Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

darosi idomu

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

aknksciau viskas buvo labai gerai. viskas sekesi, visi buvo labai geri, mama duodavo lita, tetis neprase parodyt pazymiu knygeles, mociute nereke del zaliu plauku(nes ju dar nebuvo) ir taip toliau. siandien as supratau (kaip deja kieviena diena suprantu ta pati, tik is naujo), kad viskas pasikeite. kai tik pasitaiko proga-draskau akis kam papuola ir jauciu nerealu dziaugsma del to. anksciau kai kas nors mokykloj ar kur kitur uzrekdavo "OOO ZHEK PANKE BLIAT" pasidarydavo kazkaip nefaina.... O DABAR!!! dejau!!! man tai patinka... patinka, kai kokia fyfa uz akiu snibzdasi "ta durne per daug pasireiskia....". kai taves nekencia visas pasaulis. kai mokytojai slykshtisi tavo ishvaizda. kai tevam geda isheit i gatve su tavim arba nuvazhiuot i svecius pas geraja tetule. dabar kitaip gyvent negaleciau. KAIP FAINAhelp
 
 2004 m. spalio 6 d.

 2004 m. spalio 11 d.

Komentarai (8)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Satnamodas
2008 m. gegužės 11 d. 10:55:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiaip užjaučiu tave. Gili užuojauta, galų gale reikia suaugti. Norėčiau pažiūrėti ką tu parašysi po 10 metų. Ot būtų įdomu. o dabar, tisiog paugliškas noras išsiskirti, dėmesio stoka, ir panašiai. Žodžių man gaila tavo tėvų. Dėkui už dėmesį.

____________________
dom4s
Atsakyti
manijack (Užblokuotas)
2008 m. vasario 9 d. 09:46:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neidomu, visiskai neidomu

____________________
Hell Music...
Atsakyti
xdm
2004 m. spalio 18 d. 09:02:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš čiuju iš tavęs tokia pankė tai... Juoktis pradėčiau, kai pamatyčiau...

Pankai bl atsirado

Atsakyti
Maggot
2004 m. spalio 15 d. 12:53:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tiems kuriems tai nepatinka turiu ris zodzius: F*** THEM ALL!!!

____________________
Killers are quiet...
Atsakyti
Crawling
2004 m. spalio 14 d. 23:26:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nea, inkariukas RULEZ!

____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
Atsakyti
wesly_
2004 m. spalio 13 d. 17:56:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano mamaj irgi geda su manim gatvese pasirodyt... ir viskas per inkariukus..nejau tokie gedingi bataj????!!!!!!?!?

____________________
[img]http://images.google.lt/images?q=tbn:xtJQ6NvTL_wJ:www.gent.be/gent/historis/monument/gravensteen/en/collecties/kzwakzinnigenbed.jpg[/img]
Atsakyti
Dead_soul
2004 m. spalio 11 d. 18:30:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hmmmm.......kazhka primena..........

____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Atsakyti
Puolusi
2004 m. spalio 10 d. 16:39:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
cia tik ispradziu.
poto kai pamatysi asaros motinos akyse gal viskas pasikeis.
gal..
bet manau tai pas visus buvo,buvo,buna,bus.

____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


John Lee Hooker John Lee Hooker
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
12:18 - Konditerijus
If It All Comes Down to You, Whataya Want from Me, Pick Yourself Up.
Fortress, Go Down
03:41 - einaras13
ooooo, štai ir paviešintas naujasis redaktorius. Reikės išbandyt, atrodo įdomiai, kokybiškiau nei senasis.
21:45 - 4Blackberry
Na kol Alvydas įkėlinėja Scarlett Johansson į mūsų duombazę, aš gal įkelsiu dar nesukeltus Black Sabbath dainų video besiklausant.
20:03 - einaras13
Be to, pirmą kartą po 4 metų pertraukos įsijungiau My Dark Reflections of Life And Death. Beveik nepamiršau šio didelio šmoto, vis dar puikiai atsimenu tas įdomias muzikines temas.
20:02 - einaras13
Man patinka Alvydo awareness apie įdomias muzikinio pasaulio naujienas. Va nežinojau, kad Green Carnation turi parengę naują leidinį, labai įdomu, labai laukiu.
19:56 - einaras13
Aš tai gal jau kokį ketvirtadienį pastebėjau. Bet tada dar tebuvo kas kažkelintam embed'ui. Šiandien atrodo niekas neužsikrauna.
19:55 - 4Blackberry
Yup. Bet tik šiandien atsirado.
19:53 - einaras13
Nors ne tik music'e, pasirodo apskritai. Mano wordpress blog'e irgi Spotify neužkrauna.
19:49 - einaras13
Ar jūs irgi gaunat Spotify embed'ams music'e upstream request timeout / no healthy upstream error'us pastarosiomis dienomis? Nesuprantu, ar problema on my end, ar globali. Lygtais internetas stabilus ir su naršykle viskas tvarkoj, tai nežinau.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1914
  Iš viso užsiregistravę: 73662
  Naujausias narys: noeliadrak
  Šiandien apsilankė: 88054