Fear is rising, there's no falling
Where no love is gone
Live - is a steady old stream
That is constantly watching us now
And all that, what was once loved and feared
Is now rotten and finally gone.
And you know, that I know what you want
And the end I can see
It has come
Time - is the final objector
Who surmount the resistance of all
And all of, what you have done and believed in
A teardrop in the ocean of time
And your heart know
That what felt so important
A facet of an eternal dream
Fear is rising, there's no falling
Where no love has gone
Fear is rising, there's no falling
Where no love has gone
And then, in the end
You will stand, and play your song
Aš dar šiek tiek pabūsiu, bet irgi vėliau vakare patrauksiu su kolegomis sutikti 2026. Tad ir aš iš anksto perduodu linkėjimus sulaukti labai sėkmingų ir sveikatingų 2026-ųjų metų!
Tikriausiai šiemet jau nepasirodysiu. Tad iš anksto visus su artėjančiais. Oasilinkėkit patys sau, ko labiausiai reikia. Sveikinimai iš Lutexpo 3 salės ?
Man vis tiek gaila MTV 80s. Nors eveik viskas iki skausmo žinoma, bet tai buvo mano muzika, mano fonas. Paskutinės dienos su tikro garso koncertais uvo tikrai WOW. O tai, kas liko išjungus muziką, galima ir išvis išjungti. Nepasigesiu
Alvydai, aš nespėju visų jūsų komentarų apie albumus skaityti, o daug dominančių atlikėjų komentuojat. Bet aš tikriausiai ir po naujų metų toliau nagrinėsiu 2025 leidimus.