšle galima įžvelgt ir šį tą gero. Jei sugebu aš - sugebėsit ir jūs. Kartais užtenka kantrybės, šiektiek vaikiško naivumo ir truputi geros nuotaikos. Tuomet problemos savaime išsispres. Gal ne visos, bet materialios ir keletas dvasiškų – taip. Tiesiog reikia pabandyt kažka daryt, ir galvot kad jei ne trečias tai septintas kartas tikrai bus laimingas.
Nežinau ar šį sezona madingi roziniai akiniai, nors jei ir nemadingi visvien užsidėkit (tuomet bent jau išsiskirsit iš ir taip nuobodžios aplinkos) ir pagalvokit kaip gera GYVENTI!
 
 2006 m. rugpjūčio 8 d.

 2007 m. lapkričio 15 d.
 2006 m. rugsėjo 19 d.
 2006 m. rugsėjo 2 d.

Komentarai (4)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
g_yvat_e
2006 m. rugpjūčio 9 d. 17:55:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
uu... teigiami ivertinimai

____________________
kai matai kiek tave yra aplenkusiu, pagalvok kiek nuo taves yra atsilikusiu... (seneka)
Atsakyti
out_of_control
2006 m. rugpjūčio 8 d. 23:31:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kitaip tariant-->>ijungiam px pawara!!

____________________
Just be good to me:))*~
Atsakyti
kremine_kale
2006 m. rugpjūčio 8 d. 19:35:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nors nesioju paprastus akinius... [del parsto akiu matomumo ]bet zvelgsiu per juos 'roziskai' .. aciu..

____________________
... ** . . niekam čia tavo nuomonė neįdomi..
Atsakyti
_Kregzdute_
2006 m. rugpjūčio 8 d. 18:03:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip paprastai ir gyvenimiskai tu teisi einu ieskot roziniu akiniu mm..o man rozine patinka ~

____________________
gyvenu
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Galapagai Galapagai
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:48 - Very_crazy_enough
Is esmes nes visi vieni kita cia labai mylim - kodel nepadaryt rausvo su raudonu dizaino su susikabinusiu sirdziu fragmentais? Kodinis music zodis yra LOVE. love me like i am your melody
20:34 - 4Blackberry
Stay tuned...
20:19 - Very_crazy_enough
Norfos oranzine spalva jau keli desimtmeciai
20:03 - HH
kada svetaine atnaujins? dizaina
11:01 - Very_crazy_enough
Ukanotiems zmonems galima pakelt nuotaika 1 atveju: paskleidziant dar daugiau ukanu

CHRISTOPHER LAMBERT SUSMUKO DALINDAMAS AUTOGRAFUS

Praėjusiais metais Lambert irgi nukrito nuo laiptų ir susižeidė nugarą. Jis deja visiškai atsigavo po padarinių.
10:36 - Very_crazy_enough
buterbrodukas:
-sugrysim. Tikrai sugrysim.
- Kada?
- kai zmones isalks
10:35 - Very_crazy_enough
Greito maisto valgykloj "uzkalnieciai" susitinka bulkute, sasyskyte ir buterbrodukas. Ateina jiems skundziasi surainis, desrainis ir falafelainis, kad ju niekas nenori. Buterbrodukas sako: mes irgi ne madoj. Surainis: - tai kada sugrisim i mada?
23:09 - Very_crazy_enough
Susitinka ziemkentys, jarube ir aruodas.
Pamato veipintoja, startupininka ir omfgoda.
Ei jus naujadarai, dinkit is musu tautosakos, negadinkit musu jotvingavotu baltu saknu. Naujadarai susizvalgo: Mes nerusai, mes is anglisko interneto ir jusu draugai!
18:10 - Very_crazy_enough
Nerasistas del mondei.

I don't care if Monday's black
Tuesday, Wednesday, heart attack
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 5418
  Iš viso užsiregistravę: 73812
  Naujausias narys: hershelknu
  Šiandien apsilankė: 103110