Visi žino, kad Beyonce turi tikrai gerą balsą (nors Whitney ir neprilygs), bet žiopčiojimas pagal fanerą tiesiog užmuša. Kiek galima kvailinti žmones? Cirkas - vaizduoja, kad labai įsijautus dainuoja, nors iš tikrųjų tik imituoja dainavimą. Mat "tokiame renginyje negali būti jokios klaidos"... Tai ar tikrai dabar Obamos įvaizdžiui geriau, kad vis tiek visi sužinojo, jog Beyonce tik pažiopčiojo? Žmogus todėl ir yra žmogus, o ne robotas-automatas, kad viską atliktų tobulai. Bet jei tikrai geras dainininkas(-ė), tai kažkokios žmogiškos klaidos dėl kažkokių galimų nesklandumų būtų suprastos ir pateisintos. O dabar viskas dirbtina, surežisuota, suplanuota ir suvaidinta... Nyku, kai nebelieka jokio gyvumo, spontaniškumo, tikros akimirkos žavesio.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2013 m. sausio 23 d. 16:29:42
Visi žino, kad Beyonce turi tikrai gerą balsą (nors Whitney ir neprilygs), bet žiopčiojimas pagal fanerą tiesiog užmuša. Kiek galima kvailinti žmones? Cirkas - vaizduoja, kad labai įsijautus dainuoja, nors iš tikrųjų tik imituoja dainavimą. Mat "tokiame renginyje negali būti jokios klaidos"... Tai ar tikrai dabar Obamos įvaizdžiui geriau, kad vis tiek visi sužinojo, jog Beyonce tik pažiopčiojo? Žmogus todėl ir yra žmogus, o ne robotas-automatas, kad viską atliktų tobulai. Bet jei tikrai geras dainininkas(-ė), tai kažkokios žmogiškos klaidos dėl kažkokių galimų nesklandumų būtų suprastos ir pateisintos. O dabar viskas dirbtina, surežisuota, suplanuota ir suvaidinta... Nyku, kai nebelieka jokio gyvumo, spontaniškumo, tikros akimirkos žavesio.