Maciau juos MOR feste. Manau daug ka pasako si istrauka is mano prisiminimu is sio festo:
Penktadienio programa ėjo į pabaigą. Laukė dar dvi grupės. AustralaiAIRBOURNE ir švedai WATAIN. Pasakyti, kad nuo įspūdžių galva buvo „kvadratinė“ ir nesuvokiau realybės, būtų nepasakyti nieko. Į AIRBOURNEpasirodymą ėjau tam, kad pamatyčiau porą dainų ir eičiau miegot. Kojos tuo metu jau buvo tokios būklės, kad sakė „mūsų nėra“. Dienos metų buvę 25 laipsniai kažkur išgaravo ir buvo ganėtinai šalta. Įlindus į patį vidurį publikos stebėjau tai kas vyko scenoje. O joje kaip tik šėlo australai AIRBOURNE. Nežinau kodėl ir kaip bet pasižiūrėjau visą AIRBOURNE pasirodymą. Nors negaliu pasakyti, kad esu rock‘n‘roll gerbėja, o juolab, kad prieš tai buvau girdėjus bent vieną AIRBOURNE dainą. Visa 15 tūkstančių minia šoko rock’n'roll‘ą. Grupės vokalistas scenos konstrukcijomis užsiropštė į Ronnie James Dio scenos viršų, ten atsisėdo ir pagrojo. Vėliau dar sudaužė porą alaus skardinių į galvą. Taip. Ką čia pridurti. Rock‘n‘Roll.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2013 m. kovo 8 d. 01:58:09
Maciau juos MOR feste. Manau daug ka pasako si istrauka is mano prisiminimu is sio festo:
Penktadienio programa ėjo į pabaigą. Laukė dar dvi grupės. AustralaiAIRBOURNE ir švedai WATAIN. Pasakyti, kad nuo įspūdžių galva buvo „kvadratinė“ ir nesuvokiau realybės, būtų nepasakyti nieko. Į AIRBOURNEpasirodymą ėjau tam, kad pamatyčiau porą dainų ir eičiau miegot. Kojos tuo metu jau buvo tokios būklės, kad sakė „mūsų nėra“. Dienos metų buvę 25 laipsniai kažkur išgaravo ir buvo ganėtinai šalta. Įlindus į patį vidurį publikos stebėjau tai kas vyko scenoje. O joje kaip tik šėlo australai AIRBOURNE. Nežinau kodėl ir kaip bet pasižiūrėjau visą AIRBOURNE pasirodymą. Nors negaliu pasakyti, kad esu rock‘n‘roll gerbėja, o juolab, kad prieš tai buvau girdėjus bent vieną AIRBOURNE dainą. Visa 15 tūkstančių minia šoko rock’n'roll‘ą. Grupės vokalistas scenos konstrukcijomis užsiropštė į Ronnie James Dio scenos viršų, ten atsisėdo ir pagrojo. Vėliau dar sudaužė porą alaus skardinių į galvą. Taip. Ką čia pridurti. Rock‘n‘Roll.
2013 m. kovo 7 d. 18:15:13
Panašūs, bet daug jaunesni ir vis tik nors hitų kažkokių neturi, bet užtat visos dainos idealiai tinka klausyt mašinoj lekiant į laukinius vakarus...
Šiaip ar taip, jamsiu bilietą.
Ne taip dažnai į LT paduoda australų ir dar rokenrolo :D
____________________
\"The best is yet to come..\"
2013 m. kovo 7 d. 16:33:45
per daug panašūs į ACDC, kažko net nesinori klausyt..