Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Delacorado
2012 m. lapkričio 27 d. 17:57:57 2012-11-27 17:58:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Čia paprasčiausias kabinėjimasis prie žodžių, kurie nekeičia esmės. Berods, protingam žmogui nereikia aiškinti, kad sparnuotos frazės, perkeltinės prasmės, sustiprinto efekto ir kt. žodžiai kalbą smarkiai pagyvina ir padeda raiškiau perduoti pagrindinę mintį. Žinoma, galima ją perteikti ir paprastais sakinukais, tik man tas atrodo nuobodu. Problem? Bet dėkoju, kad suradote man laiko, atsitraukęs nuo Delfi komentarų skaitymo :)


Atsakyti
Pazistu_Mykola
2012 m. lapkričio 27 d. 17:32:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

nesunku, tiesiog prisiminiau garsiuosius Didįjį Lietuvos žmonių genocidą ar Nuožmųjį pensininkų genocidą, kuris, sako, labai sėkmingai iki šiol vykdomas. Čia taip delfi skaitytojai rašo. Bet viskas OK aš suprantu, kad yra žmonių, mėgstančių dramas (pvz  ponas Goras), tik linkiu, kad kasdienio dantų valymo su genocidu nepradėtum lyginti, nors pagal duotą definiciją galėtum. 

Tiesa, apokalipsė dar geras žodis. Ir populiarus. Tai va, Cowell projektai yra kelias į muzikinę apokalipsę, nes tikrų grupių liko nedaug (spėju, kokios penkios), ir jos nepatenka į įrašų studijas {#}


Atsakyti
Delacorado
2012 m. lapkričio 27 d. 17:16:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O taip sunku suprasti, kad “genocidas“ naudojamas kaip metafora? Viena iš jo definicijų yra tokia: „Genocidas - tai tyčinis tam tikrų sąlygų tai grupei sudarymas, dėl kurių visi jos nariai ar dalis jų žūtų.“ Šia prasme tai yra tam tikrų smegenų ląstelių žuvimas. Atrodo, Delfio skaitymas tamstai irgi ne į gera. 


Atsakyti
Pazistu_Mykola
2012 m. lapkričio 27 d. 16:55:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Jo veikla panaši į genocidą..." yup. Lyg ir ne delfi atsidariau...

Tiesa, praeitoje naujienoje praleidau, kad Goras irgi kažkokiam paraleliniam pasauly gyvena: "Kas nutiko grupėms, kurios pačios susiburia? Jų dabar yra labai nedaug, o ir egzistuojančios tikriausiai negali sau leisti patekti į studiją ir įrašyti albumą.“ 


Atsakyti
Delacorado
2012 m. lapkričio 27 d. 16:30:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taip, tai logiška, jei Cowellas yra TIK verslininkas. Tačiau jei jis supranta, kad kuria šlamštą, tuo atveju jo veiklą galime - ir turime - teisę smerkti, nes tuomet jis didžiausia vertybe laiko ne sąžinę, o šimtus milijonų bei dar daugiau šimtų milijonų. Ir verslas gali turėti moralines normas. Kiek milijardų žmogui reikia? Ar nesinori, priėjus tam tikrą ribą, kurti kažką, kas turėtų kokybės ženklą? Bet, manau, Cowellas to nevadina šlamštu, o laiko save misionieriumi, padedančiu eiliniams žmonėms atsiskleisti. Tame yra tiesos, tačiau nuo to nukenčia pati muzika.

 

Cowello „misija“, galima sakyti, analogiška tabako gaminių/alkoholio gamybai/prekybai. Tai nėra nelegalu, tačiau visi žinome, kaip pavojinga sveikatai. Nedidelis tabako/alkoholio kiekis praktiškai nekenkia ir padeda sukelti laikiną euforiją, tačiau vartojant reguliariai ir be saiko, pasėkmės gali būti labai liūdnos - priklausomybę sukeliančios medžiagos griauna žmogaus organizmą. Taip, Cowellas naudojasi žmonių silpnybėmis, tačiau jei tai yra problema, tai jis yra jos židinys/sukėlėjas. Jo veikla panaši į genocidą - jis yra tyčinis tam tikrai žmonių grupei sąlygų sudarytojas. Alkoholio vartojimas - neuždraustas, bet tai - destruktyvi veikla, kuri daro žalą fizinei žmogaus sveikatai. O šlamštiška muzika ir kiti greituoju būdu pagaminti pusfabrikačiai, kurį reklamos būdais bandoma pateikti kaip etaloną, daro įtaka mentalinei sveikatai - žmonių smegenys atbunka, atrofuojasi jų suvokimas aukštesnės formos menui. Deja, tos žalos neįmanoma išmatuoti jokiais prietaisais.


Atsakyti
Rutonė
2012 m. lapkričio 26 d. 20:51:50 2012-11-26 20:52:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pamatytų Cowell'as musico balsavimo rezultatus..... {#} Neslėpsiu, smalsu, ką galvoja likusi pasaulio dalis. O mes gi turime/turėjome (jei nebegrįš prie visokių KĮŽ ir panašių šlamštprojekčių) Valinską. Tik kas iš mūsų muzikantų drįstų taip pasakyt? Kad ir nuskambėtų TAIP, KAIP REIKIA?

O tarp kitko. Kai dar apie visokius depešus, metallicas ir panašų gėrį tegalėjom tik sapnuose pasvajot, kai didžiausia koncertų salė buvo Sporto rūmai...., tada ten, rodos ant laiptų prie jų sienelės puikavosi toks va užrašas (taip taip, nevalstybine kalba, bet ne vienas ją suprantat):

Из-за леса, из-за гор

Приезжает Мартин Гор

Kažkas tada apie tai tik svajojo. Tas tada buvo pakankamai seniai. Gerokai iki to, kol pasaulis išgirdo apie Simoną Cowell'ą (ar bent jau Lietuva). 


Atsakyti
Faustas
2012 m. lapkričio 26 d. 16:57:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Cowell'as - verslininkas. Ir jo interesas - kuo mažesnėm sąnaudom uždirbti kuo didesnį pelną. Tai suprantama ir net nesmerktina. Greičiausia jis pats suvokia, kad visi tie projektai (Idol, X factor) menine prasme yra mėšlas.

Šiuo atveju problema - ne Cowell'o, o klausytojų. 


Atsakyti
einaras13
2012 m. lapkričio 26 d. 14:59:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pats kvailiausias atsikirtimas, kokį tik esu girdėjęs. Manau, tai absurdiška, juokinga pro ašaras, ir truputį tragiška, kad tokie kvailiai turi tokios svarbos muzikos pasaulyje.

Depechai išsireiškė kontraversiškai ir teisingai. Man patinka, kai koks žmogus išverčia iš koto visą pasaulį pasakydamas visiškai taiklią frazę. Martin L. Goras vienas iš tokių. Kad tik daugiau tokių, nebijančių pasireikšti, išsakyti savo nuomonę apie šiuolaikinius "žvaigždžių fabrikus", pop sceną, ir keistas globalines anomalijas, tokias kaip Bieberiomanija, Directionmanija ir t.t.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
kalipse
2012 m. lapkričio 26 d. 14:05:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikai Depesu puse...


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Editors Editors
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

19:50 - Silentist
I'm your rainbow (Rambo) !!! RMBynas & BMBynas forever
11:33 - Silentist
Howling winds dig in your ears
Steely cold and never getting warm
Hell's bells, you're alive
10:23 - Silentist
07:04 - Sahja
Red Birds Will Fly Out Of The East And Destroy Paris In A Night
Coil
18:29 - Silentist
5-04 13:35 Sahja įvertino Coil albumą Musick To Play In The Dark² - 4 balais

Coil - Musick To Play In The Dark² bent sesis duok come on
18:16 - Silentist
Cia taip kaip Uzkalniui duot pavertint koncervus & lasinius & pashteta ( aisku su uogiene) kur undermenshai valgo jei piggiai randa. Ar nenukentes Sahja morale?
18:13 - Silentist
Iespatie aukstielninkas Sahja klauso/ vertina radikalius industrinius satanistus avangardo genijus COIL per memu diena Ar nesupykins?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
18:43 - edzkaa1
o_O kaip tik vakar norėjau Fall Apart dienos dainoje įdėti, bet taip ir neprisjungiau vakare..
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1904
  Iš viso užsiregistravę: 73580
  Naujausias narys: harrisonst
  Šiandien apsilankė: 145809