Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

anekdotai apie izymibes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Turėjo Šumacheris - tėvas 3 sūnus - du lenktynininkus, o trečią - maršrutinio taksi vairuotoją...

-Vakar restorane sedėjau už vieno staliuko kartu su Kasparovu!

-Na ir?

-Na ir nieko! Įsivaizduok, ten languotos staltiesės, tai jis man druską 45-ias minutes perdavinėjo!

-Robinai Hudai, kol tavęs nebuvo, priešai nužudė tavo motiną ir mylimą žirgą… -O žirgą už ką?!

Sotbio aukcione už 10 mln. dolerių parduotas 1 milijonas dolerių, priklausiusių Elviui Presliui.

Protingi žmonės...protingai kalbėjo...

"Sunkesnės už orą skraidančios mašinos yra neįmanomos." Lordas Kelvinas, britų mokslininkas, 1895 "Viskas, kas gali būti išrasta, jau išrasta." Charles H. Duell, JAV patentų biuro vadovas, 1899 "Bevielė muzikos dėžutė [radijo imtuvas] neturi jokios komercinės vertės. Kas mokėtų pinigus už tai, kad išgirstų niekam konkrečiai neskirtą informaciją?" Radio Corporation of America vadovai, 1920 "Nepanašu, kad žmogus kada nors galėtų panaudoti atomo galią." Robert Milliken, Nobelio fizikos premijos laureatas, 1923 "Kas po velnių norėtų girdėti aktorius kalbant?" (apie garsinį kiną) H.M. Warner, Warner Brothers, 1927 "Jokia raketa niekada negalės išskristi iš žemės atmosferos." The New YorkTimes, 1936 "Aš manau, kad pasaulyje yra rinka galbūt penkiems kompiuteriams." Thomas Watson, IBM direktorių tarybos pirmininkas, 1943 "Kompiuteriai ateityje galbūt turės tik 1000 lempų ir turbūt svers tik pusę tonos." Popular Mechanics, 1949 "Nėra priežasties, dėl kurios kas nors galėtų norėti kompiuterio namuose."Ken Olson, Digital Equipment Corporation pirmininkas, 1977 "640 kilobaitų turėtų pakakti kiekvienam." Bill Gates, Microsoft, 1981

Maikas Taisonas vėl ryžosi grįžti į ringą. Nuspręsta, kad jis susirungs su stipriausiu boksininku, bet prieš pat varžybas paaiškėjo, kad priešininkas pabūgo ir neatvyks. Ką daryti? Publika laukia, reikalingas varžovas. Pasiūlė gretimo turgaus mėsininkui: - Jei atlaikysi vieną raundą, gausi 500 tūkstančių žaliųjų. Tasai sutinka. Prasideda kova. Taisonas smūgiuoja ir kaire, ir dešine, mėsininkas stovi visą raundą. Organizatoriai apstulbę, jie sako: - Jei atsilaikysi dar vieną raundą, gausi visą milijoną... Mėsininkas atlaikė. Visi pasibaisėję. Vėl siūlo: - Jei atsilaikysi dar vieną raundą, gausi 3 milijonus... Mėsininkas sako: - Ne, daugiau nebegaliu, dabar aš jam snukį sumalsiu!

Vaikas klausia mamos: -Mama, Dievas vyriškos ar moteriškos lyties? - Nei vyriškos, nei moteriškos. - O kokia jo odos spalva, balta ar juoda? - Nei juoda, nei balta. - O dievas myli vaikus? - Taip, Dievas labai myli vaikus. Vaikas pagalvojo ir sako: - A, dabar žinau. Maiklas Džeksonas yra Dievas!

Klausimas: A.Švarcnegeris turi ilgą, M.Ali - trumpą, Madona neturi iš viso, o Popiežius turi, bet nenaudoja. Kas? Atsakymas: Pavardė

Atvažiavo A.Pugačiova su F. Kirkorovu į restoraną su nauju limuzinu, sėdi, tuoj užsakinės. Čia Ala klausia: "Brangusis, o tu signalizaciją mašinoj įjungei?" Filipas atsako: "Ne" "O, kodėl?" "Ten VITAS" miega.

Papuolė Michaelis Schumacheris į dangų. Prie dangaus vartų susitiko jis Šv.Petrą. Petras jam ir sako: - Na, Michaeli, Žemėje, kiek žinau, buvai geras lenktynininkas. Štai tau danguje važinėti dovanoju naują "Ferrari". Tik vieno paprašysiu - nevažinėk greitai. Važiuoja Michaelis sau keliu su "Ferrari". Tik staiga pralenkia jį kažkoks tipas su "Lamborghini". Tas tipelis su barzdele, jo plaukai vėjyje tik plaikstosi. Na ir supyko Michaelis - kaip čia mane - Schumacherį - aplenkė. Tik kad paspaus akseleratorių. Vos vos aplenkė ir važiuoja sau patenkintas. Staiga priesais jį pasirodo Šv.Petras ir sako: - Michaeli, Michaeli, aš gi tavęs prašiau - nevažinėk greitai; Michaelis: - O kaip tasai, kuris mane aplenkė? Kodėl jam galima, o man ne? Šv. Petras: - Michaeli, čia gi šefo sūnus.....

Pralošė lietuviai latviams. Grįžo Jasikevičius namo ir gėda mieste pasirodyti. Galvoja - reikia užsimaskuoti. Prisiklijavo ūsus, barzdą ir išėjo į kiemą patikrinti maskuotę. Žiūri - ogi bobutė kiemsargė šluoja kiemą. Prieina ir, pakeitęs balsą klausia: - Bobulyte, kiek dabar valandų? O ji atsako: - Pusė penkių, Šarūnai. Jasikevičius nustemba: - Tai kaip tu mane atpažinai? - Jokia aš ne bobulė, aš tavo treneris Antanas Sireika.

Žmogus atvažiavęs su mašina prie viešbučio ant mašinos padeda raštelį: "Nebandykit vogti. Taisonas". Po kiek laiko grįžęs iš viešbučio neranda mašinos, o tik raštelį: "Nebandyk vytis. Šumacheris".

Skelbimas: Darau plastines operacijas be narkozės. Maikas Taisonas.
 
 2005 m. birželio 26 d.

 2005 m. liepos 18 d.
 2005 m. liepos 17 d.
 2005 m. liepos 16 d.

Komentarai (4)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
curious_girl
2005 m. liepos 5 d. 21:47:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
''Klausimas: A.Švarcnegeris turi ilgą, M.Ali - trumpą, Madona neturi iš viso, o Popiežius turi, bet nenaudoja. Kas? Atsakymas: Pavardė''

isdure cia...


____________________
I believe in angels, the Kind that heaven sends ...I'm surrounded By angels, but I call Them my best friends... [img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
Atsakyti
King_of_mitology_age
2005 m. birželio 26 d. 23:22:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ice_dream rašė:
viskas cia jega

I know, I know

____________________
sakykit tiesa nes kitaip busiu priverstas issitrauktu tam specialu prietaisa.:)
Atsakyti
ice_dream (Užblokuotas)
2005 m. birželio 26 d. 22:35:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
viskas cia jega

____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
Atsakyti

2005 m. birželio 26 d. 21:50:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na ten kur senu zmoniu mintys tai jega

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Alvydas1 Santana Nile
 Santana
 O albumas tikrai geras
Very_crazy_enough Rick Astley Hold Me In Your Arms
 Rick Astley
 
Sahja Širdelės Vasaros pasaka
 Širdelės
 

Šiuo metu vertiname


Katedra Katedra
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:22 - Very_crazy_enough
Tomas Sinickis socialiniuose tinkluose pareiškė, kad naujajame „Nacionaliniame stadione pirmas renginys bus Eurovizija 2027“.
08:02 - Very_crazy_enough
Klaus Nomi ir Ozo miesto Tin Woodman hibridas laimejo... kelialapi i europos aukstybes!
14:33 - Very_crazy_enough
Pamenu kokiais 1985ais kai Lietuvoje dar nebuvo Dievo, rimtesniu baznyciu, renginiu, katinas leopoldas buvo pirmas krikscionis neses Dievo zinia i dar sovietine sali.
14:18 - Very_crazy_enough
Jei esi geras – viskas lengva kelyje,
O kai atvirkščiai – sunku ir tamsu darosi tiesiog.
Pasidalink su kiekvienu džiaugsmu savo tyru,
Sėk aplinkui juoką skambų ir tyrą.
Jei dainas dainuoji – linksmiau pasidaro,
O kai atvirkščiai – nuobodu ir pilka, be gal
14:17 - Very_crazy_enough
Daina Jei esi geras leopoldas.
Lietus basas per žemę nubėgo,
Klevams per pečius tapšnojo delnais.
Jei diena giedra – gera ir miela,
O kai atvirkščiai – liūdna pasidaro visai.
Girdis, kaip skamba aukštai danguje
Saulės spindulių stygos šviesios.
Jei esi g
06:52 - Very_crazy_enough
lietuviskais zodziais grodavau... Moralas: negalima vokt nei stambiu nei smulkiu dalyku.
06:51 - Very_crazy_enough
tokį smulkų, drebantį žmogelį:– Na, o tu kokio masto nusikaltėlis? Ką stambaus prasukai?Žmogelis nuryja seilę ir taria:– Aš naktį ežere su tinklais dvi lydekas sugavau... Ketvirtasis:
- O as RUKI VVERH daina A GDE ZE VY DEVCHONKI kaimu vestuvese su lietuv
06:50 - Very_crazy_enough
Anigdots. Aš esu programišius. Įsilaužiau į Pentagono serverius, nukopijavau slaptus failus. Valstybės saugumo grėsmė!Antrasis atsiremia į sieną:– Aš – tarptautinis ginklų prekeivis. Aprūpindavau ištisas armijas. Pasaulinis mastas!Atsisuka abu į trečiąjį,
07:15 - Very_crazy_enough
Erotomanas: Sto pensando a noi
Patrakus senute: Can't stop thinking of you
Eros: ono umana situazioni
Patrakus: They're just human contradictions (R.I.P.)
07:07 - Very_crazy_enough
Romantic italian poprock with Erotonin
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 17146
  Iš viso užsiregistravę: 73763
  Naujausias narys: speedxxl
  Šiandien apsilankė: 152758