Man per tamsi šita šviesa .
Šita ugnis - kaip ledas – ji manęs nešildo.
Iš dilgėlių išaustas rūbas –
šilkas - man per švelnus.
Ir tiktai tu, mirtie,
Sesuo mana, - tyra ,karšta ,šviesi.
Tavęs ir trokštu – ir bijau.
Laiminga, kai rožės vysta,
O dygliai susminga į pačią širdį –
Su tavim esu.
Gyvenimą – varioką tau sviedžiu po kojomis.
Pakelk ir neškis – tavo.
Esu aš tas , kurs viską žemėj gavo –
Išmainė viską į šituos žodžius.
Ir jų daugiau jau nieks nepakartos.
Vieni užmirš. Kiti – nedrįs.
Bet salve ant mano slenksčio, bet žiedai, bet saulė
Mus vėl ir vėl išskirs, sesuo mirtie…
____________________
Legally, it\'s questionable. Morally, disgusting. Personally, I like it.
Prancūzijos kapitonas Kylianas Mbappe pirmajame susitikime įmušė du įvarčius ir tapo rezultatyviausiu visų laikų šalies rinktinės futbolininku. Jo sąskaitoje – 58 įvarčiai vilkint nacionalinės komandos marškinėlius.
Patrauklumo daug radau juose. Tik mano problema, kad jų kompozicijos skamba ganėtinai padrikai, beformiškai, tuo pačiu sunkiai įsimintinai, panašiai kaip su Omega. Bet kad atradinėti vis tiek yra ką jų muzikoje, tai neabejotinai, ir tai intriguoja.
O Alvydas jau nugvelbė nuo manęs vieną nagrinėjamų italų progrokerių dainą į dienos dainą Aš gal kokią kitą dieną turėsiu kokį siūlymą, jei pavyks išsirinkti savo dienos dainą.
2011 m. birželio 7 d. 13:05:07
2011 m. kovo 14 d. 10:34:23
2009 m. birželio 5 d. 18:45:09
____________________
Legally, it\'s questionable. Morally, disgusting. Personally, I like it.
2009 m. birželio 5 d. 18:42:32
Šita ugnis - kaip ledas – ji manęs nešildo.
Iš dilgėlių išaustas rūbas –
šilkas - man per švelnus.
Ir tiktai tu, mirtie,
Sesuo mana, - tyra ,karšta ,šviesi.
Tavęs ir trokštu – ir bijau.
Laiminga, kai rožės vysta,
O dygliai susminga į pačią širdį –
Su tavim esu.
Gyvenimą – varioką tau sviedžiu po kojomis.
Pakelk ir neškis – tavo.
Esu aš tas , kurs viską žemėj gavo –
Išmainė viską į šituos žodžius.
Ir jų daugiau jau nieks nepakartos.
Vieni užmirš. Kiti – nedrįs.
Bet salve ant mano slenksčio, bet žiedai, bet saulė
Mus vėl ir vėl išskirs, sesuo mirtie…
____________________
Legally, it\'s questionable. Morally, disgusting. Personally, I like it.