Once there was a great storm
Pushed my head beneath the waves
I was gone
Underneath the walnut tree
Where you said you'd wait for me
And I waited a long, long time
I waited a long, long time
I waited a long, long time
I waited a long, long time
I waited a long, long time
Why, why do I come here?
Seeking out the memories I hold dear
'Cause you put your spell on me
Made me live in memory
And I'm frozen in just the wrong time
I waited a long, long time
I waited a long, long time
I waited a long, long time
I waited a long, long time
Aš kažkaip neatkreipiu dėmesio kiek taškų gaunu, bet anksčiau tikrai neatrodė, kad būtų tik 3 taškai. Galbūt jie dabar už visus dienoraščius nepriklausomai nuo ilgio būna (daugiau mažiau) vienodi. Galbūt vienas iš sistemos išsiderinimų.
Tik dabar tą pastebėjau (o sistema tokia jau dviženklį skaičių metų turbūt). Nežinau, kodėl kai kurie music'o nariai vis tiek elgiasi lyg medžiotų reitingo taškus.
Tai, kad reitingo sistema bevertė, įrodo faktas, kad už ilgą komentarą tu gauni belekiek taškų, o už ilgą dienoraštį, į kurį įdėjai nemažai darbo ir laiko – tuos pačius 3 taškus, kaip ir už visus dienoraščius.
Šiais mėnesiais, žiūriu, daug visokių, ypač senesnių, grupių leidžia naujos muzikos, ypač metalo scenoje. Įdomu, ar čia įprasta tendencija, kurios anksčiau nepastebėjau, ar vyksta kažkoks kolektyvinis susitelkimas. Reikia tik spėti įkėlinėti viską.
Eminem Surprises Industry After Rapping About Jesus, Faith “So my Savior, I call on; to rescue me from these depths of despair; so these demons better step like a stair; because He is my shepherd.