Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Keane


Muzika


Veiklos pradžia: 1997
Valstybė: Didžioji Britanija
Pagrindinis stilius: Roko muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Piano rock

Pridėti prie mėgstamiausių Britpop

Mėgstamas stilius Pop rock

Mėgstamas stilius Alternative rock

Pridėti prie mėgstamiausių Post britpop
Informacija

 


Piano rock grupės "Keane" branduolys Tom Chaplin (vokalas), Richard Hughes (būgnai) ir Tim Rice-Oxley (pianinas) yra vaikystės draugai iš Rytų Sasekse (Anglija) esančio Batlo miestelio, kurie susiejo savo sugebėjimus ir pagarsėjo džiugiais muzikos garsais.

Susibūrė jie 1997-aisiais, kai kiekvienas iš jų stojo į koledžus, o pradžia buvo paprasta – koverių grojimas. „Oasis“ „U2“ bei „Beatles“ dainas jie grojo Sasekse ir už jo ribų, pasitelkdami pagalbon gitaristą Dominic Scott. Tai, žinoma, negalėjo tęstis amžinai ir „Keane“ pavargo dainuoti kažkieno kito kūrinius – jie nusprendė viską daryti patys. Kai Chaplin metė savo meno istorijos studijas Edinburgo universitete 1999-aisiais metais ir persikėlė į Londoną, kur prisijungė prie savo grupės draugų, „Keane“ tikrai turėjo galimybę tai padaryti. Jie beveik iškart pradėjo rašyti dainų tekstus ir įrašinėti. „Call Me What You Like“ tapo debiutiniu jų pačiu išleistu singlu 2000-aiaisias, metais vėliau pasirodė kūrinys „Wolf At The Door“.

Visgi viskas vystėsi kur kas lėčiau nei norėta. 2001-ųjų liepą grupę paliko gitaristas Dominic Scott, o įrašų kompanijoms ne itin patiko tai, jog „Keane“ stilius yra pianinu pagrindu grojamas rokas – juk tuo jau pasižymi „Coldplay“. 2002-ųjų gruodį į „Keane“ koncertą Londone draugo pakviestas buvo grupės „Fierce Panda“ narys Simon Williams, kurį taip sužavėjo grupės pasirodymas, jog jis pasisiūlė padėti darbuojantis prie sekančio „Keane“ singlo, dainos „Everybody's Changing“. Riboto leidimo įrašas buvo toks sėkmingas radijo stotyse, jog net keletas leidybinių kompanijų pradėjo kovoti dėl „piano rock“ stiliui priskiriamos trijulės. Galiausiai iš visų leidybines sutartis siūliusių firmų „Keane“ pasirinko „Island“ Didžiosios Britanijos atstovybe ir 2003-aisiais ji išleido ketvirtąjį jų singlą - dainą „This Is The Last Time“, o tada pasirodė ir viską pakeitęs hitas "Somewhere Only We Know", patekęs į Did. Britanijos top trejetuką (Taivanyje tapo Nr. 2, o Meksikoje - Nr. 1 hitu).

Debiutinis pilnas grupės albumas „Hopes and Fears“ buvo išleistas 2004 m. gegužės mėnesį ir susilaukė triuškinančios sėkmės - neiškrito iš topų apie metus laiko, pasaulyje tapęs vienu iš pačių perkamiausių, o pačioje Did. Britanijoje tapo pačiu perkamiausiu tų metų britų atlikėjų albumu, čia tapęs 9 kartus platininiu, išsilaikęs albumų Top 75-uke net 72 savaites (o vėliau į jį net vėl sugrįžo). Pasaulyje albumo buvo parduota apie 5,5 milijonus.

2005 metais grupė laimėjo 2 "BRIT Awards"- už geriausią britų atlikėjų albumą ir kaip geriausi britų kilmės debiutantai (aplenkę grupes "Muse" ar "Franz Ferdinand"). Po trijų mėnesių Rice-Oxley gavo "Ivor Novello" apdovanojimą kaip Metų dainų kūrėjas. 

Įrašant kalėdinės 1985 metų "Band Aid" dainos "Do They Know It's Christmas?" naują versiją, į projektą "Band Aid 20" dainuoti buvo pakviestas Tom'as Chaplin'as, jis pasirodo ir vaizdo klipe tarp kitų žvaigždžių kaip Paul McCartney, Bono, Robbie Williams ar Dido. Chaplin'as šiame kūrinyje sudainavo vieną svarbiausių eilučių - ties vidury dainos nutilusia muzika, kuomet skamba tik jo vokalas. Ši daina tapo ne tik Nr. 1 singlu per pačias Kalėdas, bet jai užteko vos kelių savaičių, kad sugebėtų tapti perkamiausiu 2004 metų singlu.

2006 m. grupė buvo nominuota "Grammy" kategorijoje "Geriausi nauji atlikėjai". Ir nors vėliau grupei būdingas "piano rock" stilius pakito - atsirado gitaros (prie grupės prisijungė Jesse Quin, grojantis bosine ir ritmine gitaromis,- pirma buvęs daugiau pagalbiniu muzikantu, 2011 m. tapo oficialiu grupės nariu), ėmė dominuoti elektroninis skambesys, bet susidomėjimas grupe nė kiek nenuslūgo, nes vėliau ir visi kiti sekantys Keane albumai - "Under the Iron Sea" (2006 m.), "Perfect Symmetry" (2008 m.), mini albumas "Night Train" (2010 m.) bei "Strangeland" (2012 m.) pasiekė pirmą Did. Britanijos albumų topo vietą. Su šiuo rekordu (5-iais iš eilės pirmą vietą pasiekusiais albumais) Keane susilygino su legendiniais "bitlais" ir leisdama tolesnius albumus, turi visus šansus ateityje šį rekordą dar ir sumušti. "Strangeland" albume Keane vėl sugrįžo prie piano rock stiliaus, koks skambėjo jų debiutiniame albume.

2014 m. grupė paskelbė daranti pertrauką, per kurią vokalistas Tom Chaplin išleido solinį albumą "The Wave". Nepaisant to, 2016 m. rugsėjį grupė vėl susirinko studijoje ir įrašė visiškai naują dainą "Tear up This Town", kuri buvo panaudota filme "A Monster Calls". 

Tarp atlikėjų, padariusių didžiausią įtaką, grupės nariai mini Depeche Mode, A-Ha, The Beatles, U2, R.E.M., Radiohead, Simple Minds, Queen ir Pet Shop Boys.

"Keane" laimėti apdovanojimai:

2004 m. - "Q Awards" - Geriausias albumas ("Hopes and Fears")
2004 m. - "Premios Onda" - Geriausia tarptautinė grupė
2004 m. - "Ivor Novello" - Metų kompozitorius (Tim Rice-Oxley)
2005 m. - "BRIT Awards" - Geriausias albumas ("Hopes and Fears")
2005 m. - "BRIT Awards" - Geriausi debiutantai
2006 m. - "GQ Awards" - Metų grupė
2008 m. - "Q Awards" - Geriausia daina ("Spiralling")
2008 m. - "Q Best Of 2008" - Metų albumas ("Perfect Symmetry")
2008 m. - "Q Best Of 2008" - Geriausia daina ("Perfect Symmetry")
2012 m. - "Q Awards" - Geriausias vaizdo klipas ("Disconnected")
Esamas tekstas

Piano rock grupės "Keane" branduolys Tom Chaplin (vokalas), Richard Hughes (būgnai) ir Tim Rice-Oxley (pianinas) yra vaikystės draugai iš Rytų Sasekse (Anglija) esančio Batlo miestelio, kurie susiejo savo sugebėjimus ir pagarsėjo džiugiais muzikos garsais. Susibūrė jie 1997-aisiais, kai kiekvienas iš jų stojo į koledžus, o pradžia buvo paprasta – koverių grojimas. „Oasis“ „U2“ bei „Beatles“ dainas jie grojo Sasekse ir už jo ribų, pasitelkdami pagalbon gitaristą Dominic Scott. Tai, žinoma, negalėjo tęstis amžinai ir „Keane“ pavargo dainuoti kažkieno kito kūrinius – jie nusprendė viską daryti patys. Kai Chaplin metė savo meno istorijos studijas Edinburgo universitete 1999-aisiais metais ir persikėlė į Londoną, kur prisijungė prie savo grupės draugų, „Keane“ tikrai turėjo galimybę tai padaryti. Jie beveik iškart pradėjo rašyti dainų tekstus ir įrašinėti. „Call Me What You Like“ tapo debiutiniu jų pačiu išleistu singlu 2000-aiaisias, metais vėliau pasirodė kūrinys „Wolf At The Door“. Visgi viskas vystėsi kur kas lėčiau nei norėta. 2001-ųjų liepą grupę paliko gitaristas Dominic Scott, o įrašų kompanijoms ne itin patiko tai, jog „Keane“ stilius yra pianinu pagrindu grojamas rokas – juk tuo jau pasižymi „Coldplay“. 2002-ųjų gruodį į „Keane“ koncertą Londone draugo pakviestas buvo grupės „Fierce Panda“ narys Simon Williams, kurį taip sužavėjo grupės pasirodymas, jog jis pasisiūlė padėti darbuojantis prie sekančio „Keane“ singlo, dainos „Everybody's Changing“. Riboto leidimo įrašas buvo toks sėkmingas radijo stotyse, jog net keletas leidybinių kompanijų pradėjo kovoti dėl „piano rock“ stiliui priskiriamos trijulės. Galiausiai iš visų leidybines sutartis siūliusių firmų „Keane“ pasirinko „Island“ Didžiosios Britanijos atstovybe ir 2003-aisiais ji išleido ketvirtąjį jų singlą - dainą „This Is The Last Time“, o tada pasirodė ir viską pakeitęs hitas "Somewhere Only We Know", patekęs į Did. Britanijos top trejetuką (Taivanyje tapo Nr. 2, o Meksikoje - Nr. 1 hitu). Debiutinis pilnas grupės albumas „Hopes and Fears“ buvo išleistas 2004 m. gegužės mėnesį ir susilaukė triuškinančios sėkmės - neiškrito iš topų apie metus laiko, pasaulyje tapęs vienu iš pačių perkamiausių, o pačioje Did. Britanijoje tapo pačiu perkamiausiu tų metų britų atlikėjų albumu, čia tapęs 9 kartus platininiu, išsilaikęs albumų Top 75-uke net 72 savaites (o vėliau į jį net vėl sugrįžo). Pasaulyje albumo buvo parduota apie 5,5 milijonus.
2005 metais grupė laimėjo 2 "BRIT Awards"- už geriausią britų atlikėjų albumą ir kaip geriausi britų kilmės debiutantai (aplenkę grupes "Muse" ar "Franz Ferdinand"). Po trijų mėnesių Rice-Oxley gavo "Ivor Novello" apdovanojimą kaip Metų dainų kūrėjas.  Įrašant kalėdinės 1985 metų "Band Aid" dainos "Do They Know It's Christmas?" naują versiją, į projektą "Band Aid 20" dainuoti buvo pakviestas Tom'as Chaplin'as, jis pasirodo ir vaizdo klipe tarp kitų žvaigždžių kaip Paul McCartney, Bono, Robbie Williams ar Dido. Chaplin'as šiame kūrinyje sudainavo vieną svarbiausių eilučių - ties vidury dainos nutilusia muzika, kuomet skamba tik jo vokalas. Ši daina tapo ne tik Nr. 1 singlu per pačias Kalėdas, bet jai užteko vos kelių savaičių, kad sugebėtų tapti perkamiausiu 2004 metų singlu. 2006 m. grupė buvo nominuota "Grammy" kategorijoje "Geriausi nauji atlikėjai". Ir nors vėliau grupei būdingas "piano rock" stilius pakito - atsirado gitaros (prie grupės prisijungė Jesse Quin, grojantis bosine ir ritmine gitaromis,- pirma buvęs daugiau pagalbiniu muzikantu, 2011 m. tapo oficialiu grupės nariu), ėmė dominuoti elektroninis skambesys, bet susidomėjimas grupe nė kiek nenuslūgo, nes vėliau ir visi kiti sekantys Keane albumai - "Under the Iron Sea" (2006 m.), "Perfect Symmetry" (2008 m.), mini albumas "Night Train" (2010 m.) bei "Strangeland" (2012 m.) pasiekė pirmą Did. Britanijos albumų topo vietą. Su šiuo rekordu (5-iais iš eilės pirmą vietą pasiekusiais albumais) Keane susilygino su legendiniais "bitlais" ir leisdama tolesnius albumus, turi visus šansus ateityje šį rekordą dar ir sumušti. "Strangeland" albume Keane vėl sugrįžo prie piano rock stiliaus, koks skambėjo jų debiutiniame albume.2014 m. grupė paskelbė daranti pertrauką, per kurią vokalistas Tom Chaplin išleido solinį albumą "The Wave". Nepaisant to, 2016 m. rugsėjį grupė vėl susirinko studijoje ir įrašė visiškai naują dainą "Tear up This Town", kuri buvo panaudota filme "A Monster Calls". Tarp atlikėjų, padariusių didžiausią įtaką, grupės nariai mini Depeche Mode, A-Ha, The Beatles, U2, R.E.M., Radiohead, Simple Minds, Queen ir Pet Shop Boys. "Keane" laimėti apdovanojimai: 2004 m. - "Q Awards" - Geriausias albumas ("Hopes and Fears") 2004 m. - "Premios Onda" - Geriausia tarptautinė grupė 2004 m. - "Ivor Novello" - Metų kompozitorius (Tim Rice-Oxley) 2005 m. - "BRIT Awards" - Geriausias albumas ("Hopes and Fears") 2005 m. - "BRIT Awards" - Geriausi debiutantai 2006 m. - "GQ Awards" - Metų grupė 2008 m. - "Q Awards" - Geriausia daina ("Spiralling") 2008 m. - "Q Best Of 2008" - Metų albumas ("Perfect Symmetry") 2008 m. - "Q Best Of 2008" - Geriausia daina ("Perfect Symmetry")2012 m. - "Q Awards" - Geriausias vaizdo klipas ("Disconnected")

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Everybody's Changing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Silenced by the Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somewhere Only We Know

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crystal Ball

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Bad Dream

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Perfect Symmetry

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bedshaped

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sovereign Light Cafe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bend and Break

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nothing in My Way

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stop for a Minute (+ K'naan)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

This is the Last Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Won't be Broken

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Lovers Are Losing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Are Young

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Your Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Iron Sea

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Higher Than the Sun

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Is It Any Wonder?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can't Stop Now

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spiralling

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Might As Well Be Strangers

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Try Again

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Disconnected

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Your Eyes Open

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

On A Day Like Today

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Frog Prince

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Better Than This

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wake Up (+ Chicane)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Back in Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She Has No Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Starting Line

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Again And Again

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hamburg Song

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirt

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Shadow

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Untitled I

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Atlantic

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sunshine

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Snowed Under

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Leaving So Soon?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Way I Feel

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Looking Back (+ K'naan)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Is the End

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Day Will Come

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Black Burning Heart

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Don't See Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

On the Road

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Enjoy the Silence (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let It Slide

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Watch How You Go

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Myth

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ishin Denshin (You've Got to Help Yourself) (su Tigarah)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Put It Behind You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Too Much

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Russian Farmer's Song

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She Sells Sanctuary

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

With Or Without You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Sun Ain't Gonna Shine Amymore

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Neon River

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Strangeland

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Broken Toy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sea Fog

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

White Christmas (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tyderian

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Iron Sea (Magic shop version)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Untitled 2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Early Winter

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Boys

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Clear Skies

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Goodbye Yellow Brick Road

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thin Air

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In Your Own Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Walnut Tree

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Your Song (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You're Not Home

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

House Lights

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's Not True

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What a Wonderful World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Haven't Told Me Anything

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Difficult Child

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Playing Along

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Disco 2000 (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fly to Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

He Used to be a Lovely Boy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

More Matey

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Under Pressure (su RDM)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Heart to Hold You (acoustic)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cast No Shadow (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Black Rain

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirrtylicious (gyvai @ Radio 1)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Run With Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wolf at a Door

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tear Up This Town (OST A Monster Calls)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rubbernecking

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

New One

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You've Got to Hide Your Love Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Maybe I Can Change

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Way You Want It

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The River (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Downtown Lights

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

To the End of the Earth

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Something in Me Was Dying

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Emily

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hey Jude (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Happy Soldier

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pretend That You're Alone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dinner at Eight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She Opens Her Eyes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Closer Now

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Allemande

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Another One Bites the Dust (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Maps

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirtylicious (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Call Me What You Like

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stupid Things

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thread

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sovereign Light Cafe (Afrojack Remix) (+ Afrojack)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Need Your Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Chase the Night Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Phases

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Strange Room

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Put the Radio On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nothing to Something

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Not Leaving

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai
 
The Best of Keane
2013
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Hopes and Fears
2004
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Strangeland
2012
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Under the Iron Sea
2006
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Perfect Symmetry
2008
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Night Train
2010
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Cause And Effect
2019
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Dirt
2021
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentarai (23)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
BlurryNose
2010 m. rugpjūčio 18 d. 10:19:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš! Šiuo metu ypač pasinešus ant jų

Atsakyti
Inetutea
2010 m. rugpjūčio 16 d. 23:00:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nesu gerbėja,bet kelios dainos visai nieko,kaip 'Everybodys changing',jei nesuklydau

Atsakyti
Tizy
2010 m. rugpjūčio 16 d. 22:13:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Yra

Atsakyti
Crazyz
2010 m. birželio 17 d. 16:51:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai aišku yra.
Naujas albumas vertas dėmesio ;]

Atsakyti
Jarod
2010 m. birželio 17 d. 01:07:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
keane patinka ir labai bet naujasis ju atlikimo stilius nelabai limpa . o siaip visi musicmenai, visaziniai , pripazinti muzikos kritikai . jei jau taip konkreciai stumiat tai ir argumentus palikit , nes tai tik tuscios kalbos. jeigu keane butu tox sudas tikrai nebutu ne vieno apdovanojimo gaves , o turi jie ju ir ne viena . ir ko prie stiliaus prilipot alternavyta , ar jus cia pop'a klijuojat ? man kazkaip keane su gaga jokio rysio neturi isvis .

Atsakyti
eiDeLL
2009 m. sausio 2 d. 20:06:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na nežinau.. kažką gaudo, bet man jų dainos per lėtos ir per ramios, per daug vienodos..

Atsakyti
Blackened
2008 m. gruodžio 31 d. 16:16:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kartais paklausau jų "Everybody's Changing". Graži daina. Kažkur išgirdau ir neišeina iš galvos. Bet kažkaip labiau gilintis į jų kūrybą noro nėra.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
sanitex2
2008 m. gruodžio 31 d. 14:46:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tylosMinute rašė:
sanitex2 rašė:
Nukrypome nuo temos.
Taigi - ar esate ka nors girdeje apie sia grupe?


kad ir netokia tema kur dabar pasakei, vedi visus iš kelio.
bent aš nesu jų gerbėja, apie kitus nieko nežinaū.

Na kad nelabai ka ir isvedziau is kelio, visi mato temos pavadinima


____________________
Under The Iron Sea
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2023 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 113
  Iš viso užsiregistravę: 73187
  Naujausias narys: sandranika1
  Šiandien apsilankė: 25012