I am just a lousy bum
Searching for the unknown crumb
The crumb the crumb
Something or someone to come
Come along illuminate my lust
Combust
Confucius might have been confused
And Buddha might have blown a fuse
I ooze the muse
Meet me at the coffee shop
We can dance like Iggy Pop
Another go in the parking lot
Frewak the cheek on your hot spot
Back and forth my body's jerking
Will to thrill will not stop working
Work and work
I'll take you on a honeymoon
Jumping on a bed in a hotel room
The room the groom
Meet me at the coffee shop
We can dance
like Iggy Pop
Another go in the parking lot
Frewak the cheek on your hot spot
Tuo labiau, koncertinės versijos dažnai ateina kartu su koncertiniu albumu, tai yra racionalu joms daryti atskirus dainų profilius ir tokia buvo daugiametė praktika.
Dėl to, kokių versijų reikia music'e, kokių nereikia. Aš visada vadovavaus principu, kad remaster'ių ar remix'ų (nebent tai kito atlikėjo remiksas) atskirai kelti nereikia. Bet koncertinės ir rerecorded studijinės versijos dažnai yra vertingos.
Taip pat ne visai tiesa, kad ji prisiskyrė prie Ambassadeurs... taip, įėjus į jos tebeesantį profilį administracijoje tokį dalyką rodo dropbox'e, bet pvz Ambassadeurs profilyje tokios info visai nėra. Tai vadinasi, nieko labai blogo neįvyko.
Nesutinku su Alvydu. Šalinant dainą iš albumo dainos profiliui niekas nenutinka, tik ją trinant ji pavirsta va tokiu vaiduokliu, kuris vis dar turi nuorodą, bet joje nieko nėra. Tiesiog taip visados buvo suprogramuota, jei neklystu.
2017 m. liepos 15 d. 13:59:07
Kaaaip galingai Flea slappina šitoj savo bosą. Ir paskui dar solo varo.
____________________
They don\\\'t know that we know they know that we know...